Мінеральна вата ROCKWOOL ROCKMIN UA 50х600х1000 мм

Мінеральна вата ROCKWOOL ROCKMIN UA 50х600х1000 мм

92.00 грн./м2
Наявність: В наявності
Виробник:Rockwool
Код товару: 387

Краткая информация

ROCKWOOL ROCKMIN UA – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі базальту та габро, в плитах товщиною 50 мм і розміром 1000х600 мм.   Застосування мінеральної вати   Кам'яна вата ROCKWOOL застосовується ...
+

ROCKWOOL ROCKMIN UA – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі базальту та габро, в плитах товщиною 50 мм і розміром 1000х600 мм.

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата ROCKWOOL застосовується при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення. Базальтова вата ROCKMIN UA 50 мм є комплексним рішенням для створення комфорту в будинку, так як вона використовується одночасно і для утеплення (теплоізоляції), і для звукоізоляції (зниження повітряного та ударного вібраційного шуму).

 

Області застосування плити мінеральної вати РОКМІН:

  • горище (мансарда);
  • каркасні стіни;
  • світлопрозорі стіни;
  • зовнішні стіни з обробкою під дошку та сайдинг;
  • перекриття між поверхами;
  • перегородки;
  • дерев'яний підлоговий брус;
  • підвісна стеля;
  • балкон та лоджія.


Утеплювач РОКВУЛ РОКМІН отримав велику популярність у будівництві при проведенні робіт зовні та всередині приміщення завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Кам'яна вата ROCKWOOL формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить фенолформальдегіда та інших шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини компонентів, що підтверджує знак екологічної безпеки EcoMaterial Green.

► Базальтова вата РОКМІН має особливу структуру з хаотично розташованими волокнами, що надає теплоізоляційному матеріалу стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Плити базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх одна до одної та виключається ризик появи протягів і щілин.

► Мінераловатний утеплювач є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Теплоізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона стійка до високих температур та не підтримує горіння (група горючості – НГ), за рахунок чого підвищується вогнестійкість будівлі.

► Мінвата добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати та легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

 

Теплоізоляція мансарди: 1 – покрівельне покриття, 2 – вентильований зазор (5 см), 3 – вітро вологозахисна мембрана, 4 – обрешетування, 5 – теплоізоляція ROCKWOOL ROCKMIN, 6 – пароізоляційна плівка.

 

 

Теплоізоляція фасаду під сайдинг: 1 – брус, 2 – каркас, 3 – утеплювач ROCKWOOL ROCKMIN, 4 – вітро пароізоляційна плівка, 5 – вініловий сайдинг або металевий сайдинг

 

 

Теплоізоляція каркасних стін: 1 –  внутрішня обшивка, 2 – стійка каркаса, 3 – контробрешітка, 4 – пароізоляція, 5 – повітряний прошарок (1 см), 6 – вітро гідроізоляційна мембрана, 7 – мінвата ROCKWOOL ROCKMIN

 

 

Теплоізоляція перекриттів між поверхами: 1 – дерев'яний поміст, 2 – лаги на дерев'яних балках, 3 – дерев'яна балка, 4 – плити базальтової вати ROCKWOOL ROCKMIN, 5 – пароізоляційна плівка, 6 – плита перекриття

 

 

Теплоізоляція перекриттів над підвалом на дерев'яних балках: 1 – покриття підлоги, 2 – повітряний прошарок, 3 – теплоізоляційний шар з плитної базальтової вати ROCKWOOL ROCKMIN, 4 – балки дерев'яні, 5 – пароізоляційна плівка, 6 – підшивні дошки, 7 – підвальний простір, вентильований повітрям зовні, 8 – утрамбований пісок

 

Зверніть увагу, що монтаж мінеральної вати необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну та очищену від пилу, бруду і жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюваної конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби утеплювача ROCKWOOL може скласти до 100 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач ROCKWOOL гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника РОКВУЛ на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник ROCKWOOL
Тип вати базальтова вата
Вид вати плити
Щільність 26 кг/м3
Товщина 50 мм
Ширина 600 мм
Довжина 1000 мм
Теплопровідність 0,0395 Вт/мхК
Кількість м2 в упаковці 10,8
Група горючості НГ (негорюча)
Термін експлуатації 50 років
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты