Гідроізоляція для фундаменту Foliarex 300 0,4х50 м

460.00 грн./рулон
Наявність: В наявності
Виробник:Foliarex
Код товару: 1951

Краткая информация

Відсічна гідроізоляційна мембрана Foliarex 300 виготовляється методом тиснення з поліетилену високої щільності (HDPE). В результаті утворюється чорне профільоване полотно з ромбовидними опуклими виступами.   Рулонна відсічна гідроізоляція Folia...

Доступні опції

+

Відсічна гідроізоляційна мембрана Foliarex 300 виготовляється методом тиснення з поліетилену високої щільності (HDPE). В результаті утворюється чорне профільоване полотно з ромбовидними опуклими виступами.

 

Рулонна відсічна гідроізоляція Foliarex 300 є чудовою альтернативою руберойду і мастиці. Застосовується в житловому та промисловому будівництві для захисту фундаменту та стін підвалів від проникнення капілярної вологи. Рулонна гідроізоляція для фундаменту Фоліарекс 300 також може використовуватись в якості гідроізоляційного шару під стяжку і в якості попередньої ізоляції для терас.

 

Дренажна профільована мембрана з поліетилену високої щільності за рахунок тиснення шорсткої поверхні має хорошу адгезію з цементним розчином. HDPE геомембрана Фоліарекс 300 також володіє еластичністю, міцністю на продавлювання та розрив, водонепроникністю, стійкістю до пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, впливу хімічних речовин. Захисна профільована мембрана не схильна до гниття, не уражається цвіллю, не пошкоджується гризунами та комахами.

 

Дренажна мембрана Foliarex 300, застосовуючись в якості горизонтальної ізоляції фундаменту, з огляду на свої унікальні властивості, дозволяє:

  • знизити ризик появи вогкості, цвілі та грибків в приміщенні;
  • створити сприятливий мікроклімат в житлових приміщеннях котеджного та малоповерхового будівництва;
  • запобігти механічним пошкодженням гідроізоляції постійно зростаючим корінням дерев.

 

Гідроізоляційна мембрана Foliarex 300 поставляється в рулонах розміром 0,4х50 м. Монтується відсічна гідроізоляція фундаменту на горизонтальну поверхню. Основа, на яку буде покладена гідроізоляційна мембрана для фундаменту, має бути рівною, сухою, очищеною від бруду та пилу. Якщо є нерівності поверхні, їх необхідно вирівняти за допомогою розчину.

 

Геомембрана Foliarex 300 при гідроізоляції стін у вигляді «шаруватої кладки» (несуча стіна, утеплювач, вентиляційний зазор) монтується Z і L-подібними способами, коли один край полотна гідроізоляційної мембрани заводять або тільки вертикально на несучу стіну (на висоту близько 300 мм), або вертикально, а потім – поверх стінового матеріалу (між його рядами). Такий метод укладання рулонної відсічної гідроізоляції для фундаменту дозволить захистити несучу стіну від вологи, яка буде потрапляти у вентиляційний зазор.

 

Укладання відсічної гідроізоляційної мембрани між рядами стінового матеріалу повинне здійснюватися таким чином, щоб ширина геомембрани була не менше ширини стіни. Потім слід нанести шар розчину і продовжити зведення стіни. У разі зведення стіни з високим вологопоглинанням, необхідно повторити ізоляцію після укладання одного або двох рядів блоків. При з'єднанні декількох полотен профільованої мембрани для захисту фундаменту слід зробити напуск близько 30 см. З'єднання полотен гідромембрани між собою та основною ізоляцією рекомендується здійснювати за допомогою стрічки К-2.

 

Правильний монтаж дренажної мембрани дозволить гарантувати довгострокову експлуатацію об'єктів, в реалізації яких був задіяний цей геосинтетичний матеріал.

 


Купити відсічну гідроізоляційну мембрану для фундаменту Foliarex 300 в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на профільовану мембрану для гідроізоляції фундаменту. Крім того, продаж дренажної мембрани здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбану у нас мембрану дренажну профільовану Foliarex 300 Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити гідроізоляційну мембрану для фундаменту Фоліарекс 300 з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Звертайтеся! Ми оперативно поставимо необхідний обсяг геоматеріалів на Ваш будмайданчик!

Технічні характеристики шипоподібної мембрани
Виробник Foliarex
Матеріал HDPE (поліетилен високої щільності)
Щільність 300 г/м2
Ширина 0,4 м
Довжина 50 м
Товщина геомембрани 0,4 мм
Міцність на розтяг вздовж ≥70 Н/50 мм
Міцність на розтяг поперек ≥60 Н/50 мм
Температура експлуатації від -30 до +80°С
Подовження при максимальній силі розтягування поперек ≥240%
Подовження при максимальній силі розтягування уздовж ≥240%
Водопроникність після штучного старіння відповідає вимогам випробування
Міцність при розриві цвяхом уздовж ≥80 Н
Міцність при розриві цвяхом поперек ≥80 Н
Вогнестійкість клас F
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты