Базальтова вата ТехноНІКОЛЬ Технофас Ефект 100х600х1200 мм

Базальтова вата ТехноНІКОЛЬ Технофас Ефект 100х600х1200 мм

0.00 грн.
Наявність: Під замовлення
Виробник:ТехноНИКОЛЬ
Код товару: 435

Краткая информация

ТехноНІКОЛЬ Технофас Ефект – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, в плитах товщиною 100 мм та розміром 600х1200 мм.   Застосування мінеральної вати   Кам'яна вата ...
+

ТехноНІКОЛЬ Технофас Ефект – це сучасний теплоізоляційний матеріал з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, в плитах товщиною 100 мм та розміром 600х1200 мм.

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата ТехноНІКОЛЬ застосовується при будівництві та реконструкції житлових будинків і промислових споруд. Базальтова вата Технофас Ефект 100 мм є комплексним рішенням для створення комфорту в будинку, так як вона використовується одночасно і для утеплення (теплоізоляції), і для звукоізоляції (зниження повітряного та ударного вібраційного шуму) горизонтальних, вертикальних і похилих конструкцій.

 

Області застосування плити мінеральної вати Технофас Ефект:

  • фасад з оздобленням під штукатурку (зовнішні стіни з захисно-декоративним шаром з тонкої штукатурки).


Базальтовий утеплювач ТехноНІКОЛЬ Технофас Ефект отримав велику популярність у будівництві при проведенні робіт зовні та всередині приміщення завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Кам'яна вата ТехноНІКОЛЬ формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини компонентів.

► Базальтовий утеплювач Технофас Ефект має стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Плити базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх одна до одної та виключається ризик появи протягів і щілин.

► Мінераловатний утеплювач для стін є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Фасадна теплоізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона стійка до високих температур і не підтримує горіння (група горючості – НГ), за рахунок чого підвищується вогнестійкість будівлі.

► Мінеральна вата добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати і легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

Монтаж мінеральної вати необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну і очищену від пилу, бруду та жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюваної конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби утеплювача ТехноНІКОЛЬ може скласти до 50 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач ТехноНІКОЛЬ гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника ТехноНІКОЛЬ на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник ТехноНІКОЛЬ
Тип вати базальтова вата
Вид вати плити
Щільність 135 кг/м3
Товщина 100 мм
Ширина 600 мм
Довжина 1200 мм
Теплопровідність 0,0370 Вт/мхК
Вологість по масі не більше 0,5%
Паропроникність не менше 0,3 мг/мхгодхПа
Вміст органічних речовин не більше 4,5%
Кількість м3 в упаковці 0,144
Кількість м2 в упаковці 1,44
Кількість шт в упаковці 2
Група горючості НГ (негорюча)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты