Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Green 2,5х1,2 м

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Green 2,5х1,2 м

792.39 грн./рулон
Наявність: Немає в наявності
Виробник:Изолит
Код товару: 1312

Краткая информация

Геомембрана Ізоліт Green – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна мембрана Ізоліт Green виготовля...

Доступні опції

+

Геомембрана Ізоліт Green – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.

 

Геокомпозитна мембрана Ізоліт Green виготовляється з поліетилену високої щільності (HDPE) методом екструзії, в результаті чого утворюється чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса діаметром 18 мм і висотою 20 мм, через що й пішла назва геомембрани – «шипоподібна».

 

Шипоподібна мембрана Ізоліт Green з поліетилену високої щільності має перфорацію діаметром 5 мм. Завдяки екструзійному способу виробництва та особливості своєї структури, дренажна профільована мембрана відрізняється однорідністю та рівномірністю властивостей, як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Мембрана профільована захисна володіє еластичністю, високою міцністю на прокол та стиснення, водонепроникністю, стійкістю до пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, впливу хімічних речовин. Захисна профільована мембрана не схильна до гниття, не уражається цвіллю, не пошкоджується гризунами та комахами.

 

Профільована мембрана з перфорацією Ізоліт Green застосовується в цивільному будівництві (житлові будинки, котеджі, спортивні та громадські споруди) для влаштування «зеленої покрівлі». Профільована геомембрана Ізоліт Green в конструкції «зеленої покрівлі» вкладається шипами вниз, що дозволяє облаштувати міні-резервуари для накопичення та утримання води, яка раніше проникає в грунт при поливі або природних атмосферних опадах. Згодом вода буде випаровуватися і зволожувати грунт або проникати в нього за допомогою капілярного підйому, а надмірна волога буде переливатися через спеціальну перфорацію на шар гідроізоляції. Щоб запобігти забиванню і замулюванню міні-резервуарів, на дренажну шипоподібну мембрану Ізоліт Green укладають нетканий термоскріплений геотекстиль Typar SF в якості фільтруючого шару.

 

Дренажна профільована мембрана для «зеленої покрівлі» – це технологічна та економічно виправдана заміна торфу й іншим традиційним видам вологонакопичувачів, що дозволяє зменшити вагу всієї конструкції та забезпечити її надійне функціонування.


Фото – Застосування дренажної шипоподібної мемебрани Ізоліт Green для «зеленої покрівлі»

 

Гідроізоляційна мембрана для покрівлі та фундаменту Ізоліт Green, завдяки використанню первинної сировини та проходженню суворої системи контролю якості на виробництві, дозволить забезпечити надійну роботу всієї покрівельної конструкції протягом декількох десятків років.

 


Купити шипоподібну мембрану Ізоліт Green в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо з заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на профільовану мембрану для гідроізоляції. Крім того, продаж дренажної шипоподібної мембрани здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбану у нас профільовану дренажну мембрану для покрівлі Ізоліт Green Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити геомембрану для покрівлі з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Звертайтеся! Ми оперативно поставимо необхідні геоматеріали на Ваш об'єкт!

Технічні характеристики шипоподібної мембрани
Виробник Ізоліт
Матеріал HDPE (поліетилен високої щільності)
Щільність 1000 г/м2
Ширина 2,5 м
Довжина 1,2 м
Товщина геомембрани 0,9 мм
Висота шипів 20 мм
Кількість шипів 400 шт/м2
Міцність на стискання 240 кН/м2
Об'єм повітряного зазору 14 л/м2
Температура експлуатації від -40 до +80℃
Країна виробництва Німеччина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты