Герметизуюча бутилкаучукова стрічка AquaProtect LB/K2 15 мм 35 пог.м

200.00 грн./рулон
Наявність: Немає в наявності
Виробник:AquaProtect
Код товару: 62016

Краткая информация

Будівельна стрічка AquaProtect LB/K2 – це герметизуюча бутилкаучукова стрічка з двосторонньою робочою поверхнею, захищеною антиадгезійним папером.   Бутилкаучукова стрічка K2 застосовується для: кріплення підпокрівельних плівок та мембран...

Доступні опції

+

Будівельна стрічка AquaProtect LB/K2 – це герметизуюча бутилкаучукова стрічка з двосторонньою робочою поверхнею, захищеною антиадгезійним папером.

 

Бутилкаучукова стрічка K2 застосовується для:

  • кріплення підпокрівельних плівок та мембран;
  • герметизації повітроводів;
  • герметизації з'єднань елементів покрівлі та водостоків, димоходів, труб;
  • склеювання між собою та приклеювання до основи (металу, бетону) покрівельних полімерних бітумних покриттів;
  • гідроізоляції конструкцій з металопрофілю;
  • герметизації систем кондиціонування та вентиляції;
  • монтажу і ремонту сантехнічних комунікацій;
  • скління лоджій.

 

 

Герметизуюча стрічка К2 забезпечує повітронепроникне та паронепроникне з'єднання покрівельних плівок і мембран між собою при вертикальному або горизонтальному перекритті полотен, а також герметичне примикання стиків конструкцій з металевих листів.

 

Двостороння самоклеюча стрічка К-2 володіє високими еластичними та пластичними властивостями, високою адгезією до всіх традиційних будівельних матеріалів (металу, бетону, цегли, дереву, склу), стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, стійкістю до несприятливих атмосферних умов. Крім того, бутилкаучукова стрічка проста в монтажі та здатна зберігати свої робочі властивості в широкому інтервалі температур – від -40°С до +90°С.

 

Самоклейка бутилкаучукова стрічка К2 має ширину 15 мм, намотування 35 погонних метрів у рулоні та випускається згідно ТУ У 22.1 38383822-005:2016.

 

Монтаж герметизуючої стрічки К-2

 

► Перед початком робіт оброблювану поверхню необхідно очистити від пилу та бруду. Пористу поверхню рекомендується загрунтувати, а бетонну та цегляну поверхню – обробити праймером для поліпшення зчеплення з герметизуючою стрічкою.

 

► При проведенні робіт при температурі нижче ніж -5°С необхідно витримати бутилкаучукову стрічку для герметизації при кімнатній температурі не менше 12-ти годин.

 

► Розмотуючи стрічку герметик К-2 плавно приклеїти її до оброблюваної поверхні. Пригладити поверхню клейкої стрічки тканиною або гумовим роликом для забезпечення щільного прилягання липкої стрічки К2 до поверхні, щоб уникнути утворення повітряних бульбашок під нею. Потім зняти адгезійний папір і приклеїти другу поверхню.

 

► Не допускається застосування двосторонньої самоклейкої бутил-каучукової стрічки для герметизації в місцях постійно занурених у воду або в місцях, що перебувають під постійним тиском води, а також на поверхнях, чутливих до дії розчинника (полістиролу і подібних йому пластмас).

 

Умови зберігання герметизуючої стрічки К2

 

Зберігати бутилкаучуковий герметик К2 необхідно в закритій упаковці при температурі від +5°С до + 25°С. Допускається транспортування будівельної стрічки при температурі до -15°С. Термін зберігання – 24 місяці.

 

 

Купити стрічку герметизуючу К2 Ви можете в компанії Буд-Інтех. Для цього Вам необхідно оформити онлайн-заявку на нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувати нам за номером, зазначеному в контактах.

 

Придбаний у нас недорого бутилкаучуковий герметик AquaProtect LB/K2 Ви можете забрати самостійно зі складу Bud-Inteh в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити герметик AquaProtect К-2 з доставкою по Україні, в будь-який населений пункт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Чернігів, Черкаси, Суми, Одеса, Миколаїв, Херсон, Полтава, Кіровоград, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на будівельні стрічки та найвигідніші умови покупки!

Технічні характеристики будівельних стрічок
Виробник AquaProtect
Вид стрічки клейка двостороння
Матеріал бутилкаучукова
Призначення герметизуюча
Ширина 15 мм
Довжина рулону 35 пог. м
Товщина герметика 1 мм
Щільність герметика 1,37 г/см3
Водопоглинання не більше 0,3%
Глибина проникнення (пенетрація при +25°С) 65-70 одиниць
Температура нанесення від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -40°С до +90°С
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты