Базальтова вата ТехноНІКОЛЬ Техновент Стандарт 100х600х1200 мм

Базальтова вата ТехноНІКОЛЬ Техновент Стандарт 100х600х1200 мм

0.00 грн.
Наявність: Під замовлення
Виробник:ТехноНИКОЛЬ
Код товару: 432

Краткая информация

ТехноНІКОЛЬ Техновент Стандарт – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, в плитах товщиною 100 мм та розміром 600х1200 мм.   Застосування мінеральної вати   Кам'яна в...
+

ТехноНІКОЛЬ Техновент Стандарт – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, в плитах товщиною 100 мм та розміром 600х1200 мм.

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата ТехноНІКОЛЬ застосовується при будівництві та реконструкції житлових будинків і промислових споруд. Базальтова вата Техновент Стандарт 100 мм є комплексним рішенням для створення комфорту в будинку, так як вона використовується одночасно і для утеплення (теплоізоляції), і для звукоізоляції (зниження повітряного та ударного вібраційного шуму) горизонтальних, вертикальних і похилих конструкцій.

 

Області застосування плити мінеральної вати Техновент Стандарт:

  • вентильований фасад.


Базальтовий утеплювач ТехноНІКОЛЬ Техновент Стандарт отримав велику популярність у будівництві при проведенні робіт зовні та всередині приміщення завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Кам'яна вата ТехноНІКОЛЬ формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини компонентів.

► Базальтовий утеплювач Техновент Стандарт має стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Плити базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх одна до одної та виключається ризик появи протягів і щілин.

► Мінераловатний утеплювач для фасаду є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Покрівельна теплоізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона стійка до високих температур і не підтримує горіння (група горючості – НГ), за рахунок чого підвищується вогнестійкість будівлі.

► Мінеральна вата добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати і легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

Монтаж мінеральної вати необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну і очищену від пилу, бруду та жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюваної конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби утеплювача ТехноНІКОЛЬ може скласти до 50 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач ТехноНІКОЛЬ гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника ТехноНІКОЛЬ на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник ТехноНІКОЛЬ
Тип вати базальтова вата
Вид вати плити
Щільність 80 кг/м3
Товщина 100 мм
Ширина 600 мм
Довжина 1200 мм
Теплопровідність 0,0330 Вт/мхК
Стисливість не більше 2%
Вологість по масі не більше 0,5%
Паропроникність не менше 0,3 мг/мхгодхПа
Вміст органічних речовин не більше 3%
Кількість м3 в упаковці 0,216
Кількість м2 в упаковці 2,16
Кількість шт в упаковці 3
Група горючості НГ (негорюча)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты