Мінеральна вата PAROC Hvac Lamella Mat AluCoat 20х1000х10000 мм

Мінеральна вата PAROC Hvac Lamella Mat AluCoat 20х1000х10000 мм

0.00 грн.
Наявність: Під замовлення
Виробник:Paroc
Код товару: 444

Краткая информация

PAROC Hvac Lamella Mat Alu Coat – це сучасна технічна ізоляція з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, у вигляді ламельного мату завтовшки 20 мм та розміром 1000х10000 мм, кашованого з одного боку армованою алюмінієв...
+

PAROC Hvac Lamella Mat Alu Coat – це сучасна технічна ізоляція з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, у вигляді ламельного мату завтовшки 20 мм та розміром 1000х10000 мм, кашованого з одного боку армованою алюмінієвою фольгою.

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата PAROC застосовується практично на кожному об'єкті промислового будівництва. Базальтова вата з фольгою Hvac Lamella Mat Alu Coat 20 мм використовується для термоізоляції та захисту від конденсату інженерних комунікацій.

 

Області застосування фольгированной мінвати Hvac Lamella Mat Alu Coat:

  • ізоляція повітроводів.


Вогнетривка мінеральна вата на фользі PAROC Hvac Lamella Mat Alu Coat отримала велику популярність як промислова теплоізоляція завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Жаростійка кам'яна вата PAROC формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини компонентів.

► Мінвата з фольгою PAROC складається з надзвичайно тонких (0,04 мкм), хаотично переплетених між собою волокон, між якими знаходиться повітря. Волокна мату розташовані перпендикулярно до поверхні алюмінієвого покриття, за рахунок чого досягається хороша гнучкість рулонної мінеральної вати при надзвичайно високій міцності на стиск. Крім того, така особлива структура утеплювача забезпечує його малу щільність (35 кг/м3) та зумовлює низьку теплопровідність (коефіцієнт теплопровідності λ10 = 0,039 Вт/мхК).

► Фольгована технічна ізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона стійка до високих температур і здатна витримувати температуру експлуатації до +250 градусів Цельсія без втрати ізоляційних властивостей.

► Термостійка фольгована базальтова вата має стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Теплоізоляційні мати з базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх один до одного і виключається ризик появи протягів та щілин.

► Фольгований мінераловатний утеплювач для вентиляційних каналів є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Покриття з алюмінієвої фольги надає високотемпературній теплоізоляції ПАРОК додаткову міцність та забезпечує додатковий теплозберігаючий ефект.

► Лист утеплювача добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати і легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

Монтаж мінеральної вати в рулонах необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну і очищену від пилу, бруду та жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюваної конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби кам'яної вати ПАРОК може скласти до 50 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач базальтовий PAROC гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника PAROC на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату для труб з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для труб, стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник PAROC
Тип вати базальтова вата
Вид вати ламельний мат
Щільність 35 кг/м3
Товщина 20 мм
Ширина 1000 мм
Довжина 10000 мм
Теплопровідність 0,0390 Вт/мхК
Група горючості Г1 (слабогорюча) на негорючій основі (НГ)
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты