Геотекстиль голкопробивний Tipptex BS 25 5 м (на метраж)

Геотекстиль голкопробивний Tipptex BS 25 5 м (на метраж)

94.29 грн./м2
Наявність: В наявності
Виробник:Tipptex
Код товару: TI-368

Краткая информация

Tipptex BS 25 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою нетканий геотекстиль, виготовлений з поліпропіленових волокон за допомогою преса з голками, механічно скріплений і термічно зміцнений каландруванням (прокатування матеріалу між двома нагріт...

Доступні опції

+

Tipptex BS 25 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою нетканий геотекстиль, виготовлений з поліпропіленових волокон за допомогою преса з голками, механічно скріплений і термічно зміцнений каландруванням (прокатування матеріалу між двома нагрітими валиками).

 

Властивості геотекстилю

 

Голкопробивний геотекстиль Tipptex BS, вироблений за унікальною технологією угорського концерну Bonar Geosyntetics Kft, отримав відмінні якості, які об'єднують у собі властивості механічно і термічно скріпленого геополотна.

 

Голкопробивний нетканий геотекстиль Tipptex BS 25 нетоксичний, характеризується високою міцністю на розрив, стійкістю до ультрафіолету і хімічних речовин, що містяться в грунті, грунтових та поверхневих водах. Нетканий термооброблений геотекстиль Тіптекс БС відрізняється високим показником опору до продавлюванню (пробиванню) та розриву, а також ізотропністю, тобто здатністю рівномірно розподіляти механічні навантаження у поздовжньому та поперечному напрямках полотна. Все це дозволило забезпечити геоматеріалу тривалий термін служби, який може скласти більше 100 років.

 

Застосування геотекстилю

 

Геотекстиль голкопробивний термооброблений Tipptex BS 25 має вигляд тонкого однорідного полотна щільністю 300 г/м2. Воно має чорний колір і випускається в рулонах розміром 5х100 м.

 

Нетканий термооброблений геотекстиль 300 г/м2 широко застосовується в дорожньому та гідротехнічному будівництві, ландшафтному дизайні, на об'єктах комерційного, агропромислового або логістичного призначення, де його використовують для:

 • благоустрою території (створення доріжок з тротуарної плитки, прибудинкової парковки для автомобілів);
 • розподілу різнофракційних матеріалів у конструкціях одягу автомобільних, тимчасових, під'їзних та лісовозних доріг, а також залізничних і трамвайних колій;
 • будівництва злітно-посадкових смуг аеродромів, де голкопробивний геотекстиль служить в якості розділяючого шару між старим асфальтобетонним і новим бетонним покриттям;
 • облаштування дамби та греблі, де термооброблений голкопробивний геотекстиль застосовують в якості зворотного фільтра при захисті укосів кам'яною накидкою, габіонними матрацами або залізобетонними плитами;
 • зведення армогрунтових підпірних стін з використанням георшітки з метою запобігання суфозії (висипання) грунту через ячейки георешітки;
 • захисту HDPE, ТПО і ПВХ мембрани, обмазувальної або наплавляючої гідроізоляції, а також екструдованого пінополістиролу від механічних пошкоджень в процесі будівництва та подальшої експлуатації.

 

          

          

 

Геотекстиль голкопробивний Тіптекс БС знайшов широке застосування завдяки своїм унікальним властивостям, які дозволяють йому відмінно виконувати всі свої основні функції (поділ, зміцнення, фільтрація, дренаж, захист). Зокрема, термооброблений геотекстиль дозволяє:

 • зменшити витрату насипного матеріалу;
 • розділити різнофракційні матеріали (пісок, щебінь, грунт);
 • рівномірно розподілити експлуатаційні навантаження по поверхні;
 • підвищити несучу здатність слабких основ;
 • забезпечити швидке відведення вологи та уповільнити ерозію грунту;
 • не допустити проростання бур'янів;
 • запобігти попаданню дрібних грунтових частинок у дренуючий шар або дренажні конструкції;
 • захистити гідроізоляційну мембрану від пошкодження камінням і корінням рослин при облаштуванні ділянки на дачі;
 • забезпечити довготривалий захист дренажних систем від заливання.

 

Монтаж геотекстилю

 

► В дорожньому будівництві монтаж геотекстилю Tipptex BS 25 здійснюється на очищену від коренів дерев, каменів та сміття поверхню. Нерівності поверхні (опуклості або понижені місця) слід виправити. Для вирівнювання основи під голкопробивний геотекстиль рекомендується задіяти легку спецтехніку (наприклад, легкі бульдозери), що дозволить не завдати сильних порушень природній структурі грунту основи.

 

► Розстеляється геополотно відповідно до напряму відсипання зернистого шару перекриття або вищого грунту. Ніколи не тягніть нетканий геотекстиль по основі до місця укладання. Рулон повинен бути покладений та розкатаний максимально рівно і гладко. Хвилі і складки слід розрівняти підтягуванням країв з їх подальшим кріпленням до основи за допомогою металевих скоб.

 

► Оскільки голкопробивний геотекстиль для дороги Tipptex BS 25 має однакові силові характеристики у всіх напрямках, для поділу різнофракційних матеріалів він може укладатися окремими смугами, як перпендикулярно, так і паралельно вісі земляного полотна. Паралельне укладання геотекстилю в конструкціях дорожнього одягу повинне здійснюється з напуском. Величина напусків по ширині повинна становити не менше 25-30 см, по довжині – не менше 50-70 см.

 

► При укладанні геотекстилю Тіптекс БС на горизонтальних кривих або в місцях поворотів траси полотна повинні бути прирізані і покладені одне на одне в напрямку повороту на попереднє полотно шару. Місця з'єднання полотен повинні бути скріплені скобами або пришпилені нагелями з кроком приблизно 1,5-2 м.

 

► Перед тим як робити зворотну засипку, покладений на ділянці голкопробивний нетканий геотекстиль повинен бути оглянутий на предмет пошкоджень (отворів, проривів і т.п.). Місця значних дефектів (розриви і надрізи з лінійними розмірами більше 30 см) повинні бути відремонтовані новим полотном, покладеним поверх пошкодженої площі з напуском 0,15-0,2 метри в кожну сторону від пошкодження. Якщо такий ремонт здійснити не вдається, то пошкоджене полотно необхідно замінити на нове.

 

► Для запобігання пошкоджуваності будівельний геотекстиль після укладання повинен бути перекритий зернистим матеріалом товщиною не менше 0,2 м, після чого дозволяється заїзд транспортних засобів та будівельної техніки. Розподіл матеріалу перекриття полотен геотекстилю виконується за схемою «від себе», тобто методом насування.

 

► Ущільнення першого шару грунту перекриття виконується самоскидами, які привозять грунт, і бульдозерами, які його розрівнюють, а після цього – гладковальцевим або пневмоколісним катком (в залежності від матеріалу перекриття). Для запобігання пошкоджуваності геотекстилю забороняється проїзд ущільнюючих машин та механізмів безпосередньо по полотну матеріалу.

 

► Для запобігання зсуву паралельно покладених полотен, на першому грунтовому або зернистому шарі перекриття геотекстилю розвороти техніки не допускаються. Розвороти будівельної техніки дозволені тільки за межами площі, покритої геотекстилем. На дуже слабких грунтах, де геотекстиль повинен забезпечувати ефект посилення, необхідно передбачити попередній натяг полотен. Для попереднього натягу можуть використовуватися проїзди автомобілів на пневмоходу (наприклад, самоскиди).

 

► Колія, яка формується під час будівництва, повинна бути заповнена відповідним матеріалом, з якого сформований шар перекриття. Заборонено вирівнювати колійність зрізанням нерівностей, оскільки це може зменшити проектну товщину шару перекриття над полотном геотекстилю.

 

Правильний монтаж геотекстилю дозволить гарантувати довгострокову експлуатацію проектів житлового, комерційного, промислового та спортивного призначення, в реалізації яких був задіяний цей геосинтетичний матеріал.

 

 

Купити геотекстиль Tipptex BS 25 в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо з заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на геотекстиль Tipptex BS 25. Крім того, продаж геоматеріала здійснюється гуртом і в роздріб.

 

ГЕОТЕКСТИЛЬ TIPPTEX BS 25 300 Г/М2 РЕАЛІЗУЄТЬСЯ КОМПАНІЄЮ БУД-ИНТЕХ НА РОЗМОТУВАННЯ (НА МЕТРАЖ). МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ – 5 ПОГОННИХ МЕТРІВ.

 

Придбаний у нас нетканий голкопробивний геотекстиль Тіптекс БС 25 Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити геотекстиль Tipptex BS 25 з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя , Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Геотекстиль Tipptex BS 25 відповідає вимогам стандартів по навколишньому середовищу і міжнародним стандартам ISO 9001, тому ми гарантуємо високу якість та надійність продукції виробника Bonar!

Технічні характеристики геотканини
Виробник Tipptex
Тип геотекстилю нетканий
Спосіб виготовлення голкопробивний
Матеріал УФ-стабілізований поліпропілен (РР)
Щільність 300 г/м2
Ширина 5 м
Довжина рулону 100 м (ріжемо на метраж)
Товщина при навантаженні 2 кН/м2 1,8 мм
Міцність на розрив 25 кН/м
Граничне подовження поперек 50%
Граничне подовження уздовж 50%
Продавлювання CBR 4200H
Продавлювання конусом 12 мм
Швидкісний індекс VlH50 0,045 м/с
Водопропускна здатність 45 л/(м2хсек)
Розмір пор О90w 70 мкм
Країна виробництва Угорщина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты