Об'ємна георешітка геосоти ArmAll GeoCell 150/160 1,5П (модуль 15 м2)

0.00 грн.
Наявність: Немає в наявності
Виробник:ArmAll GeoCell
Код товару: 1286

Краткая информация

Що таке геосоти?   Геосоти ArmAll GeoCell 150/160 1,5П – це геосинтетичний матеріал, який являє собою гнучку об'ємну конструкцію (модуль) з поліетилену високої щільності (HDPE), виготовлену методом ультразвукового скріплення полімерних стрічок ...

Доступні опції

+

Що таке геосоти?

 

Геосоти ArmAll GeoCell 150/160 1,5П – це геосинтетичний матеріал, який являє собою гнучку об'ємну конструкцію (модуль) з поліетилену високої щільності (HDPE), виготовлену методом ультразвукового скріплення полімерних стрічок у шаховому порядку.

 

Геосоти ArmAll GeoCell виробляються за новітньою технологією, із застосуванням унікального методу модифікації полімеру, який дозволяє випускати об'ємну георешітку товщиною від 1 мм, покращуючи її технічні властивості.

 

Властивості геосот

 

Геосоти при розтягуванні трансформуються в об'ємну конструкцію у вигляді ячейок розміром 160х160 мм і висотою 15 см, які заповнюють піском, грунтом, щебенем або іншими інертними сипучими матеріалами. Спеціальна структура геосоти відрізняється поліпшеною взаємодією з наповнювачем. Крім цього, геосотовий полімерний матеріал має підвищену міцність при максимальному навантаженні, так як шви виконуються методом ультразвукового зварювання. Рельєфна поверхня об'ємної георешітки сприяє поліпшенню зчеплення з грунтом, а перфорація на ребрах забезпечує дренажну функцію.

 

Об'ємна поліетиленова георешітка ArmAll GeoCell стійка до ультрафіолетового випромінювання і здатна витримувати перепади температур в діапазоні від -60 до +70 градусів Цельсія. А мала вага геоячейки 160х160 дозволяє скоротити витрати при транспортуванні та полегшити укладання геоматеріалу.

 

Використання георешітки

 

Геосоти (об'ємна георешітка, георешітка 3D) з перфорацією застосовуються в дорожньому будівництві та ландшафтному дизайні, де їх використовують для:

  • армування насипів і майданчиків;
  • армування слабких основ автомобільних доріг та залізничних колій;
  • влаштування основи під укладку бруківки та тротуарної плитки;
  • створення сейсмостійких підпірних стінок;
  • протиерозійного захисту укосів, насипів і схилів;
  • створення протипаводкових дамб;
  • зміцнення прибережних зон (водойми, озера, канали);
  • облаштування зелених парковок, газонів і спортивних майданчиків.

 

          

          

 

Монтаж георешітки

 

► Об'ємна тривимірна георешітка для дороги, зміцнення схилів та укосів, парковки або газону укладається на попередньо вирівняну і утрамбовану за допомогою вібротрамбовочного обладнання поверхню.

 

► При зміцненні схилу монтаж об'ємної георешітки починають виконувати зверху вниз, при зміцненні дорожнього або тротуарного покриття – з початку майданчика.

 

► Одна сторона модуля полімерної георешітки 3д фіксується анкерами або арматурою. Потім модуль розтягують у всіх напрямках і фіксують за допомогою композитних анкерів в крайніх точках.

 

► Установка подальшого модуля дорожньої георешітки об'ємної здійснюється зі стикуванням до попереднього. Скріплення модулів між собою виконують по всій прилеглій поверхні. Для цього використовують АРМ кліп або скоби чи в'язальний дріт.

 

► Процес монтажу продовжують за таким принципом до крайньої точки. Зайві фрагменти 3D георешітки при необхідності можна обрізати болгаркою з кругом по металу або ножівкою по дереву.

 

► По закінченню монтажу об'ємної георешітки її ячейки заповнюють сипучим матеріалом, який після розрівнюють та ущільнюють.

 

 

Купити георешітку об'ємну від виробника ArmAll GeoCell в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах.

 

Ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на геосинтетичні матеріали. Крім того, продаж геоматеріалу здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбані у нас геосинтетики Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити георешітки з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт. Кількість об'ємної георешітки, необхідної для Вашого об'єкту, і терміни поставки обумовлюються в телефонному режимі.

 

Звертайтеся! Ми з радістю допоможемо Вам з вибором і оформленням замовлення!

Технічні характеристики георешітки
Виробник ArmAll GeoCell
Тип георешітки георешетка об'ємна (геосоти)
Матеріал поліетилен високої щільності (HDPE)
Розмір вічка по ребру 160х160 мм
Товщина стрічки 1,5 мм
Висота модуля 15 см
Площа модуля 15 м2
Міцність швів при максимальних навантаженнях 13 кН/м
Міцність на розтяг 8 кН/м
Температура експлуатації від -60 до +70°С
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты