Мансардні вікна Roto в Україні сьогодні знайшли широке застосування як в сучасній архітектурі при будівництві приватних будинків та офісних будівель, так і при реконструкції старих горищних приміщень в малоповерхових сталінських будинках. Вікна на мансарді додають більше природного світла і забезпечують кімнату свіжим повітрям, створюючи атмосферу комфорту та затишку.

 

Мансардне вікно відрізняється не тільки надійним функціонуванням та високою якістю виготовлення. Вікна на мансардному поверсі вигідні ще й тому, що містять в комплектації безліч аксесуарів для установки як усередині, так і зовні мансардного приміщення.

 

Аксесуари для мансардних вікон Roto дозволяють вирішити будь-яку дизайнерську задумку – затемнення в спальні, функціональне освітлення в кухні, захист від сонячного тепла у вітальні, вентиляцію ванни. З будь-яким завданням вони впораються «на ура», особливо якщо врахувати, що всі аксесуари Roto адаптовані під розміри мансардних вікон виробника.

Гідроізоляційний оклад для мансардних вікон Roto Designo EDR Rх 1х1 BTN AL

0.00 грн.

Гідроізоляційний оклад (ущільнювальний комір) – це спеціальний елемент, розроблений для правильного монтажу мансардних вікон на скатний дах.   Застосування віконного окладу   Ізоляційний оклад Roto EDR Rх 1х1 BTN ...

Гідроізоляційний оклад для мансардних вікон Roto Designo EDR Rх 1х1 HZI AL

0.00 грн.

Гідроізоляційний оклад (ущільнювальний комір) – це спеціальний елемент, розроблений для правильного монтажу мансардних вікон на скатний дах.   Застосування віконного окладу   Ізоляційний оклад Roto EDR Rх 1х1 HZI ...

Товар закінчується
Знижка

Гідроізоляційний оклад для мансардних вікон Roto Designo EDR Rх 1х1 SDS AL

2182.00 грн. 2727.90 грн. -20%

Гідроізоляційний оклад (ущільнювальний комір) – це спеціальний елемент, розроблений для правильного монтажу мансардних вікон на скатний дах.   Застосування віконного окладу   Ізоляційний оклад Roto EDR Rх 1х1 SDS ...

Товар закінчується
Знижка

Гідроізоляційний оклад для мансардних вікон Roto Designo EDR Rх 1х1 ZIE AL

2182.00 грн. 2727.90 грн. -20%

Гідроізоляційний оклад (ущільнювальний комір) – це спеціальний елемент, розроблений для правильного монтажу мансардних вікон на скатний дах.   Застосування віконного окладу   Ізоляційний оклад Roto EDR Rх 1х1 ZIE AL з...

Товар закінчується
Знижка

Гідроізоляційний оклад для мансардних вікон Roto Q EDL 1x1 AL S

3394.00 грн. 4243.40 грн. -20%

Гідроізоляційний оклад (ущільнювальний комір) – це спеціальний елемент, розроблений для правильного монтажу мансардних вікон на скатний дах.   Застосування віконного окладу   Ізоляційний оклад Roto EDL 1x1 AL S з...

Товар закінчується
Знижка

Гідроізоляційний оклад для мансардних вікон Roto Q EDS 1x1 AL S

2979.00 грн. 3723.80 грн. -20%

Гідроізоляційний оклад (ущільнювальний комір) – це спеціальний елемент, розроблений для правильного монтажу мансардних вікон на скатний дах.   Застосування віконного окладу   Ізоляційний оклад Roto EDS 1x1 AL S з...

Товар закінчується
Знижка

Гідроізоляційний оклад для мансардних вікон Roto Q EDW 1x1 AL S

3290.00 грн. 4113.50 грн. -20%

Гідроізоляційний оклад (ущільнювальний комір) – це спеціальний елемент, розроблений для правильного монтажу мансардних вікон на скатний дах.   Застосування віконного окладу   Ізоляційний оклад Roto EDW 1x1 AL S застос...

Товар закінчується
Знижка

Сонцезахисна шторка для мансардних вікон Roto Standard ZRS M (тканина №1)

2009.00 грн. 2511.40 грн. -20%

Сонцезахисні шторки – це важливі аксесуари для мансардних вікон, які гармонійно доповнять вітальню, кухню, дитячу, спальню або ванну на мансарді, забезпечивши затишну атмосферу в домі і зробивши перебування в ньому більш приємним та комфор...

Товар закінчується
Знижка

Сонцезахисна шторка для мансардних вікон Roto Standard ZRS M (тканина №2)

2320.00 грн. 2901.10 грн. -20%

Сонцезахисні шторки – це важливі аксесуари для мансардних вікон, які гармонійно доповнять вітальню, кухню, дитячу, спальню або ванну на мансарді, забезпечивши затишну атмосферу в домі і зробивши перебування в ньому більш приємним та комфор...

Сонцезахисна шторка для мансардних вікон Roto Standard ZRS M (тканина №3)

0.00 грн.

Сонцезахисні шторки – це важливі аксесуари для мансардних вікон, які гармонійно доповнять вітальню, кухню, дитячу, спальню або ванну на мансарді, забезпечивши затишну атмосферу в домі і зробивши перебування в ньому більш приємним та комфор...

Товар закінчується
Знижка

Телескопічний стрижень Roto ZUB TFB L 1170-1900 мм

1662.00 грн. 2078.40 грн. -20%

Телескопічна жердина Roto ZUB TFB L – це ідеальне рішення для закриття та відкриття високо розташованих мансардних вікон. Телескопічний стрижень для відкривання високорозташованих вікон на мансарді також відмінно підійде для ручного у...

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

 

ВИДИ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ МАНСАРДНИХ ВІКОН ROTO

 

До основних видів аксесуарів для мансардних вікон Roto відносяться:

  • гідроізоляційні оклади;
  • системи внутрішніх укосів;
  • зовнішній маркізет;
  • зовнішні ролети з електричним керуванням;
  • сонцезахисні шторки;
  • затіняюча шторка;
  • плісирована шторка;
  • жалюзі;
  • москітна сітка.

А також в асортименті виробника є аксесуари для ручного і для дистанційного керування мансардними вікнами: настінний вимикач, одно- і п'ятиканальний пульт ДУ, телескопічний стрижень.

 

► Гідроізоляціонний оклад для мансардних вікон Roto

 

Оклад для вікна Рото встановлюється з метою щільного з'єднання горищного вікна з гідроізоляційним покриттям даху, щоб уникнути затікання води. Оклади для вікон Roto передбачають різні варіанти комбінацій мансардних вікон: 1х1, 1х2 (два горищних вікна по вертикалі), 2х1 (два мансардних вікна по горизонталі), 2х2 (два вікна по вертикалі та горизонталі), 3х1 (три вікна по горизонталі).

 

      

   

 

Оклади для мансардних вікон Рото випускаються як для плоскої покрівлі (бітумна черепиця, фальцева покрівля), так і для профільованих покрівельних покриттів (металочерепиця, керамічна черепиця, ондулін, профнастил).

 

      

   

 

Віконні оклади Roto під плоску покрівлю виконані з гладкого листа, який добре прилягає до плоских покрівельних покриттів (бітумної черепиці, фальцю, сланцю). Оклад вікна Рото під профільовану покрівлю має спеціальні водовідвідні жолобки і гофровану свинцеву смугу, яка приймає складну форму профільованого даху та щільно прилягає до її поверхні. Це дозволяє запобігти затіканню води в западини, які утворюються при стикуванні черепиці та покрівельного вікна.

 

► Відкоси для мансардних вікон Roto

Система внутрішніх відкосів для мансардних вікон Рото складається з двох вертикальних (правої та лівої) і двох горизонтальних (верхньої та нижньої) панелей. Внутрішні відкоси для мансардних вікон Roto виготовляються з пористого пластику (ПВХ). Стандартно пластикові відкоси для вікон мають білий колір, але під замовлення можлива ламінація під дерево у відтінку золотий дуб або сосна.

 

  

 

Відкоси для вікон пластикові абсолютно вологостійкі, тому їх можна встановлювати навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю (наприклад, кухня, ванна кімната).

 

      

 

Пластикові віконні відкоси підходять для всіх моделей горищних вікон Roto, як для серії Designo, так і для серії Q-4, і виготовляються під розмір мансардних вікон Рото.

 

Відкоси на мансардні вікна Рото в місцях вигинів мають фрезерування, що дозволяє естетично та рівно зігнути горизонтальні панелі у потрібному місці. За рахунок цього віконні відкоси з пластика легко та швидко монтуються і надійно кріпляться до похилої площини мансардних вікон, створюючи красиву глянсову обробку віконного отвору і захищаючи горищне приміщення від холоду та вогкості.

 

Відкоси для мансардних вікон Roto не схильні до дії грибка, цвілі та інших біологічних факторів. ПВХ відкоси для вікон легко мити, вони не вимагають додаткової обробки і мають довгий термін експлуатації незалежно від рівня вологості навколишнього середовища.

 

Зовнішній маркізет для мансардних вікон Roto

 

Зовнішній маркізет для мансардних вікон Roto представляє собою сітку з дрібною ячейкою, виготовлену зі скловолокна і покриту пластиком. Конструкція маркізету виконана за типом рулонної натяжної шторки, яку можна легко встановити в сонячну погоду або прибрати в похмуру.

 

В залежності від варіанту виконання, вертикальна маркіза на мансардне вікно Roto може обслуговуватися вручну або за допомогою настінного вимикача чи пульта дистанційного керування (ДУ).

 

     

      

 

Віконна маркіза виготовляється під розміри мансардних вікон Roto, тому підходить для всіх моделей горищних вікон Рото, як для серії Designo, так і для серії Q-4.

 

Вуличний маркізет на вікна мансардні є ефективним захистом від сонця. Він зупиняє близько 70% теплового випромінювання, яке в результаті не досягає зовнішнього скла, але при цьому забезпечує оптимальне освітлення мансарди і дозволяє насолоджуватися пейзажем за вікном.

 

Сонцезахисна маркіза на вікна горищні стійка до зносу та погодних умов (дощ, сніг, град, сильний вітер), не схильна до вигоряння та старіння, легко миється і не втрачає своїх властивостей протягом усього терміну служби мансардного вона. А також маркіза від сонця для мансардних вікон Roto відрізняється красивим дизайном і має універсальний колір, який буде добре виглядати на тлі будь-якого покрівельного покриття.

 

Зовнішні ролети для мансардних вікон Roto

 

Ролета для мансардних вікон Roto виробляється з алюмінієвих профілів, монтується зсередини приміщення і дуже зручно відкривається від низу до верху. Металева ролета на мансардні вікна Рото має надійне, стійке до погодних факторів виконання, а її конструкція дозволяє, навіть в закритому стані, фіксувати стулку в будь-якому положенні при відкритті вікна.

 

Зовнішні ролети для мансардних вікон Roto можуть управлятися вручну за допомогою стержня або бути автоматичними. Електричне управління віконними ролетами можливе за допомогою вимикача або пульта дистанційного керування.

 

​      

 

Залізні ролети на вікна для мансарди забезпечують захист від злому, сприяють енергозбереженню, збільшують шумоізоляцію, а також дозволяють регулювати подачу сонячного світла, яке потрапляє в горищне приміщення, тим самим створюючи комфортні умови перебування на мансарді.

 

Захисні ролети на вікна автоматичні виробляються під розміри мансардних вікон Roto, тому є можливість замовити ролети на вікна зовнішні як для моделей серії Designo, так і для серії Q-4. Крім того, кожух та алюмінієва роллета віконна випускаються в кольорі антрацит металік, ідентичному алюмінієвим накладкам рами мансардного вікна, за рахунок чого ролети на вікна вуличні гармонійно виглядають на даху будинку.

 

Сонцезахисна шторка для мансардних вікон Roto

 

Сонцезахисна шторка для мансардних вікон Roto виготовляється зі стійкого до гниття та вицвітання матеріалу, який легко миється. Шторка на вікна для мансарди захищає від сторонніх допитливих поглядів, а також пропускає м'яке світло, але ефективно захищає від яскравих променів, створюючи приємне та оптимальне освітлення в мансардному приміщенні.

 

 

Сонцезахисна шторка може бути зафіксована за допомогою бічних гачків на будь-якій висоті на стулці мансардного вікна. Крім того, є можливість замовити профілі та бічні напрямні в білому або алюмінієвому кольорі. Також є можливість вибрати колір шторки. Біла, бежева, сіра, червона, фіолетова, блакитна, зелена, жовта, оранжева, рожева, коричнева, чорна – всього виробник надає покупцю 30 варіантів тканини для сонцезахисних шторок, 18 однотонних і 12 декорів.

 

 

Велика колірна гамма сонцезахисних шторок для вікон Roto дозволить задовольнити клієнтів з будь-якими смаковими уподобаннями та підібрати варіант, який краще доповнить загальний інтер'єр мансардного приміщення.

 

► Затемнююча шторка для мансардних вікон Roto

 

Затемнююча шторка встановлюється на мансардні вікна Roto в разі, коли необхідно створити комфортну атмосферу в дитячій кімнаті для обіднього сну дитини, прибрати яскраве світло в залі, забезпечити можливість для денного відпочинку в спальні мансардного поверху.

 

Затемнююча шторка для мансардних вікон Roto виготовляється зі світлонепроникної тканини, яка гарантує повне затінення, світло не проходить навіть по краях, що забезпечує комфортний сон.

 

 

Рулонна шторка для затінення вікон Рото знаходиться в касеті, що значно спрощує її монтаж. Затемнююча шторка відкривається від низу до верху, пересуваючись по направляючій, і може бути зафіксована на будь-якій висоті. Управління віконною шторкою для затемнення вікон здійснюється вручну, але під замовлення доступна версія з електронним управлінням. Крім того, є можливість замовити напрямні в білому або алюмінієвому кольорі. Також є можливість вибрати колір рулонної шторки для затінення мансардного вікна Roto. Біла, бежева, сіра, червона, блакитна, жовта, оранжева, рожева, фіолетова, коричнева – всього виробник надає покупцю 30 варіантів тканини для затіняючої шторки на вікна, 18 однотонних і 12 декорів.

 

 

Плісирована шторка для мансардних вікон Roto

 

Плісирована шторка для мансардних вікон Roto – це компактна рулонна шторка, яка при русі складається в горизонтальні, закладені при виготовленні матеріалу складки («гармошка»).

 

 

Рулонні штори з плісированої тканини забезпечують захист від сонця, створюючи при цьому оптимальне природне освітлення горищного приміщення. Причому світло, що проходить крізь складки плісированої шторки, набуває теплий, м'який відтінок.

 

Вертикальні штори плісе для мансардних вікон Roto завдяки наявності напрямних, по яких ковзає нижня частина шторки, можуть фіксуватися на будь-якій висоті вікна, що дозволяє регулювати рівень освітленості горищного приміщення.

 

Плісировані штори на мансардні вікна Рото можуть бути виконані зі світлопропускної тканини, яка дозволяє прибрати яскраве сонячне світло та створити м'яке, розсіяне освітлення, або зі світлонепроникної тканини, здатної повністю затінити кімнату та забезпечити абсолютну темряву.

 

Сонцезахисні штори плісе тканинні виробляються під розміри мансардних вікон Roto і доступні під замовлення з білої, бежевої, сірої, червоної, синьої, блакитної, жовтої, помаранчевої, фіолетової, рожевої, коричневої, чорної або іншого кольору тканини з каталогу виробника. Всього компанія Рото надає покупцеві 63 колірних рішень для плісированих шторок на мансардні вікна, 28 однотонних і 8 декорів.

 

 

Жалюзі для мансардних вікон Roto

 

Жалюзі для мансардних вікон Roto виготовляються з алюмінієвих ламелей. Горизонтальні алюмінієві жалюзі на вікна управляються вручну за допомогою ручки, розташованої на касеті механізму, але під замовлення можливе виготовлення горизонтальних жалюзі для мансардних вікон Рото з електричним керуванням.

 

Алюмінієві жалюзі для вікон Roto ідеально підходять для горищних приміщень різного типу, в тому числі й для мансарди з підвищеною вологістю повітря. Віконні жалюзі металеві забезпечують оптимальний захист від сонця, а також дають можливість управляти потоком світла для створення комфортного природного освітлення мансарди.

 

 

Напрямні можна виконати у білому або алюмінієвому кольорі. Також є можливість вибрати колір жалюзі на мансардне вікно. Білі, бежеві, сірі, червоні, фіолетові, зелені, жовті, коричневі – всього виробник надає покупцю 13 відтінків жалюзі для мансардного вікна.

 

 

Москітна сітка для мансардних вікон Roto

 

Москітні сітки – незамінні аксесуари для мансардних вікон Roto, особливо в літній період. Адже коли на вулиці спека навіть вночі, за допомогою москітної сітки можна сміливо залишати вікно на мансарді відкритим протягом доби.

 

Москітна сітка Roto представляє собою сітчасту полотно, яке навіть з невеликої відстані практично непомітне на вікні за рахунок мінімальної товщини нитки. Але, незважаючи на це, москітна сітка відмінно захищає від проникнення комах при провітрюванні горищного приміщення і при цьому не перешкоджає гарній видимості з вікна. Також завдяки тонкій нитці москітна сітка Рото має збільшену на 140% повітропроникність у порівнянні зі стандартною віконною москітною сіткою, що сприяє кращому провітрювання мансарди.

 

Москітна сітка для мансардних вікон Рото легко монтується і не вимагає особливого догляду. При необхідності її можна знімати для миття або в зимовий період.

 

Сітка москітна виконується під розміри мансардних вікон Roto серії Designo, а її бічні напрямні можуть бути білого кольору або відтінку натурального алюмінію.

 

 

Зовнішні та внутрішні аксесуари для мансардних вікон Roto – це повна функціональність при будь-якому положенні стулки вікна: будь-який рівень освітленості приміщення, можливість повного його затемнення, постійний контроль за температурою у приміщенні, створення індивідуального стилю внутрішнього інтер'єру.

 

ДЕ КУПИТИ АКСЕСУАРИ ДЛЯ МАНСАРДНИХ ВІКОН ROTO В УКРАЇНІ?

 

Купити мансардні вікна Roto та аксесуари для мансардних вікон Roto недорого в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com за допомогою кнопки «Кошик» або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Спеціалісти компанії Буд-Інтех з радістю підкажуть Вам вартість мансардних вікон, а також допоможуть вибрати аксесуари на вікна Рото.

 

Придбаний у нас товар Ви можете забрати самостійно зі складу компанії Буд-Інтех в м. Вінниця або замовити вікна Рото і аксесуари для них з доставкою по Україні. Ми оперативно відправимо Ваше замовлення в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтаву, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк або до іншого населеного пункту.

 

Звертайтеся! Ми з радістю допоможемо Вам втілити у реальність Вашу мрію про ідеальну мансарду!

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты