Шипоподібна дренажна мембрана Ventfol 500 Super 2х20 м

Шипоподібна дренажна мембрана Ventfol 500 Super 2х20 м

0.00 грн./рулон
Наявність: Немає в наявності
Виробник:Ventfol
Код товару: VE-403

Краткая информация

Геокомпозитна мембрана Ventfol 500 Super виготовляється методом тиснення з поліетилену високої щільності (HDPE). В результаті утворюється чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса висотою 8 мм, через що і пішла назва ...

Доступні опції

+

Геокомпозитна мембрана Ventfol 500 Super виготовляється методом тиснення з поліетилену високої щільності (HDPE). В результаті утворюється чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса висотою 8 мм, через що і пішла назва геомембрани – «шипоподібна».

 

Шипоподібна мембрана Ventfol 500 Super широко використовується при будівництві житлових будинків, наземних і гідротехнічних інженерних споруд у важких грунтових умовах для захисту фундаментної плити від капілярної вологи, а також для захисту гідроізоляції заглиблених частин будівель під час засипання котловану грунтом зворотної засипки. Крім того, геомембрана hdpe може застосовуватися в елементах конструкції експлуатованої плоскої покрівлі, «зеленого даху», перекриттів, терас, суміщених покриттів, підлог і в якості заміни бетонної підготовки.

 

Дренажна профільована мембрана з поліетилену високої щільності володіє міцністю на розтягування та стиснення, водонепроникністю, стійкістю до пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, впливу хімічних речовин. Захисна профільована мембрана не схильна до гниття, не уражається цвіллю, не пошкоджується гризунами та комахами.

 

Дренажна шипоподібна мембрана Ventfol 500 Super, застосовуючись в якості захисту гідроізоляції фундаменту та пристінного дренажу для відведення грунтових вод і зниження тиску на конструкцію грунтовими водами, зважаючи на свої унікальні властивості, дозволяє:

  • знизити ризик появи вогкості, цвілі та грибків в приміщенні;
  • створити сприятливий мікроклімат в житлових приміщеннях котеджного і малоповерхового будівництва;
  • запобігти механічним пошкодженням гідроізоляції постійно зростаючим коріння дерев.


Гідроізоляційна шипоподібна мембрана Вентфол 500 Супер поставляється в рулонах розміром 2х20 м. Монтується захисно-дренажна мембрана Ventfol 500 Super на великих поверхнях, як вертикальних, так і горизонтальних. Кріпиться гідроізоляційна мембрана для фундаменту за допомогою сталевих цвяхів або дюбелів з кроком близько 60 см. У разі кріплення до пінополістиролу можна використовувати дюбелі швидкого монтажу. У місці з'єднання полотен мембрани необхідно виконати так званий «замок» – закладку шириною близько 30 см. При горизонтальному укладанні профільованої мембрани для гідроізоляції фундаменту на великій ділянці поверхні рекомендується використовувати самоклеючу стрічку К-2 на основі бутилкаучуку. Для герметичного з'єднання мембрани необхідно виконати герметичний модульний замок, тобто проклеїти місце з'єднання рулонної гідроізоляційної мембрани один або два рази бутиловою стрічкою. Укладання мембрани профільованої захисної може виконуватися за будь-яких погодних умовах.

 

Правильний монтаж дренажної шипоподібної мембрани дозволить поліпшити несучу здатність конструкції, гарантуючи тим самим довгострокову експлуатацію об'єктів, в реалізації яких був задіяний цей геосинтетичний матеріал.

 


Купити шипоподібну мембрану Ventfol 500 Super в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо з заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на профільовану мембрану для гідроізоляції. Крім того, продаж дренажної шипоподібної мембрани здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбану у нас мембрану дренажну профільовану Ventfol 500 Super Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити шипоподібну мембрану Ventfol 500 Super з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Звертайтеся! Ми оперативно поставимо необхідний обсяг геоматеріалів на Ваш будівельний майданчик!

Технічні характеристики шипоподібної мембрани
Виробник Ventfol
Матеріал HDPE (поліетилен високої щільності)
Щільність 500 г/м2
Ширина 2 м
Довжина 20 м
Висота шипів 8 мм
Міцність на розтяг вздовж ≥320 Н/50 мм
Міцність на розтяг поперек ≥260 Н/50 мм
Водопроникність 6 кПа/24 год
Стійкість до статичних навантажень ≥30 кг/24 год
Подовження при максимальній силі розтягування поперек ≥30%
Подовження при максимальній силі розтягування уздовж ≥40%
Водопроникність після штучного старіння відповідає вимогам випробування
Водопроникність після впливу хімікатів відповідає вимогам випробування
Ударна міцність ≥400 мм
Міцність при розриві цвяхом уздовж ≥350 Н
Міцність при розриві цвяхом поперек ≥400 Н
Вогнестійкість клас F
Стійкість до деформацій під навантаженням 30 кПа/24 год (деформація менше 5%)
Прямолінійність max 50 мм
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты