Шипоподібна дренажна мембрана Drainfol 400 2х20 м

Шипоподібна дренажна мембрана Drainfol 400 2х20 м

1665.00 грн./рулон
Наявність: В наявності
Виробник:Drainfol
Код товару: DR-412

Краткая информация

Геокомпозитна мембрана Drainfol 400 виготовляється методом тиснення з поліетилену високої щільності (HDPE). В результаті утворюється чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса висотою 8 мм, у результаті чого і пішла на...

Доступні опції

+

Геокомпозитна мембрана Drainfol 400 виготовляється методом тиснення з поліетилену високої щільності (HDPE). В результаті утворюється чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса висотою 8 мм, у результаті чого і пішла назва геомембрани – «шипоподібна».

 

Шипоподібна мембрана Drainfol 400 застосовується для облаштування дренажу і захисту основної гідроізоляції. Підходить як для надземних частин будинків та споруд, так і для дренажу підземних споруд, а також для дренажу експлуатованої покрівлі. Крім того, геомембрана hdpe може бути використана в якості протикапілярного відсічення, заміни бетонної підготовки і незнімної опалубки.

 

Дренажна профільована мембрана з поліетилену високої щільності володіє міцністю на розтягування та стиснення, водонепроникністю, стійкістю до пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, впливу хімічних речовин. Захисна профільована мембрана не схильна до гниття, не уражається цвіллю, не пошкоджується гризунами та комахами.

 

Дренажна шипоподібна мембрана Drainfol 400, застосовуючись в якості захисту гідроізоляції фундаменту та пристінного дренажу для відведення грунтових вод і зниження тиску на конструкцію грунтовими водами, зважаючи на свої унікальні властивості, дозволяє:

  • знизити ризик появи вогкості, цвілі та грибків в приміщенні;
  • створити сприятливий мікроклімат в житлових приміщеннях котеджного і малоповерхового будівництва;
  • запобігти механічним пошкодженням гідроізоляції постійно зростаючим корінням дерев.

 

Гідроізоляційна шипоподібна мемебрана Дрейнфол 400 відповідає вимогам EN 13967:2012 за чинного санітарного законодавства України (висновок № 05.03.02-03/17529).

 

Захисно-дренажна мембрана Drainfol 400 поставляється в рулонах розміром 2х20 м. Монтується гідроізоляційна мембрана для фундаменту з напуском. Ширина горизонтальних і вертикальних напусків повинна становити не менше 20 см. Напуски профільованої гідроізоляційної мембрани обов'язково необхідно проклеювати стрічкою К-2. При монтажі на вертикальну поверхню полотна мембрани Дрейнфол повинні виступати не менше ніж на 10 см вище рівня засипки грунту. Кріпиться профільована мембрана для гідроізоляції фундаменту у верхній частині полотна за допомогою цвяхів з гумовими ущільнювачами, з кроком 30 см. Перед фіксацією мембрана профільована захисна попередньо закріплюється на поверхні, що у декількох місцях, потім проводиться остаточне кріплення із зазначеним вище кроком.

 

Правильний монтаж дренажної шипоподібної мембрани дозволить гарантувати довгострокову експлуатацію об'єктів, в реалізації яких був задіяний цей геосинтетичний матеріал.

 


Купити шипоподібну мембрану Drainfol 400 в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо з заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на профільовану мембрану для гідроізоляції. Крім того, продаж дренажної шипоподібної мембрани здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбану у нас мембрану дренажну профільовану Drainfol 400 Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити шипоподібну мембрану Drainfol 400 з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Звертайтеся! Ми оперативно поставимо необхідний обсяг геоматеріалів на Ваш будівельний майданчик!

Технічні характеристики шипоподібної мембрани
Виробник Drainfol
Матеріал HDPE (поліетилен високої щільності)
Щільність 400 г/м2
Ширина 2 м
Довжина 20 м
Товщина геомембрани 0,4 мм
Висота шипів 8 мм
Об'єм повітряного зазору 5,3 л/м2
Пропускна здатність 4,6 л/с/м
Температура експлуатації від -40 до +80°С
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты