На сьогоднішній день одним із затребуваних будматеріалів є стіновий профнастил. Його часто застосовують для монтажу парканів та огорож, обробки балкона, облицювання фасадів промислових будівель, зведення складів, логістичних центрів, сільськогосподарських споруд, а також для виготовлення арочних конструкцій (арочного ангара) і конструкцій, які перебувають у вертикальному положенні: кіосків, невеликих магазинів, гаражів та інших малих архітектурних форм (МАФ).

 

    

    

 

Профнастил набув популярності завдяки своїм відмінним експлуатаційним властивостям, серед яких:

 • екологічна безпека;
 • висока міцність на стиск та вигин;
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • УФ-стійкість;
 • вологостійкість;
 • морозостійкість;
 • стійкість до атмосферних опадів;
 • стійкість до біологічної корозії (профлист не гниє, не уражається цвіллю та грибками, не пошкоджується комахами-шкідниками і гризунами);
 • стійкість до хімічних речовин;
 • пожежостійкість;
 • легка вага;
 • простота у догляді (забруднення з поверхні легко видалити вологою ганчіркою або водою зі шланга);
 • зручність у транспортуванні, завантаженні та розвантаженні.

Стіновий профнастил, до того ж недорогий, естетично привабливий облицювальний матеріал, здатний прослужити не менше сорока років без втрати своїх якостей.

 

ВИДИ СТІНОВОГО ПРОФНАСТИЛУ

 

Стіновий профнастил являє собою металевий профільований лист, виготовлений з оцинкованої сталі методом холодного прокату на спеціальному обладнанні, де рулонна сталь набуває певну форму.

 

Оцинкований профнастил може додатково покриватися декоративним покриттям для захисту від корозії. Таким чином, ми отримуємо два види стінового профнастилу:

 • оцинкований профнастил;
 • профнастил з полімерним покриттям.


Оцинкований стіновий профнастил найчастіше застосовують у бюджетних будівельних роботах, наприклад, при будівництві при зведенні гаража, ангара, сховища або складу для фермерської продукції. Оцинкований профнастил для ангара не іржавіє, добре витримує вологість, морози і високу температуру.

 

Стіновий профнастил з полімерним покриттям застосовують в житловому та комерційному будівництві. Можливість виробництва такого профільованого листа в різних відтінках з палітри RAL дозволяє вдало поєднувати його з іншими елементами дизайну, за рахунок чого такий стіновий профнастил ідеально підходить у тих випадках, коли необхідно створити візуально гармонійну «картинку».

 

В якості полімерного покриття для профлиста найчастіше використовуватися:

 • поліестр (Polyester, PE);
 • матовий поліестр (Polyester Matt, PEMA).


Поліестер (РЕ) – найбільш поширений вид полімерного покриття для листа профнастилу, яке наноситься на поверхню матеріалу з метою збільшення його терміну експлуатації та посилення його стійкості до корозії. Polyester надійно захищає парканний профнастил від ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів і надає йому гарний глянсовий блиск.

 

Матовий поліестер (PEMA) відрізняється від звичайного поліестеру більш матовою поверхнею. Polyester Matt значно збільшує термін служби воріт та паркану з профнастилу, забезпечує стійкість кольору обробці балкона з профільованого металу, надає стійкості до механічних пошкоджень фасаду, обшитого металопрофілем.

 

Полімерне покриття виконує одночасно і захисну, і декоративну функції. Воно робить профнастил для паркану та огорожі більш стійким до впливу сонячних променів, за рахунок чого профлист з покриттям з поліестеру не втрачає насиченість свого кольору протягом усього терміну служби. А широка колірна гамма дозволить навіть самому вимогливому покупцеві підібрати стіновий профнастил з поліестеровим покриттям, який найкраще підійде для реалізації його задумки.

Профнастил ПС-10 оцинк 0,45мм

226.00 грн.

   Специализированный стеновой профнастил ПС-10 для ограждения зданий, сооружений и земельных участков, облицовки стен, сборных стеновых панелей и конструкций. Жесткость листа достигается большим наклоном боковых полок и прямым уг...

Профнастил ПС-20 оцинк 0,45мм

226.00 грн.

   Стеновой профнастил ПС-20 для внутренней отделка стен помещений и производства ограждающих конструкций. Профилируется из оцинкованной стали с полимерным покрытием и без него, а также из алюмооцинкованной стали с полимерным покр...

Профнастил ПС-12

259.00 грн.

   Специализированный стеновой профнастил ПС-12 для ограждения зданий, сооружений и земельных участков, облицовки стен, сборных стеновых панелей и конструкций. Жесткость листа достигается большим наклоном боковых полок и прямым уг...

Профнастил ПС-20

259.00 грн.

   Стеновой профнастил ПС-20 для внутренней отделка стен помещений и производства ограждающих конструкций. Профилируется из оцинкованной стали с полимерным покрытием и без него, а также из алюмооцинкованной стали с полимерным покр...

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

 

Вартість профнастилу для паркану залежить від форми профілювання, товщини і країни виробництва металу, розміру листа, наявності захисного покриття та колірного рішення. Тому, купуючи у посередників дешевий профнастил, Ви можете наштовхнутися на металопрофіль поганої якості, який може вигоріти вже на другий рік. Якщо Ви бажаєте придбати дійсно якісний продукт за доступну ціну, рекомендуємо купувати профнастил у надійних постачальників.

 

Якщо Вам необхідно купити профнастил в Вінниці, звертайтеся до нас, компанії Буд-Інтех! В нашому асортименті є різні види профнастилу для паркану та обшивки стін будинку. Ми напряму співпрацюємо з заводом-виробником, тому у нас можливе виготовлення профнастилу під замовлення, в будь-якому розмірі і кольорі.

 

Для виробництва стінового профнастилу ми використовуємо сталь товщиною 0,32-0,7 мм. У нас Ви можете вибрати метал різних виробників – Німеччина, Італія, Словаччина, Польща, Туреччина, Україна, Китай. Найчастіше для монтажу паркану, обшивки балкону та облицювання фасадів будівельні бригади використовують стіновий профнастил 2 і 3 метри, але у нас Ви можете замовити виготовлення профнастилу довжиною від 0,5 м до 8 м.

 

ЗАСТОСУВАННЯ СТЕНОВОГО ПРОФНАСТИЛУ

 

Ми виробляємо наступні марки профнастилу для обшивки балкона, облицювання стін будинку чи сараю, зведення ангара, монтажу паркану та воріт:

 • ПС-10;
 • ПС-12;
 • ПС-20;
 • ПС-35.


Профнастил стіновий ПС-10 використовують для будівництва з невисокими навантаженнями. Він відмінно підійде для облицювання та утеплення фасаду, облаштування паркану та огорожі, побудови малогабаритних і тимчасових споруд (сарай, вуличний душ на дачі), спорудження різних перегородок і виготовлення сендвіч панелей.

Профнастил стіновий ПС-12 застосовують для обробки і теплоізоляції фасадів, виготовлення збірних стінових панелей (сендвіч панелі), а також для огородження будинків, виробничих споруд та земельних ділянок. Жорсткість профнастилу на стіну ПС-12 досягається великим нахилом бічних полиць і прямим кутом згину поздовжніх ребер.

Профнастил стіновий ПС-20 застосовується для облицювання фасаду житлових будинків та адміністративних будівель, створення різних перегородок. Профлист для фасаду ПС-20 добре витримує значні снігові та вітрові навантаження, тому ідеально підійде для огороджувальних конструкцій, будівництва складських приміщень та ангарів.

Профнастил стіновий ПС-35 відноситься до несуче-стінового типу і відрізняється вдалим поєднанням високої несучої здатності у порівнянні з невеликою вагою. Стіновий профнастил ПС-35 широко застосовують в цивільному та промисловому будівництві для облицювання фасадів, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, перекриттів.

 

Як бачите, стіновий профнастил досить часто використовують при проведенні будівельних та ремонтних робіт. Застосування профнастилу залежить від висоти його профілю. Чим вища висота хвилі профлиста, тим він міцніше і тим сильніше навантаження здатний витримати.

 

ДЕ КУПИТИ ПРОФНАСТИЛ В ВІННИЦІ І ВІННИЦЬКІЙ ​​ОБЛАСТІ?

 

Який би профнастил для паркану, фасаду, гаража або ангара Вам не знадобився, купити профнастил від виробника в м. Вінниця Ви можете на нашому сайті bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Наші фахівці підкажуть Вам, яка ціна за кв.м профнастилу для гаража, а також при необхідності виконають розрахунок профнастилу та комплектуючих для Вашого об'єкту.

 

Продаж профнастилу на паркан в Вінниці здійснюється гуртом і в роздріб. Є можливість придбати всі необхідні комплектуючі для профнастилу. Забрати товар Ви можете самостійно зі складу компанії Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, можете замовити профнастил для балкона з доставкою по Україні: до Києва, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтаву, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль , Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк чи іншого населеного пункту.

 

Звертайтеся! Компанія Буд-Інтех оперативно виготовить профнастил і доставить на Ваш об'єкт!

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты