Геотекстиль термоскріплений Typar SF 40 5,2 м (на метраж)

71.84 грн./м2
Наявність: В наявності
Виробник:Typar
Код товару: TY-374

Краткая информация

Typar SF 40 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою термічно скріплений нетканий геотекстиль, виготовлений з безперервних поліпропіленових волокон за унікальною технологією, запатентованою концерном DuPont (Люксембург).   Властивості гео...

Доступні опції

+

Typar SF 40 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою термічно скріплений нетканий геотекстиль, виготовлений з безперервних поліпропіленових волокон за унікальною технологією, запатентованою концерном DuPont (Люксембург).

 

Властивості геотекстилю

 

Термоскріплений геотекстиль Typar SF 40 являє собою тонке однорідне павутиноподібне полотно щільністю 136 г/м2. Воно має сірий колір і випускається в рулонах розміром 5,2х150 м.

 

Геотекстиль Typar SF міцний на розрив, водопроникний, стійкий до ультрафіолету та хімічних речовин, не схильний до гниття і поразки цвіллю. Крім цього, нетканий геотекстиль Тайпар СФ є ізотропним (має однакові характеристики в поздовжньому та поперечному напрямку), відрізняється оптимальним подовженням (не більше 55%), високим рівнем жорсткості і низькою деформацією (запобігає «просіданню» під впливом тиску грунту). Це обумовлює тривалий термін служби геоматеріалу, який становить понад 100 років.

 

Нетканий геотекстиль Typar SF 40, завдяки унікальній комбінації властивостей та особливій технології виробництва, здатний ефективно виконувати свої функції при високих експлуатаційних навантаженнях.

 

Застосування геотекстилю

 

Геотекстиль термоскріплений Тайпар СФ знайшов широке застосування в дорожньому і гідротехнічному будівництві, ландшафтному дизайні, на об'єктах комерційного, агропромислового або логістичного призначення, де його використовують для:

 • благоустрою території (створення доріжок з тротуарної плитки, прибудинкової парковки для автомобілів, траншейного дренажу ділянки, зведення фонтанів та інших малих архітектурних форм, облаштування штучного водоймища);
 • будівництва автомобільних, під'їзних, тимчасових і лісовозних доріг, трамвайних та з/д шляхів;
 • будівництво злітно-посадочні смуги аеродромів;
 • зведення фундаменту будівлі;
 • влаштування плоских покрівель (експлуатована, інверсійна, «зелена покрівля»);
 • створення промислової підлоги;
 • будівництва та нарощування дамб золовідвалів, хвостосховищ, шламонакопичувачів;
 • зміцнення берегів річок і морів;
 • будівництво хвилеломів та інших берегозахисних споруд.

 

          

          

 

Геотекстиль термічно скріплений однаково добре виконує всі свої основні функції (поділ, зміцнення, фільтрація, дренаж, захист). Зокрема, він дозволяє:

 • зменшити витрату насипного матеріалу;
 • розділити різнофракційні матеріали (пісок, щебінь, грунт);
 • рівномірно розподілити експлуатаційні навантаження по поверхні;
 • забезпечити швидке відведення вологи та уповільнити ерозію грунту;
 • не допустити проростання бур'янів;
 • запобігти попаданню дрібних грунтових частинок у дренуючий шар або дренажні конструкції;
 • захистити гідроізоляційну мембрану від пошкодження камінням та корінням рослин при облаштуванні ставка на дачі.

 

Монтаж геотекстилю

 

Дорожнє будівництво (розподіл та посилення)

 

У дорожньому будівництві монтаж геотекстилю Typar SF 40 здійснюється на рівну, очищену від коренів дерев та сміття поверхню. Розстеляється геополотно відповідно до напряму відсипання зернистого шару перекриття або вищого грунту. Ніколи не тягніть нетканий геотекстиль по основі до місця укладання. Рулон повинен бути покладений та розкатаний максимально рівно і гладко. Хвилі і складки слід розрівняти підтягуванням країв з їх подальшим кріпленням до основи за допомогою металевих скоб.

 

Оскільки термоскріплений геотекстиль для дороги Typar SF 40 має однакові силові характеристики у всіх напрямках, для розподілу разнофракційних матеріалів він може укладатися окремими смугами, як перпендикулярно, так і паралельно осі земляного полотна. У цьому випадку укладання геотекстилю в конструкціях дорожнього одягу повинна здійснюється з напуском. Величина напусків по ширині повинна становити не менше 25-30 см, по довжині – не менше 50-70 см.

 

Для запобігання пошкоджуваності будівельний геотекстиль після укладання повинен бути перекритий зернистим матеріалом товщиною не менше 0,2 м, після чого дозволяється ущільнення або заїзд транспортних засобів та будівельної техніки. На будмайданчику нетканий термоскріплений геотекстиль Typar SF 40 повинен бути належним чином захищений від ультрафіолетового випромінювання. Заводську упаковку необхідно знімати безпосередньо перед початком виконання робіт.

 

Ландшафтний дизайн (розподіл)

 

Монтаж геотекстилю в ландшафтному дизайні при створенні садових доріжок або облаштуванні клумб, альпінарію та рокарію проводиться на попередньо підготовлену основу. Вона повинна бути чистою та рівною, не містити брил і каменів. Нерівності поверхні повинні бути згладжені: опуклості зрізані, знижені ділянки засипані. Для кращого ущільнення нижчого шару можна використовувати вібротрамбовки (ручні віброплити).

 

Після підготовки основи під тротуарну плитку або для клумб розстелити термоскріплений геотекстиль Typar SF 40 відповідно до напряму відсипання зернистого шару перекриття або вищого грунту. Ніколи не тягніть садовий геотекстиль по основі до місця укладання. Рулон або його частина має бути покладений максимально рівно і гладко, всі хвилі та складки слід вирівняти. Укладання геотекстилю Тайпар СФ 40 на невелику площу здійснюється з напуском, шириною не менше 20 см. При укладанні геотекстилю на велику площу слід закріплювати полотна до основи за допомогою металевих скоб, з кроком приблизно 1,5-2 метри.

 

Нетканий термоскріплений геотекстиль Typar SF 40 можна укладати як у подовжньому, так і в поперечному напрямках. Якщо у момент укладання необхідно висадити якусь рослину чи обійти вже зростаюче дерево або кущ на ділянці, слід прорізати в матеріалі хрестоподібні отвори звичайними ножицями або ножем, в які можна висадити рослини.

 

Щоб уникнути пошкодження геосинтетичного матеріалу, проїзд техніки на ділянці безпосередньо по не перекритому геотекстилю заборонений.

 

Ландшафтний дизайн (дренаж)

 

Укладання геотекстилю Typar SF 40 в дренажних конструкціях виконується без попереднього натягу, без хвиль і складок. При необхідності термоскріплений нетканий геотекстиль для дренажу можна розрізати ножицями або будівельним ножем до необхідних розмірів (з урахуванням напусків), однак робити це потрібно до моменту укладання в конструкцію дренажу.

 

Величина перекриття окремих полотен геотекстилю по довжині дренажної траншеї повинна становити не менше 30 см. Напуски укладаються в напрямку подальшого потоку води, щоб не було підмиву полотен. У більш складних гідравлічних умовах розмір напуску потрібно збільшити до 50-70 см. Величина засипки геотекстилю поверх дренажної траншеї повинна становити не менше 15 см.

 

При використанні Typar SF 40 під газоном, ігровим майданчиком або на інших великих відкритих площах місця перекриття геополотен необхідно з'єднувати між собою нагелями або фіксувати анкерами для утримування геотекстилю. При влаштуванні горизонтального пластового дренажу ландшафтний геотекстиль Тайпар СФ повинен бути перекритий дренуючим зернистим матеріалом фракцією не більше 20-40 мм. Товщина засипки повинна становити не менше 25-30 см, щоб можна було виконати ущільнення дренажного матеріалу.

 

Правильний монтаж геотекстилю дозволить гарантувати довгострокову експлуатацію проектів житлового, комерційного, промислового та спортивного призначення, в реалізації яких був задіяний цей геосинтетичний матеріал.

 

 

Купити геотекстиль Typar SF 40 в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на геотекстиль Typar SF 40. Крім того, продаж геоматеріалу здійснюється гуртом і в роздріб.

 

ГЕОТЕКСТИЛЬ TYPAR SF 40 136 Г/М2 РЕАЛІЗУЄТЬСЯ КОМПАНІЄЮ БУД-ІНТЕХ НА РОЗМОТУВАННЯ (НА МЕТРАЖ). МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ – 5 ПОГОННИХ МЕТРІВ.

 

Придбаний у нас нетканий термоскріплений геотекстиль Тайпар СФ 40 Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити геотекстиль Typar SF 40 з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя , Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Геотекстиль Typar SF 40 має міжнародний сертифікат якості ISO 9001 і відповідає вимогам стандартів по навколишньому середовищу ISO 14001 (еко менеджмент та аудит). А також геотекстиль Тайпар СФ 40 7 сертифікований по французькій системі ASQUAL і німецькій системі зовнішнього аудиту (стандарт DIN 18200), тому ми гарантуємо високу якість та надійність продукції виробника DuPont!

Технічні характеристики геотканини
Виробник Typar
Тип геотекстилю нетканий
Спосіб виготовлення термоскріплений
Матеріал УФ-стабілізований поліпропілен (РР)
Щільність 136 г/м2
Ширина 5,2 м
Довжина рулону 150 м (ріжемо на метраж)
Товщина при навантаженні 2 кН/м2 0,47 мм
Товщина при навантаженні 200 кН/м2 0,39 мм
Енергія абсорбції 3,7 кДж/м2
Міцність на розрив 9 кН/м
Граничне подовження 52%
Міцність при 5% подовженні 4 кН/м
Продавлювання CBR 1250 Н
Конусне занурення 29 мм
Грейферна міцність 750 Н
Міцність на роздирання 370 Н
Розмір пор О90w 120 мкм
Швидкість потоку при висоті водяного стовпа 10 см 75 л/(м2хс)
Країна виробництва Люксембург

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты