Ізоліт. Історія бренду. Огляд продукції

Ізоліт. Історія бренду. Огляд продукції

Сучасне цивільне та промислове будівництво не можна уявити без використання різних геосинтетичних матеріалів. Щоб асфальтне покриття доріг прослужило як можна довше, фундамент був надійно захищений від вологи, а на плоскій покрівлі можна було облаштувати відкриту терасу, Вам знадобиться шипоподібна геомембрана Ізоліт.

 

Шипоподібна геомембрана Ізоліт виготовляється концерном Interplast Kunststoffe GmbH – найбільшим європейським виробником профільованих мембран і комбінованих полімерних матеріалів на їх основі. Центральний офіс і виробничі потужності знаходяться в місті Хайтербах, на півдні Німеччини. Компанія володіє величезним інтелектуальним та технічним потенціалом, представлена ​​в 43 країнах і щорічно близько 70% своєї продукції поставляє на експорт.

 

Дренажна профільована мембрана Ізоліт виготовляється методом екструзії з поліетилену високої щільності (HDPE). Вона являє собою чорне полотно з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса, через що й пішла назва геомембрани – «шипоподібна».

 

Шипоподібна мембрана з поліетилену високої щільності завдяки екструзійному способу виробництва відрізняється однорідністю та рівномірністю властивостей, як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Профільована геомембрана нетоксична, володіє міцністю на розтягування та стиснення, водонепроникністю, стійкістю до механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, впливу хімічних речовин (кислот, лугів, масел). Захисна профільована мембрана не схильна до гниття, не уражається цвіллю, не пошкоджується гризунами та комахами. Геомембрана hdpe легко монтується і має тривалий термін служби (більше 50 років).

 

ВИДИ ГЕОМЕМБРАНИ ІЗОЛІТ

 

Профільована мембрана Ізоліт на ринку України представлена ​​трьома серіями:

  • Изолит Cottage (Ізоліт Котедж);
  • Изолит Profi (Ізоліт Профі);
  • Изолит Green (Ізоліт Грін).

 

Технічні характеристики

Ізоліт Cottage

Ізоліт Profi

Ізоліт Green

0.5

0.6

20

Geo 8

Geo 10

Geo 20

 Особливості геомембрани

шипоподібна

шипоподібна

шипоподібна, скріплена з геотекстилем

шипоподібна, перфорована

 Ширина рулону, м

1 / 1,5 / 2 / 4

1 / 1,5 / 2 / 4

1,5 / 2 / 4

2 / 2,5

2 / 2,5

2

2

2,5

 Довжина рулону, м

20

20

20

20

20

12,5

12,5

1,2

 Площа рулону, м2

20 / 30 / 40 / 80

20 / 30 / 40 / 80

30 / 40 / 80

40 / 50

40 / 50

25

25

3

 Товщина полотна, мм

0,4

0,5

0,6

0,9

0,5

0,6

0,9

0,9

 Висота шипів, мм

8

8

8

20

8

10

20

20

 Кількість шипів, шт/м2

1860

1860

1860

400

1860

3360

400

400

 Питома вага (щільність), г/м2

400

500

600

1000

500

600

1000

1000

 Міцність на розрив, кН/м

5,5

7,1

9,4

 Міцність на стискання, кН/м2

170

230

300

240

250

420

420

240

 Марка геотекстилю Typar

SF 32

SF 40

SF 40

 Розмір пор геотекстилю O90w, мкм

140

120

120

 Швидкість потоку при висоті водяного стовпа 10 см, л/(м2хс)

110

75

75

 Об'єм повітряного зазору, л/м2

5,3

14

5,3

7,9

14

14

 Пропускна здатність, л/с/м

4,6

10

4,6

4,8

8

 Діаметр перфорації, мм

5

 Діапазон робочих температур

від -40 до +80℃

 

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕОМЕМБРАНИ ІЗОЛІТ

 

Полімерна профільована геомембрана Ізоліт знайшла своє застосування в різних сферах будівництва. Її використовують у приватному, житловому багатоповерховому, промисловому, комерційному, гідротехнічному і дорожньому будівництві.

 

Заміна бетонної підготовки

 

Профільована мембрана замість бетонної підготовки – найбільш раціональне рішення на сьогоднішній день. Шипоподібна геомембрана, як і бетонна підготовка, є конструктивним шаром. Вона не впливає на зміну несучої здатності вищерозміщеної силової (армованої) плити фундаменту, але при цьому застосування профільованої мембрани створює оптимальні умови для тверднення бетонної плити (цементне молоко не йде в грунт основи) і забезпечує захист плити від солей грунтових вод та проникнення капілярної вологи.

 

Захист гідроізоляції фундаменту

 

Профільовані мембрани Ізоліт використовують для гідроізоляції фундаменту спільно з обклеювальною, обмазувальною або наплавляємою мембраною на бітумній основі. Гідроізоляційна мембрана для фундаменту укладається виступами до стіни і захищає основний шар бітумної гідроізоляції від пошкодження грунтом зворотної засипки, зберігаючи її цілісність в зоні промерзання. Шипоподібна мембрана для ізоляції фундаменту, будучи розділовим бар'єром між грунтом та бітумною гідроізоляцією, захищає цілісність гідроізоляційного матеріалу на всю глибину закладення фундаменту. Укладання профільованої мембрани виступами до стіни утворює додатковий повітряний прошарок, який сприятливо позначається на мікрокліматі підвального приміщення.

 

Організація дренажної системи

 

Шипоподібна мембрана Ізоліт Profi Geo стане відмінним рішенням для організації дренажних систем. А все завдяки тому, що поверх виступів цієї профільованої мембрани приварюється нетканий термоскріплений геотекстиль Typar, утворюючи повітряний зазор з високою пропускною здатністю. Геотекстиль Тайпар завдяки своїй унікальній структурі не піддається деформації під впливом тиску грунту і не замулюється.

 

Профільована дренажна мембрана з геотекстилем Ізоліт Profi Geo для гідроізоляції фундаменту укладається фільтруючим шаром до грунту. Вода, яка надходить з грунту, фільтрується і по профільованый мембрані відводиться від будівлі через дренажну трубу й далі в дренажний колодязь. Застосування шипоподыбноъ геодренажноъ мембрани з геотекстилем дозволяє запобігти скупченню води в небезпечній близькості біля фундаменту, тим самим продовживши термін його експлуатації.

 

Зелена і експлуатована покрівля

 

Для облаштування плоскої експлуатованої покрівлі або зеленого даху найкращим чином підійде профільована мембрана Ізоліт Green, що має невеликі отвори по всьому полотну. Дренажна шиповидна мембрана укладається виступами вниз на шар гідроізоляції. При поливі або опадах надлишки води йдуть крізь перфорацію в дренажний зазор і далі в систему водовідведення. Таким чином, профільована мембрана для експлуатованої покрівлі дозволяє захистити основний гідроізоляційний шар та забезпечити ефективне відведення надлишкової вологи. Але при цьому частина води залишається у виступах мембрани, що дозволяє акумулювати в покрівельній системі вологу, необхідну для живлення коренів рослин.

 

Санація вологих стін

 

Мембрана профільована Ізоліт застосовується не тільки для гідроізоляції фундаменту. Розумно використовувати її для захисту підвалу від вогкості, яка може стати причиною виникнення грибка та цвілі всередині підвального приміщення. Шипоподібна мембрана, вкладаючись виступами до стіни, утворює повітряний зазор, за рахунок якого, при використанні спеціального плінтуса та оздоблювального профілю з отворами у верхній і нижній частині стіни, буде забезпечуватися безперешкодна циркуляція повітря.

 

Профільована мембрана Ізоліт затребувана також в дорожньому будівництві, для гідроізоляції підлоги в промисловому будівництві, влаштування вимощення, будівництва тунелів відкритим та закритим способом.

 

Дренажна мембрана Ізоліт дозволяє поліпшити несучу здатність конструкцій, гарантуючи тим самим довгострокову експлуатацію об'єктів, в реалізації яких був задіяний цей геокомпозитний матеріал.

 

ДЕ КУПИТИ ПРОФІЛЬОВАНУ МЕМБРАНУ ІЗОЛІТ В УКРАЇНІ?

 

Купити шипоподібну мембрану Ізоліт в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на профільовану мембрану для гідроізоляції. Крім того, продаж дренажної шиповидної мембрани здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбану у нас мембрану дренажну профільовану Ізоліт Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити мембрану для захисту фундаменту з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Якщо Вам потрібна надійна гідроізоляція на довгі роки, значить Вам потрібен Ізоліт! Звертайтеся, і ми оперативно поставимо на Ваш об'єкт якісні геоматеріали!


Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Cottage 1х20 м

1285.20 грн.

Геомембрана Ізоліт Cottage – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна мембрана Ізол...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Cottage 1,5х20 м

1927.80 грн.

Геомембрана Ізоліт Cottage – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна мембрана Ізол...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Cottage 2х20 м

2570.40 грн.

Геомембрана Ізоліт Cottage – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна мембрана Ізол...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi 0.5 1х20 м

1689.12 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi 0.5 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна м...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi 0.5 1,5х20 м

2533.68 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi 0.5 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна м...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi 0.5 2х20 м

3378.24 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi 0.5 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна м...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi 0.6 1,5х20 м

3139.56 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi 0.6 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна&n...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi 0.6 2х20 м

4186.08 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi 0.6 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна&n...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi 20 2х20 м

10373.40 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi 20 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна&nb...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi 20 2,5х20 м

12966.75 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi 20 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна&nb...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi Geo 8 2,5х20 м

11842.20 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi Geo 8 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi Geo 10 2х20 м

13641.48 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi Geo 10 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитн...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Profi Geo 20 2х20 м

15055.20 грн.

Геомембрана Ізоліт Profi Geo 20 – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитн...

Шипоподібна дренажна мембрана Ізоліт Green 2,5х1,2 м

839.97 грн.

Геомембрана Ізоліт Green – це геосинтетичний матеріал, вироблений німецькою компанією Interplast Kunststoffe GmbH на сучасному європейському обладнанні відповідно до вимог стандарту EN 13967:2012.   Геокомпозитна мембр...

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты