Мінеральна вата ROCKWOOL FRONTROCK SUPER 120х600х1000 мм

Мінеральна вата ROCKWOOL FRONTROCK SUPER 120х600х1000 мм

648.30 грн./м2
Наявність: В наявності
Виробник:Rockwool
Код товару: 404

Краткая информация

ROCKWOOL FRONTROCK MAX E (FRONTROCK SUPER) – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі базальту та габро, в плитах товщиною 120 мм і розміром 1000х600 мм.   Базальтова вата FRONTROCK MAX E (FRONTROCK SUPER) м...
+

ROCKWOOL FRONTROCK MAX E (FRONTROCK SUPER) – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі базальту та габро, в плитах товщиною 120 мм і розміром 1000х600 мм.

 

Базальтова вата FRONTROCK MAX E (FRONTROCK SUPER) має унікальну двошарову структуру – нижній (внутрішній) шар щільністю 80 кг/м3 і верхній (більш жорсткий) шар щільністю 150 кг/м3, маркований незмивним написом «ROCKWOOL».

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата ROCKWOOL застосовується при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення. Базальтова вата FRONTROCK MAX E (FRONTROCK SUPER) 120 мм є комплексним рішенням для створення комфорту в будинку, так як вона використовується одночасно і для утеплення (теплоізоляції), і для звукоізоляції (зниження повітряного та ударного вібраційного шуму).

 

Області застосування плити мінеральної вати ФРОНТРОК МАКС Є:

  • мокрий фасад (під штукатурку з тонким шаром);
  • мокрий фасад (під штукатурку з товстим шаром).


Утеплювач РОКВУЛ ФРОНТРОК МАКС Є отримав велику популярність у будівництві при проведенні робіт зовні та всередині приміщення завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Кам'яна вата ROCKWOOL формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить фенолформальдегіда та інших шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини компонентів, що підтверджує знак екологічної безпеки EcoMaterial Green.

► Базальтова вата ФРОНТРОК МАКС Є має особливу структуру з хаотично розташованими волокнами, що надає теплоізоляційному матеріалу стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Плити базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх одна до одної та виключається ризик появи протягів і щілин.

► Мінераловатний утеплювач є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Теплоізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона стійка до високих температур та не підтримує горіння (група горючості – НГ), за рахунок чого підвищується вогнестійкість будівлі.

► Мінвата добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати та легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

 

Теплоізоляція фасаду з тонким штукатурним шаром: 1 – спеціальна клейова суміш, 2 – теплоізоляція ROCKWOOL FRONTROCK MAX E (FRONTROCK SUPER), 3 – фасадний дюбель, 4 – армована шпаклівка, 5 – склотканева сітка, 6 – водно-дисперсійна грунтовка, 7 – декоративна мінеральна штукатурка, 8 – фасадна силіконова фарба

 

 

Теплоізоляція фасаду з товстим штукатурним шаром (декоративний камінь): 1 – спеціальна клейова суміш, 2 – утеплювач ROCKWOOL FRONTROCK MAX E, 3 – кріплення з трьох частин: анкерної частини, рухомого гака і трьох фіксуючих пластин, 4 – штукатурна сітка, 5 – грунтуючий і вирівнюючий розчин, 6 – фасадна штукатурка, 7 – фасадна фарба

 

Зверніть увагу, що монтаж мінеральної вати необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну та очищену від пилу, бруду і жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюваної конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби утеплювача ROCKWOOL може скласти до 100 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач ROCKWOOL гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника РОКВУЛ на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник ROCKWOOL
Тип вати базальтова вата
Вид вати плити
Щільність плита має два шари, щільність зовнішнього шару - 150 кг/м3, внутрішнього шару - 80 кг/м3
Товщина 120 мм
Ширина 600 мм
Довжина 1000 мм
Теплопровідність 0,0377 Вт/мхК
Міцність на стиск при 10% відносній деформації 32 кПа
Міцність при розтягненні перпендикулярно до поверхні 14 кПа
Міцність при зсуві 56 кПа
Кількість м2 в упаковці 1,8
Група горючості НГ (негорюча)
Термін експлуатації 50 років
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты