Мінеральна вата ROCKWOOL STEPROCK HD 30х600х1000 мм

Мінеральна вата ROCKWOOL STEPROCK HD 30х600х1000 мм

0.00 грн.
Наявність: Під замовлення
Виробник:Rockwool
Код товару: 399

Краткая информация

ROCKWOOL STEPROCK HD – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі базальту та габро, в плитах товщиною 30 мм і розміром 1000х600 мм.   Застосування мінеральної вати   Кам'яна вата ROCKWOOL застосовується...
+

ROCKWOOL STEPROCK HD – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі базальту та габро, в плитах товщиною 30 мм і розміром 1000х600 мм.

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата ROCKWOOL застосовується при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення. Базальтова вата STEPROCK HD 30 мм є комплексним рішенням для створення комфорту в будинку, так як вона використовується одночасно і для утеплення (теплоізоляції), і для звукоізоляції (зниження повітряного та ударного вібраційного шуму).

 

Області застосування плити мінеральної вати СТЕПРОК:

  • підлога на бетонній основі;
  • підлога на бетонних перекриттях;
  • підлога на грунті;
  • плаваюча підлога;
  • підлога на перекритті з плити OSB-3 (гребінь-паз чотирьохсторонній);
  • балкон та лоджії.


Утеплювач РОКВУЛ СТЕПРОК отримав велику популярність у будівництві при проведенні робіт зовні та всередині приміщення завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Кам'яна вата ROCKWOOL формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить фенолформальдегіда та інших шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини компонентів, що підтверджує знак екологічної безпеки EcoMaterial Green.

► Базальтова вата СТЕПРОК має особливу структуру з хаотично розташованими волокнами, що надає теплоізоляційному матеріалу стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Плити базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх одна до одної та виключається ризик появи протягів і щілин.

► Мінераловатний утеплювач є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Теплоізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона стійка до високих температур та не підтримує горіння (група горючості – НГ), за рахунок чого підвищується вогнестійкість будівлі.

► Мінвата добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати та легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

 

Теплоізоляція перекриття над підвалом по залізобетонних плитах (підлога на бетонній стяжці): 1 – покриття для підлоги, 2 – армована цементно-піщана стяжка, 3 – плівка з напуском і склеєна внахлест, 4 – теплоізоляційний шар з мінераловатного утеплювача ROCKWOOL STEPROCK ND і STEPROCK HD, 5 – теплоізоляція STEPROCK ND по периметру підлоги, 6 – залізобетонні плити перекриття, 7 – обробка

 

 

Звукоізоляція перекриття зі збірною стяжкою: 1 – брус, 2 – утеплювач ROCKWOOL STEPROCK HD, 3 – вставка смуг з плити STEPROCK HD, 4 – збірна стяжка з двох шарів ОСБ плити (в розбіг із з'єднанням самонарізними гвинтами), 5 – покриття для підлоги

 

Зверніть увагу, що монтаж мінеральної вати необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну та очищену від пилу, бруду і жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюваної конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби утеплювача ROCKWOOL може скласти до 100 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач ROCKWOOL гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника РОКВУЛ на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник ROCKWOOL
Тип вати базальтова вата
Вид вати плити
Щільність 140 кг/м3
Товщина 30 мм
Ширина 600 мм
Довжина 1000 мм
Теплопровідність 0,0390 Вт/мхК
Міцність на стиск при 10% відносній деформації ≥ 30 кПа
Навантаження рівномірно розподілене на покритті ≤ 3 кПа
Стисливість ≤ 4 мм
Водопоглинання при частковому зануренні ≤ 1 кг/м2
Кількість м2 в упаковці 6
Група горючості НГ (негорюча)
Термін експлуатації 50 років
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты