Минеральная вата ROCKWOOL MONROCK MAX E 200х1200х2000 мм

Минеральная вата ROCKWOOL MONROCK MAX E 200х1200х2000 мм

0.00 грн.
Наявність: Під замовлення
Виробник:Rockwool
Код товару: 407

Краткая информация

ROCKWOOL MONROCK MAX E – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі базальту та габро, в плитах товщиною 200 мм і розміром 1200х2000 мм.   Застосування мінеральної вати   Кам'яна вата ROCKWOOL застосовує...
+

ROCKWOOL MONROCK MAX E – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі базальту та габро, в плитах товщиною 200 мм і розміром 1200х2000 мм.

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата ROCKWOOL застосовується при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення. Базальтова вата MONROCK MAX E 200 мм є комплексним рішенням для створення комфорту в будинку, так як вона використовується одночасно і для утеплення (теплоізоляції), і для звукоізоляції (зниження повітряного та ударного вібраційного шуму).

 

Області застосування плити мінеральної вати МОНРОК МАКС Є:

  • плоский дах з залізобетонною основою;
  • плоский дах з металевою основою.


Утеплювач РОКВУЛ МОНРОК МАКС Є отримав велику популярність у будівництві при проведенні робіт зовні та всередині приміщення завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Кам'яна вата ROCKWOOL формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить фенолформальдегіда та інших шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини компонентів, що підтверджує знак екологічної безпеки EcoMaterial Green.

► Базальтова вата ФРОНТРОК МАКС Є має особливу структуру з хаотично розташованими волокнами, що надає теплоізоляційному матеріалу стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Плити базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх одна до одної та виключається ризик появи протягів і щілин.

► Мінераловатний утеплювач є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Теплоізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона стійка до високих температур та не підтримує горіння (група горючості – НГ), за рахунок чого підвищується вогнестійкість будівлі.

► Мінвата добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати та легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

 

Теплоізоляція покрівлі в 1 шар під руберойд на металевій основі: 1 – несучий сталевий профільований настил, 2 – пароізоляція, 3 – теплоізоляція ROCKWOOL MONROCK MAX E, 4 – механічне кріплення, 5 – нижній шар бітумно-полімерної мембрани (євроруберойд), 6 – верхній шар бітумно-полімерної мембрани (євроруберойд)

Теплоізоляція покрівлі в 2 шари під руберойд на металевій основі: 1 – несучий сталевий профільований настил, 2 – пароізоляція, 3 – мінвата ROOFROCK 30 E, 4 – базальтова вата MONROCK MAX E, 5 – механічне кріплення нижнього шару бітумно-полімерної мембрани, 6 – нижній шар бітумно-полімерної мембрани (євроруберойд), 7 – верхній шар бітумно-полімерної мембрани (євроруберойд)

 

Теплоізоляція покрівлі в 1 шар під ПВХ мембрану на металевій основі: 1 – несучий сталевий профільований настил, 2 – пароізоляція, 3 – базальтова вата MONROCK MAX E, 4 – механічне кріплення (фіксація теплоізоляції до основи), 5 – механічне кріплення (фіксація гідроізоляційної мембрани ), 6 – ПВХ мембрана

Теплоізоляція покрівлі в 2 шари під ПВХ мембрану на металевій основі: 1 – несучий сталевий профільований настил, 2 – пароізоляція, 3 – базальтовий утеплювач ROOFROCK 30 E, 4 – кам'яна вата MONROCK MAX E, 5 – механічне кріплення (фіксація гідроізоляційної мембрани), 6 – механічне кріплення (фіксація теплоізоляції до основи), 7 – ПВХ мембрана

 

Зверніть увагу, що монтаж мінеральної вати необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну та очищену від пилу, бруду і жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюваної конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби утеплювача ROCKWOOL може скласти до 100 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач ROCKWOOL гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника РОКВУЛ на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник ROCKWOOL
Тип вати базальтова вата
Вид вати плити
Щільність плита має два шари, щільність зовнішнього шару - 220 кг/м3, внутрішнього шару - 115 кг/м3
Товщина 200 мм
Ширина 1200 мм
Довжина 2000 мм
Теплопровідність 0,0377 Вт/мхК
Міцність на стиск при 10% відносній деформації 72 кПа
Міцність при розтягненні перпендикулярно до поверхні 30 кПа
Опір точковому навантаженню при деформації 5 мм 650 Н
Водопоглинання при короткочасному зануренні ≤ 1 кг/м2
Водопоглинання при довготривалому зануренні ≤ 3 кг/м2
Кількість м2 в упаковці 14,4
Група горючості НГ (негорючая)
Термін експлуатації 50 років
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты