Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi Geo 8 2,5х20 м

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi Geo 8 2,5х20 м

11274.60 грн./рулон
Наявність: В наявності
Виробник:Изолит
Код товару: 335

Краткая информация

Геомембрана Ізоліт Profi Geo 8 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна мембрана Ізоліт Profi Geo...

Доступні опції

+

Геомембрана Ізоліт Profi Geo 8 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.

 

Геокомпозитна мембрана Ізоліт Profi Geo 8 виготовляється з поліетилену високої щільності (HDPE) методом екструзії, в результаті чого утворюється чорне профільоване полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса діаметром 18 мм і висотою 8 мм, через що й пішла назва геомембрани – «шипоподібна».

 

Шипоподібна мембрана Ізоліт Profi Geo 8 з поліетилену високої щільності додатково скріплена в заводських умовах з геотекстилем Typar SF 32. Завдяки екструзійному способу виробництва та особливості своєї структури, дренажна профільована мембрана з поліетилену високої щільності завдяки екструзійному способу виробництва відрізняється однорідністю та рівномірністю властивостей, як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Мембрана профільована захисна володіє еластичністю, високою міцністю на прокол та стиснення, водонепроникністю, стійкістю до пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, впливу хімічних речовин. Захисна профільована мембрана не схильна до гниття, не уражається цвіллю, не пошкоджується гризунами та комахами.

 

Профільована мембрана з геотекстилем Изолит Profi Geo 8 застосовується для гідроізоляції фундаменту та експлуатованої плоскої покрівлі при будівництві житлових багатоповерхових будинків, промислових об'єктів, логістичних комплексів, підземних паркінгів, метрополітену, полігонів захоронення відходів.

 

Профільована геомембрана Ізоліт Profi Geo 8 з термоскріпленим геотекстиль Typar SF, використовуючись для підлоги на грунті, пристінного дренажу, пластового дренажу покрівлі, дозволяє:

  • захистити фундамент з підвальним поверхом від негативного впливу атмосферних опадів або грунтових вод;
  • запобігти вогкості стін та перекриттів на рівні першого поверху;
  • запобігти утворенню цвілі та підтоплення підвальних приміщень, які призводять до зменшення терміну служби всієї будівлі;
  • забезпечити рівномірну передачу навантаження від грунту або вищерозміщеної конструкції;
  • захистити бетонну суміш від втрати «цементного молочка»;
  • скоротити терміни виконання робіт втричі і кошторисну вартість на 21% у порівнянні з бетонною підготовкою;
  • створити ефективну дренажну порожнину і функціональний дренажний шар, здатний відвести великий обсяг води;
  • істотно полегшити вагу покрівлі та зменшити трудомісткість робіт.

 

             

 

Фото – Застосування дренажної шипоподібної мемебрани Ізоліт Profi Geo 8: 1) пристінний дренаж; 2) пластовий дренаж покрівлі, 3) підлога на грунті

 

Гідроізоляційна мембрана для покрівлі та фундаменту Ізоліт Profi Geo 8, завдяки використанню первинної сировини та проходженню суворої системи контролю якості на виробництві, дозволить забезпечити надійну роботу всієї підземної конструкції протягом декількох десятків років.

 


Купити шипоподібну мембрану з геотекстилем Ізоліт Profi Geo 8 в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на профільовану мембрану для гідроізоляції. Крім того, продаж дренажної шипоподібної мембрани здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбану у нас профільовану дренажну мембрану з геотекстилем Ізоліт Profi Geo 8 Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити геодренажну мембрану з геотекстилем для захисту фундаменту з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя , Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Звертайтеся! Ми оперативно поставимо необхідні геоматеріали на Ваш об'єкт!

Технічні характеристики шипоподібної мембрани
Виробник Ізоліт
Матеріал HDPE (поліетилен високої щільності)
Щільність 500 г/м2
Ширина 2 м
Довжина 20 м
Товщина геомембрани 0,5 мм
Висота шипів 8 мм
Кількість шипів 1860 шт/м2
Міцність на стискання 250 кН/м2
Об'єм повітряного зазору 5,3 л/м2
Пропускна здатність 4,6 л/с/м
Температура експлуатації від -40 до +80℃
Розмір пор геотекстилю О90w 140 мкм
Країна виробництва Німеччина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты