Супердифузійна мембрана JUTA Вітробар'єр 1,5х50 м Знижка

Супердифузійна мембрана JUTA Вітробар'єр 1,5х50 м

3031.00 грн./рулон 3368.33 грн.
Наявність: В наявності
Виробник:JUTA
Код товару: 349

Краткая информация

ВІТРОБАР'ЄР – це двошарова супердифузійна мембрана, виготовлена ​​на основі поліпропіленового матеріалу. Зовнішній шар робить мембрану стійкою до ультрафіолету, а внутрішній функціональний шар забезпечує високу паропроникність, захист від вітру та во...

Доступні опції

+

ВІТРОБАР'ЄР – це двошарова супердифузійна мембрана, виготовлена ​​на основі поліпропіленового матеріалу. Зовнішній шар робить мембрану стійкою до ультрафіолету, а внутрішній функціональний шар забезпечує високу паропроникність, захист від вітру та вологи.

 

Будівельна мембрана JUTA Вітробар'єр використовується в системах навісних вентильованих фасадів для захисту утеплювача (мінеральної вати) від вітру та вологи.

 

Фасадна вітрозахисна мембрана Юта

– за рахунок низької повітропроникності та високої паропроникності дозволяє значно знизити вплив зовнішнього повітря на утеплювач і при цьому сприяє випуску залишкової вологи зсередини фасадної конструкції;

– знижує тепловтрати завдяки чудовій властивості опору проникненню повітря при максимальному тиску до 100 Па;

– значно підвищує теплотехнічні показники систем фасадного утеплення з вентильованим повітряним зазором;

– забезпечує найкращі теплоізоляційні властивості волокнистих теплоізоляційних матеріалів (мінеральної вати).

 

(!!!) ДЛЯ ДОВІДКИ

Згідно результатів випробування в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій (ДП НДІБК):

✓ при наявності дифузійної мембрани Вітробар'єр температура на внутрішній поверхні стінової конструкції на +1,2...+2 градуси Цельсія вище, ніж для конструкції без мембрани;

✓ при максимально можливих швидкостях повітря в повітряному проміжку зниження опору теплопередачі при застосуванні вітрозахисної мембрани JUTA становить не більше 8%, тоді як без мембрани плитна мінеральна вата втрачає до 16%, а скловатні плити до 26%.

 

При монтажі гідро вітрозахисної мембрани Юта Вітробар'єр на даху всі напуски необхідно з'єднувати між собою за допомогою самоклейкої стрічки. Найкраще для цього завдання підійде:

 


Купити мембрану супердифузійну JUTA Вітробар'єр гуртом та в роздріб Ви можете, оформивши онлайн-заявку на нашому інтернет магазині bud-inteh.com, або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Якщо Ви проживаєте у Вінниці, Ви можете приїхати в офіс компанії Буд-Інтех, який знаходиться за адресою вул. Київська, 78.

 

Придбану у нас недорого вітрозахисну мембрану для даху Юта Ви можете забрати самостійно зі складу Bud-Inteh в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити будівельну мембрану Вітробар'єр з доставкою по Україні, в будь-який населений пункт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Чернігів, Черкаси, Суми, Одеса, Миколаїв, Херсон, Полтава, Кіровоград, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на підпокрівельні плівки та мембрани і найвигідніші умови покупки!

Технічні характеристики підпокрівельних плівок і мембран
Виробник JUTA
Тип ізоляційного матеріалу супердифузійна мембрана
Призначення вітробар'єр
Область застосування для фасаду
Кількість шарів 2
Щільність 85 г/м2
Ширина рулону 1,5 м
Довжина рулону 50 м
Площа рулону 75 м2
Проникність водяної пари 1300 г/м2/24 год
Стійкість до поздовжніх розривів 170 Н/5 см
Стійкість до поперечних розривів 125 Н/5 см
УФ-стабільність 4 місяці
Водопроникність W1
Значення Sd 0,02 м
Країна виробництва Чехія

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты