На сьогоднішній день одним з універсальних і недорогих будівельних матеріалів є профнастил. Його застосовують для монтажу покрівлі, обшивки фасаду будівель, влаштування парканів та огорож, а також для зведення ангара, гаража, холодного складу, торгових об'єктів і малих архітектурних форм (МАФ).

 

ПРОФНАСТИЛ – ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Профнастил, або металопрофіль – це металевий профільований лист, який виробляють шляхом холодного прокату рулону сталі на спеціальній лінії (прокатному верстаті). Рулонна сталь проходить по лінії, на якій за допомогою валів металу надається певна форма і висота профілю, що впливає на жорсткість та міцність профлиста і, відповідно, обумовлює різноманітність видів профнастилу та сфери його застосування.

 

РІЗНОВИДИ ПРОФНАСТИЛУ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ

 

Профнастил за призначенням поділяють на три види:

 • покрівельний;
 • стіновий;
 • несучий.


Стіновий профнастил застосовується для реконструкції фасаду будівлі, будівництва парканів та огорож, виготовлення сендвіч-панелей. Як правило, стіновий профнастил для паркану та фасаду виготовляють з металу середньої товщини і з невеликою висотою профілю – від 6 до 12 мм. Паркановий профнастил маркують літерою «С».

 

          

        

 

Покрівельний профнастил є більш міцним і має більшу висоту профілю, ніж стіновий профнастил. Профлист для покрівлі виготовляють зі сталі товщиною 0,45-0,7 мм. Найбільш популярним серед забудовників варіантів є покрівельний профнастил 0,5 мм. Залежно від типу покрівлі, застосовують профільовані листи з висотою гофри від 14 до 60 міліметрів. Покрівельний металопрофіль має маркування «К».

 

          

​          

 

Несучий профнастил можна використовувати для монтажу даху, якщо він буде виступати основою покрівельного пирога, нести на собі навантаження від утеплювача, гідробар'єру та додаткових елементів (кріплень, добірних планок). В цьому випадку можна використовувати несучий профнастил висотою профілю від 44 до 160 мм. Але варто розуміти, що несучий металопрофіль з висотою хвилі від 60 мм більш призначений для будівництва промислових об'єктів. А металопрофіль з гофрою вище 80 мм, крім того, може виступати в якості основи для проміжних перекриттів, наприклад, він може бути основою підлоги на різних поверхах виробничих об'єктів та логістичних центрів. Несучий профнастил для перегородок та стін позначають буквою «Н».

 

         

    ​    

Як Ви вже зрозуміли, застосування профнастилу залежить від товщини металу, висоти гофри та відстані між ребрами жорсткості. Чим більша висота хвилі профлиста, тим він міцніший і здатний витримувати більш високі навантаження. Такий металопрофіль відмінно підійде для монтажу покрівлі, створення несучих конструкцій, для спорудження каркаса швидкомонтованих будівель (магазинів, кіосків, ларьків). А профільовані листи з невеликою висотою ребра краще використовувати для облицювання стін будинку, будівництва паркану  і огорожі – вони будуть виглядати більш акуратно та естетично.

Профнастил ПС-10 оцинк 0,45мм

226.00 грн.

   Специализированный стеновой профнастил ПС-10 для ограждения зданий, сооружений и земельных участков, облицовки стен, сборных стеновых панелей и конструкций. Жесткость листа достигается большим наклоном боковых полок и прямым уг...

Профнастил ПС-20 оцинк 0,45мм

226.00 грн.

   Стеновой профнастил ПС-20 для внутренней отделка стен помещений и производства ограждающих конструкций. Профилируется из оцинкованной стали с полимерным покрытием и без него, а также из алюмооцинкованной стали с полимерным покр...

Профнастил ПС-35 оцинк 0,45мм

226.00 грн.

   Профнастил ПС-35 ― универсальный профнастил, выполняющий функцию стенового материала при строительстве ангаров и навесов, а также используется как кровельный материал. У данного профнастила высокая несущая способность, которую ему п...

Профнастил ПС-12

259.00 грн.

   Специализированный стеновой профнастил ПС-12 для ограждения зданий, сооружений и земельных участков, облицовки стен, сборных стеновых панелей и конструкций. Жесткость листа достигается большим наклоном боковых полок и прямым уг...

Профнастил ПС-20

259.00 грн.

   Стеновой профнастил ПС-20 для внутренней отделка стен помещений и производства ограждающих конструкций. Профилируется из оцинкованной стали с полимерным покрытием и без него, а также из алюмооцинкованной стали с полимерным покр...

Ущільнювач для гребня даху 60х1000 мм

20.00 грн.

Ущільнювач для гребня в формі клина застосовується при влаштуванні скатної покрівлі для герметизації стиків добірних елементів (гребня) з покрівельним покриттям (металочерепиця, керамічна черепиця, шифер, профнастил). Крім ущільнення стиків, ущільнюв...

Профнастил ПС-35

259.00 грн.

   Профнастил ПС-35 ― универсальный профнастил, выполняющий функцию стенового материала при строительстве ангаров и навесов, а также используется как кровельный материал. У данного профнастила высокая несущая способность, которую ему п...

Ущільнювач для розжолобка даху 60х1000 мм

20.00 грн.

Ущільнювач для розжолобка в формі клина застосовується при влаштуванні скатної покрівлі для герметизації стиків добірних елементів (планки розжолобка) з покрівельним покриттям (металочерепиця, керамічна черепиця, шифер, профнастил). Крім ущільнення с...

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

 

РІЗНОВИДИ ПРОФНАСТИЛУ ЗА ВИДОМ ЗАХИСНОГО ПОКРИТТЯ

 

Профнастил покрівельний, стіновий і несучий виготовляється з оцинкованої сталі. Але найчастіше Ви можете зустріти «кольоровий» профнастил, покритий спеціальним полімерним покриттям, яке забезпечує металопрофілю додатковий захист від корозії. Таким чином, несучий, стіновий і покрівельний профнастил, в залежності від захисного покриття, буває двох видів:

 • оцинкований профнастил;
 • профнастил з полімерним покриттям.


Оцинкований профнастил має менш презентабельний вигляд, ніж пофарбований профнастил, тому часто застосовується в якості перекриттів при будівництві промислових об'єктів, а також для спорудження гаража, господарських будівель (сараю), складських приміщень, навісів для сільгосптехніки. Завдяки досить високій товщині покриття цинку або алюмоцинку (суміш цинку та алюмінію), оцинкований металопрофіль для паркану є досить стійким до корозії, він легко витримає вплив атмосферних опадів, морози і високі температури.

 

Профнастил з полімерним покриттям – ідеальний матеріал для обшивки балкону зовні, спорудження навісів та козирків, монтажу скатних дахів дачних і заміських будинків, альтанок, веранд, а також для зведення кіосків, невеликих магазинів, гаражів та інших малих архітектурних форм.

 

Полімерне покриття виконує одночасно і захисну, і декоративну функції. Найбільш популярними видами полімерного покриття для профнастилу є поліестр (Polyester, PE) і матовий поліестр (Polyester Matt, PEMA).

 

Поліестер (Polyester, РЕ) – найпошириніше полімерне покриття. Воно надає поверхні оцинкованого профнастилу гарний глянцевий блиск, а також робить профлист більш стійким до атмосферних впливів. Профнастил з поліестеровим покриттям не вигоряє на сонці, тривалий час зберігаючи насиченість свого кольору.

 

Матовий поліестер (PEMA) має особливу структуру, що нагадує оксамит. При нанесенні матового поліестеру на оцинкований металопрофіль, поверхня листа набуває матовість, а також стає більш стійкою до різних ушкоджень.

 

Пофарбований профнастил можна виготовити в будь-якому відтінку, що дозволить підібрати металопрофіль для будь-яких рішень і дизайнерських задумок. Варто відзначити, що оцинкований металопрофіль дешевший, ніж профнастил з полімерним покриттям. На вартість профнастилу крім варіанту захисного покриття та кольору також впливає форма профілювання, товщина і країна виробництва сталі. Тому якщо Ви хочете купити недорогий профнастил хорошої якості, рекомендуємо це робити на заводі виробника або у перевірених, надійних постачальників.

 

Якщо Вам необхідно купити профнастил в Вінниці, звертайтеся до нас, компанії Буд-Інтех! У нашому асортименті є різні види профнастилу для покрівлі, фасаду та огорожі. Ми напряму співпрацюємо з заводом-виробником, тому у нас можливе виготовлення профнастилу під замовлення, в будь-якому розмірі та кольорі.

 

Для виробництва металопрофілю ми використовуємо сталь 0,32-0,7 мм. У нас Ви можете вибрати метал різних виробників – Німеччина, Польща, Італія, Словаччина, Україна, Туреччина, Китай.

 

Профлист товщиною 0,32-0,7 мм є найбільш оптимальним для приватних домогосподарств Вінницької області. Якщо Вам необхідний покрівельний профнастил для даху житлового будинку, ми рекомендуємо використовувати металопрофіль 0,5 мм. Якщо Ви плануєте будівництво ангара або промислових об'єктів в Вінниці і області, рекомендуємо використовувати профнастил для ангара товщиною більше 0,7 мм.

 

Що стосується довжини профнастилу – вона може бути абсолютно різною, залежить від розмірів, що надаються замовником. Найчастіше для зовнішньої обшивки балкону, монтажу паркану і облицювання фасадів застосовують стіновий профнастил 2 і 3 м, а для покриття скатного даху покрівельники вважають за краще використовувати 6 метровий лист профнастилу. Так як профільований лист виготовляється з рулонної сталі, ми можемо виконати металопрофіль довжиною від 0,5 до 8 метрів.

 

Компанія Буд-Інтех виробляє такі види профнастилу для покрівлі, огорожі та фасаду: ПС-10, ПС-12, ПС-20, ПС-35, ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК-57.

 

Таблиця – Марки профнастилу та їх технічні характеристики

Маркування профнастилу

ПС-10

ПС-12

ПС-20

ПС-35

ПК-20

ПК-35

ПК-45

ПК-57

Призначення профнастилу

стіновий, для паркану

покрівельний

Товщина сталі, мм

0,32-0,70

Вісота хвилі, мм

10

12

20

35

20

35

45

57

Ширина загальна, мм

1200

1190

1150

1110

1150

1110

1140

1010

Ширина робоча (монтажна), мм

1150

1120

1100

1030

1100

1060

1090

960

Довжина профлисту, мм

500-8000

Колірне рішення

RAL 1003 (жовтий), RAL 1015 (бежевий/слонова кістка), RAL 3005 (вино-червоний), RAL 3011 (коричнево-червоний), RAL 5005 (синій), RAL 6005 (зелений), RAL 6020 (хромовий зелений), RAL 7024 (графітовий сірий), RAL 8017 (шоколадно-коричневий), RAL 8019 (сіро-коричневий), RAL 9003 (білий), RAL 9005 (чорний), RAL 9006 (біло-алюмінієвий)

 

ВЛАСТИВОСТІ ПРОФНАСТИЛУ

 

Стіновий профнастил (ПС) і покрівельний профнастил (ПК) від компанії Буд-Інтех володіють високими експлуатаційними властивостями. Серед переваг металопрофілю можна виділити:

 • екологічну безпеку;
 • високу міцність;
 • УФ-стійкість;
 • вологостійкість;
 • морозостійкість;
 • стійкість до атмосферних опадів;
 • стійкість до біологічної корозії (металопрофіль не гниє, не уражається цвіллю і грибками, не пошкоджується комахами-шкідниками та гризунами);
 • стійкість до хімічних речовин;
 • пожежостійкість.

Профнастил, до того ж, має легку вагу, простий у догляді, зручний у транспортуванні, завантаженні та розвантаженні. Він має гарний зовнішній вигляд і тривалий термін служби.

 

ДЕ КУПИТИ ПРОФНАСТИЛ В ВІННИЦІ І ВІННИЦЬКІЙ ​​ОБЛАСТІ?

 

Купити профнастил від виробника в м. Вінниця Ви можете на нашому сайті bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Наші фахівці підкажуть Вам, яка ціна за кв.м профнастилу, а також при необхідності виконають розрахунок профнастилу для Вашого об'єкту.

 

В компанії Буд-Інтех Ви також можете придбати комплектуючі для профнастилу. Ми виготовимо добірні планки для профнастилу в тій же товщині та колірній гамі, що й профлисти. Комплектуючі для профнастилу виготовляються під замовлення, так як для різних випадків передбачені різні аксесуари. Тому додаткові планки для профнастилу підбираються індивідуально під креслення Вашої конструкції.

 

Продаж профнастилу в Вінниці здійснюється гуртом і в роздріб. Забрати товар Ви можете самостійно зі складу компанії Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, можете замовити профнастил з доставкою по Україні: у Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтаву, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк чи до іншого населеного пункту.

 

Звертайтеся! Будемо раді співпраці!

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты