Мінеральна вата PAROC Fireplace Slab 90 AL1 25х600х1000 мм

0.00 грн.
Наявність: Під замовлення
Виробник:Paroc
Код товару: 450

Краткая информация

PAROC Fireplace Slab 90 AL1 – це сучасна технічна ізоляція з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, в плитах товщиною 25 мм та розміром 1000х600 мм, покритих з одного боку алюмінієвою фольгою.   Застосування мін...
+

PAROC Fireplace Slab 90 AL1 – це сучасна технічна ізоляція з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, в плитах товщиною 25 мм та розміром 1000х600 мм, покритих з одного боку алюмінієвою фольгою.

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата PAROC застосовується на об'єктах приватного і промислового будівництва. Базальтова вата з фольгою Fireplace Slab 90 AL1 25 мм використовується для термоізоляції поверхонь, що піддаються постійній високій температурі до +650°С.

 

Області застосування фольгированной мінвати Fireplace Slab 90 AL1:

  • печі та каміни;
  • димоходи;
  • високотемпературні котли.


Вогнетривка мінеральна вата на фользі PAROC Fireplace Slab 90 AL1 отримала велику популярність як промислова теплоізоляція завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Жаростійка кам'яна вата PAROC формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини компонентів.

► Мінвата з фольгою PAROC складається з надзвичайно тонких (0,04 мкм), хаотично переплетених між собою волокон, між якими знаходиться повітря. Волокна мату розташовані перпендикулярно до поверхні алюмінієвого покриття, за рахунок чого досягається хороша гнучкість рулонної мінеральної вати при надзвичайно високій міцності на стиск. Крім того, така особлива структура теплоізоляції камінів забезпечує її малу щільність (90 кг/м3) і зумовлює низьку теплопровідність (коефіцієнт теплопровідності λ10 = 0,037 Вт/мхК).

► Фольгована технічна ізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона стійка до високих температур і здатна витримувати температуру експлуатації до +650 градусів Цельсія без втрати ізоляційних властивостей.

► Термостійка фольгована базальтова вата для димоходів та камінів має стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Теплоізоляційні плити з базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх одна до одної і виключається ризик появи протягів та щілин.

► Фольгований мінераловатний утеплювач для камінів та димоходів є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Покриття з алюмінієвої фольги надає високотемпературній теплоізоляції ПАРОК додаткову міцність та забезпечує додатковий теплозберігаючі ефект.

► Лист утеплювача добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати і легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

Монтаж мінеральної вати в плитах необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну і очищену від пилу, бруду та жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюваної конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби кам'яної вати ПАРОК може скласти до 50 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач базальтовий PAROC гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника PAROC на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату для камінів та димоходів з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для камінів, димоходів, стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник PAROC
Тип вати базальтова вата
Вид вати плити
Щільність 90 кг/м3
Товщина 25 мм
Ширина 600 мм
Довжина 1000 мм
Теплопровідність 0,0370 Вт/мхК
Група горючості Г1 (слабогорюча) на негорючій основі (НГ)
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты