Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi 0.5 1х20 м

1703.84 грн./рулон
Наявність: В наявності
Виробник:Изолит
Код товару: IZ-392

Краткая информация

Геомембрана Ізоліт Profi 0.5 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна мембрана Ізоліт Profi 0.5 в...

Доступні опції

+

Геомембрана Ізоліт Profi 0.5 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.

 

Геокомпозитна мембрана Ізоліт Profi 0.5 виготовляється з поліетилену високої щільності (HDPE) методом екструзії, в результаті чого утворюється чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса діаметром 18 мм і висотою 8 мм, через що й пішла назва геомембрани – «шипоподібна».

 

Дренажна профільована мембрана з поліетилену високої щільності завдяки екструзійному способу виробництва відрізняється однорідністю та рівномірністю властивостей, як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Мембрана профільована захисна володіє еластичністю, високою міцністю на прокол та стиснення, водонепроникністю, стійкістю до пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, впливу хімічних речовин. Захисна профільована мембрана не схильна до гниття, не уражається цвіллю, не пошкоджується гризунами та комахами.

 

Шипоподібна мембрана Ізоліт Profi 0.5 застосовується для гідроізоляції фундаменту та експлуатованої плоскої покрівлі при будівництві житлових багатоповерхових будинків, промислових об'єктів, логістичних комплексів, підземних паркінгів, метрополітену, полігонів захоронення відходів. Профільована геомембрана Ізоліт Profi 0.5, використовуючись для підлоги на грунті, пристінного дренажу, пластового дренажу покрівлі, дозволяє:

  • захистити фундамент з підвальним поверхом від негативного впливу атмосферних опадів або грунтових вод;
  • запобігти вогкості стін та перекриттів на рівні першого поверху;
  • запобігти утворенню цвілі та підтоплення підвальних приміщень, які призводять до зменшення терміну служби всієї будівлі;
  • забезпечити рівномірну передачу навантаження від грунту або вищерозміщеної конструкції;
  • захистити бетонну суміш від втрати «цементного молочка»;
  • скоротити терміни виконання робіт втричі і кошторисну вартість на 21% у порівнянні з бетонною підготовкою;
  • створити ефективну дренажну порожнину і функціональний дренажний шар, здатний відвести великий обсяг води;
  • істотно полегшити вагу покрівлі та зменшити трудомісткість робіт.

 

             


Фото – Застосування дренажної шипоподібної мемебрани Ізоліт Profi 0.5: 1) пристінний дренаж; 2) пластовий дренаж покрівлі, 3) підлога на грунті

 

Гідроізоляційна мембрана для покрівлі та фундаменту Ізоліт Profi 0.5, завдяки використанню первинної сировини та проходженню суворої системи контролю якості на виробництві, дозволить забезпечити надійну роботу всієї підземної конструкції протягом декількох десятків років.

 


Купити шипоподібну мембрану Ізоліт Profi 0.5 в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на профільовану мембрану для гідроізоляції. Крім того, продаж дренажної шипоподібної мембрани здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбану у нас мембрану дренажну профільовану Ізоліт Profi 0.5 Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити мембрану для захисту фундаменту з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя , Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Звертайтеся! Ми оперативно поставимо необхідні геоматеріали на Ваш об'єкт!

Технічні характеристики шипоподібної мембрани
Виробник Ізоліт
Матеріал HDPE (поліетилен високої щільності)
Щільність 500 г/м2
Ширина 1 м
Довжина 20 м
Товщина геомембрани 0,5 мм
Висота шипів 8 мм
Кількість шипів 1860 шт/м2
Міцність на розрив 7,1 кН/м
Міцність на стискання 230 кН/м2
Об'єм повітряного зазору 5,3 л/м2
Пропускна здатність 4,6 л/с/м
Температура експлуатації від -40 до +80℃
Країна виробництва Німеччина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты