Drainfol (Польща). Історія бренду. Огляд продукції

Drainfol (Польща). Історія бренду. Огляд продукції

Дренажна система – важливий етап у сучасному будівництві, особливо в разі, коли грунтові води залягають досить високо або ділянка під будівництво знаходиться в низині. Створення дренажної системи дозволяє захистити будівлю від впливу вологи і продовжити термін її експлуатації. Головне при цьому – не тільки правильно виконати пристінний дренаж, а й використати для цього якісні матеріали, в тому числі геомембрани.

 

Сьогодні на будівельному ринку України представлений великий асортимент мембрани для дренажу, особливою популярністю серед яких користується полімерна дренажна мембрана Drainfol польського виробника PLASTMASTER.

 

Компанія PLASTMASTER була заснована в 1995-му році. Почала вона свою роботу з переробки штучних матеріалів, але незабаром керівництво фірми прийняло рішення змінити напрямок діяльності. Так з 2003-го року PLASTMASTER став першим в Польщі виробником геомембран, серед яких – дренажна мембрана Drainfol.

 

Дренажна мембрана Drainfol виготовляється методом тиснення з поліетилену високої щільності (HDPE), в результаті чого виходить чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса висотою 8 мм, через що і пішла назва геомембрани – «шипоподібна».

 

Дренажна профільована мембрана Drainfol застосовується при будівництві житлових будинків, комерційних будівель та промислових об'єктів для облаштування дренажу і захисту основної гідроізоляції. Шипоподібна геомембрана підходить як для надземних частин будинків і споруд, так і для дренажу підземних споруд, а також для дренажу експлуатованої покрівлі. Крім того, геомембрана hdpe може використовуватися в якості протикапілярного відсічення, заміни бетонної підготовки і незнімної опалубки.

 

   ​         

 

Дренажна профільована мембрана з поліетилену високої щільності володіє еластичністю, міцністю на продавлювання та розрив, водонепроникністю, стійкістю до пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, впливу хімічних речовин. Захисно-дренажна мембрана Дрейнфол не схильна до гниття, не уражається цвіллю, не пошкоджується гризунами та комахами.

 

Мембрана профільована захисна Drainfol, застосовуючись в якості захисту гідроізоляції фундаменту і пристінного дренажу для відведення грунтових вод та зниження тиску на конструкцію грунтовими водами, дозволяє створити сприятливий мікроклімат в житлових будинках, знизивши ризик появи вогкості, цвілі та грибків у приміщенні, а також запобігти механічним пошкодженням гідроізоляції постійно зростаючим корінням дерев.

 

Дренажна шипоподібна мембрана Drainfol випускається в рулонах розміром 2х20 м. Геомембрана шипоподібна відповідає вимогам EN 13967:2012 за чинного санітарного законодавства України (висновок № 05.03.02-03/17529), що гарантує надійність і тривалий термін служби гідроізоляційної мембрани для фундаменту.

 

ДЕ НЕДОРОГО КУПИТИ ДРЕНАЖНУ ШИПОПОДІБНУ МЕМБРАНУ В УКРАЇНІ?

 

Купити геомембрану Drainfol в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Також Ви можете зателефонувати нам за номером, зазначеному в контактах. Наші фахівці підкажуть Вам вартість мембрани профільованої для дренажу і розкажуть, як правильно виконати гідроізоляцію фундаменту або монтаж «зеленої покрівлі» за допомогою геомембрани Дрейнфол.

 

Продаж дренажної шипоподібної мембрани Drainfol здійснюється нами гуртом і в роздріб. Крім того, ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на профільовану мембрану для фундаменту та покрівлі.

 

Придбану у нас мембрану дренажну профільовану Drainfol Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити шипоподібну мембрану Дрейнфол з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Звертайтеся! Ми з радістю станемо Вашим надійним постачальником якісних геосинтетичних матеріалів!


Шипоподібна дренажна мембрана Drainfol 400 2х20 м

48.00 грн.

Геокомпозитна мембрана Drainfol 400 виготовляється методом тиснення з поліетилену високої щільності (HDPE). В результаті утворюється чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса висотою 8 мм, у результаті чого і піш...

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты