Фольгована бутилкаучукова стрічка герметик AquaTape 100 мм 10 м

Фольгована бутилкаучукова стрічка герметик AquaTape 100 мм 10 м

349.00 грн./рулон
Наявність: В наявності
Виробник:AquaProtect
Код товару: 62713

Краткая информация

Будівельна стрічка AquaTape – це герметизуюча, самоклеюча, бутилкаучукова стрічка, армована фольгою з полімерним покриттям.   Бутилкаучукова стрічка AquaTape застосовується для виконання покрівельної та загальнобудівельної гідроізоляції, зокрем...

Доступні опції

+

Будівельна стрічка AquaTape – це герметизуюча, самоклеюча, бутилкаучукова стрічка, армована фольгою з полімерним покриттям.

 

Бутилкаучукова стрічка AquaTape застосовується для виконання покрівельної та загальнобудівельної гідроізоляції, зокрема:

 

Самоклейка бутилкаучукова стрічка AquaTape забезпечує негайну герметизацію течі та тріщин у водостічних трубах і жолобах, а також антикорозійний захист та герметизацію зварних швів.

 

Стрічка герметизуюча самоклеюча володіє високою адгезію до всіх традиційних будівельних матеріалів (металу, бетону, цегли, дереву, склу). стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. стійкістю до несприятливих атмосферних умов. Крім того, бутилкаучукова стрічка проста в монтажі та здатна зберігати свої робочі властивості в широкому інтервалі температур – від -40°С до + 160°С.

 

Армована герметизуюча стрічка AquaTape виготовляється на українському підприємстві згідно ТУ У 22.1 38383822-005:2016. Вона має ширину 10 см і намотування 10 метрів в рулоні.

 

Монтаж герметизуючої стрічки AquaTape

 

► Перед початком робіт оброблювану поверхню необхідно очистити та висушити. Пористу поверхню рекомендується загрунтувати, а бетонну та цегляну поверхню – обробити праймером для поліпшення зчеплення з герметизуючої стрічкою.

 

► При проведенні робіт при температурі нижче ніж -5°С необхідно витримати бутилкаучукову стрічку для герметизації при кімнатній температурі не менше 12-ти годин.

 

► Відрізати герметик необхідної довжини, видалити захисний шар (адгезійний папір) і плавно приклеїти бутилкаучукову стрічку до оброблюваної поверхні, притискаючи від одного кінця до іншого.

 

► Пригладити поверхню липкої стрічки тканиною або гумовим роликом для забезпечення її щільного прилягання до поверхні, щоб уникнути утворення повітряних бульбашок під нею.

 

► У разі наклеювання декількох шматків герметизуючої стрічки внахлест необхідно забезпечити не менше 30 мм перекриття.

 

► Не допускається застосування бутилкаучукової стрічки для герметизації в місцях постійно занурених у воду або в місцях, що перебувають під постійним тиском води, а також на поверхнях, чутливих до дії розчинника (полістиролу і подібних йому пластмас).

 

Умови зберігання герметизуючої стрічки AquaTape

 

Зберігати армований бутилкаучуковий герметик необхідно в закритій упаковці при температурі від +5°С до + 25°С. Допускається транспортування будівельної стрічки при температурі до -15°С. Термін зберігання – 24 місяці.

 


Купити стрічку герметизуючу AquaTape Ви можете в компанії Буд-Інтех. Для цього Вам необхідно оформити онлайн-заявку на нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувати нам за номером, зазначеному в контактах.

 

Придбаний у нас недорого бутилкаучуковий герметик AquaTape Ви можете забрати самостійно зі складу Bud-Inteh в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити герметик AquaTape з доставкою по Україні, в будь-який населений пункт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Чернігів, Черкаси, Суми, Одеса, Миколаїв, Херсон, Полтава, Кіровоград, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на будівельні стрічки та найвигідніші умови покупки!

Технічні характеристики будівельних стрічок
Виробник AquaProtect
Вид стрічки клейка одностороння
Матеріал бутилкаучукова
Призначення герметизуюча
Ширина 100 мм
Довжина рулону 10 м
Товщина герметика 1,5 мм
Товщина фольги 40 мкм
Водопоглинання не більше 0,3%
Деформація до розриву не менше 5%
Температура нанесення від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -40°С до +160°С
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты