Покрівельна плівка JUTA Гідробар'єр Д96СІ 1,5х50 м Знижка

Покрівельна плівка JUTA Гідробар'єр Д96СІ 1,5х50 м

2727.00 грн./рулон 3030.75 грн.
Наявність: В наявності
Виробник:JUTA
Код товару: 338

Краткая информация

ГІДРОБАР'ЄР Д96СІ – це підпокрівельна гідроізоляційна плівка чеського виробника JUTA, яка застосовується при спорудженні простої конструкції скатної покрівлі нежитлових і допоміжних будівель з невисокими вологісними та температурними навантаженнями в...

Доступні опції

+

ГІДРОБАР'ЄР Д96СІ – це підпокрівельна гідроізоляційна плівка чеського виробника JUTA, яка застосовується при спорудженні простої конструкції скатної покрівлі нежитлових і допоміжних будівель з невисокими вологісними та температурними навантаженнями всередині приміщень.

 

Покрівельна гідроізоляційна плівка Гідробар'єр Д96СІ забезпечує надійний захист підпокрівельного простору від намокання та сприяє відведенню вологого повітря з будівлі.

 

Гідроізоляційна плівка для покрівлі Юта Д96СІ має товщину 0,15 мм і складається з двох шарів з поліетиленової плівки і має дрібну перфорацію, за рахунок чого вона добре пропускає конденсат, який збирається між перекриттям та утеплювачем (мінеральною ватою), і не пропускає воду.

 

Гідробар'єр Юта володіє еластичністю, високою міцністю, здатністю витримувати дію високих температур та стійкістю до біологічної корозії (гниття).

 

Монтаж гідроізоляції покрівлі

 

► Яким боком стелити гідробар'єр Д96СІ?

 

При укладанні гідроізоляційної плівки слід обов'язково враховувати, яким боком покласти гідробар'єр і стежити, щоб не переплутати верхню та нижню сторони.

Для зручності лицьова сторона покрівельного гідроізоляційного матеріалу промаркована яскравими написами та кольоровими смугами по краях. Сторона з написом лягає назовні, до утеплювача – без маркування.

 

Як укладати гідроізоляційну плівку?

 

Армована плівка JUTA Д96СІ укладається на даху паралельно карнизному звису, у напрямку знизу вгору, з напуском не менше 10-ти см, з наявністю верхнього і нижнього вентиляційних каналів, без контакту з теплоізоляцією. По гребневі повинен бути забезпечений зазор не менше 5-ти см для вентиляції.

 

► Як кріпити гідроізоляційну плівку?

 

Кріплення будівельної плівки до крокв рекомендується здійснювати за допомогою будівельного степлера. А скріплення структурних частин гідробар'єру між собою необхідно виконувати за допомогою самоклекої стрічки. Найкраще для цього підійдуть:

 

(!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Гідробар'єр JUTA має обмежену стійкість до ультрафіолету, тому роботи по монтажу плівки та її закриттю покрівельним покриттям необхідно здійснити в термін до 10-ти днів.

 


Купити гідроізоляційну плівку для даху JUTA (Чехія) гуртом та в роздріб Ви можете, оформивши онлайн-заявку на нашому інтернет магазині bud-inteh.com, або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Якщо Ви проживаєте у Вінниці, Ви можете приїхати в офіс компанії Буд-Інтех, який знаходиться за адресою вул. Київська, 78.

 

Придбану у нас недорого плівку для гідроізоляції покрівлі Ви можете забрати самостійно зі складу Bud-Inteh в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити гідробар'єр Д110 з доставкою по Україні, в будь-який населений пункт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Чернігів, Черкаси, Суми, Одеса, Миколаїв, Херсон, Полтава, Кіровоград, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на підпокрівельні плівки та мембрани і найвигідніші умови покупки!

Технічні характеристики підпокрівельних плівок і мембран
Виробник JUTA
Тип ізоляційного матеріалу будівельна плівка
Призначення гідробар'єр
Область застосування для покрівлі
Кількість шарів 2
Щільність 96 г/м2
Товщина 0,15 мм
Ширина рулону 1,5 м
Довжина рулону 50 м
Площа рулону 75 м2
Проникність водяної пари 10 г/м2/24 год
Стійкість до поздовжніх розривів 820 Н/5 см
Стійкість до поперечних розривів 670 Н/5 см
УФ-стабільність 10 днів
Водопроникність W2
Значення Sd 3 м
Країна виробництва Чехія

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты