Мінеральна вата PAROC Pro Wired Mat 65 50х1000х5000 мм

Мінеральна вата PAROC Pro Wired Mat 65 50х1000х5000 мм

0.00 грн.
Наявність: Немає в наявності
Виробник:Paroc
Код товару: 447

Краткая информация

PAROC Pro Wired Mat – це сучасна технічна ізоляція з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, в прошивних матах в рулонах товщиною 50 мм і розміром 1000х5000 мм, з одностороннім обкладанням зі сталевої оцинкованої сітки...
+

PAROC Pro Wired Mat – це сучасна технічна ізоляція з кам'яної вати, виготовленої на основі гірських порід базальтової групи, в прошивних матах в рулонах товщиною 50 мм і розміром 1000х5000 мм, з одностороннім обкладанням зі сталевої оцинкованої сітки (або нержавіючої сітки – під замовлення).

 

Застосування мінеральної вати

 

Кам'яна вата PAROC застосовується практично на кожному об'єкті промислового будівництва. Базальтова вата Pro Wired Mat 50 мм використовується для термоізоляції, звукоізоляції nf вогнезахисту плоских, циліндричних і фасонних поверхонь інженерних комунікацій nf промислового устаткування.

 

Області застосування мінвати Pro Wired Mat:

  • ізоляція повітроводів.


Вогнетривка мінеральна вата PAROC Pro Wired Mat отримала велику популярність як промислова теплоізоляція завдяки своїй доступній ціні, відмінним технічним характеристикам та експлуатаційним властивостям.

 

Властивості мінеральної вати

 

► Жаростійкий кам'яна вата PAROC формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення, не містить шкідливих для навколишнього середовища та здоров'я людини компонентів.

► Мінвата PAROC складається з надзвичайно тонких (0,04 мкм), хаотично переплетених між собою волокон, між якими знаходиться повітря, за рахунок чого досягається хороша гнучкість рулонної мінеральної вати при надзвичайно високій міцності на стиск. Крім того, така особлива структура утеплювача забезпечує його малу щільність (65 кг/м3) і зумовлює низьку теплопровідність (коефіцієнт теплопровідності λ10 = 0,033 Вт/мхК).

► Технічна ізоляція з базальтового волокна є пожежобезпечною. Вона не підтримує горіння (група горючості – НГ), стійка до високих температур і здатна витримувати температуру експлуатації до +640 градусів Цельсія без втрати ізоляційних властивостей.

► Термостійка базальтова вата має стійкість до усадочних деформацій, забезпечуючи стабільність розмірів.

► Теплоізоляційні прошивні мати з базальтової вати відрізняються ідеальною геометрією, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання їх один до одного та виключається ризик появи протягів і щілин.

► Мінераловатний утеплювач для вентиляційних каналів є гідрофобним, він не вбирає атмосферну вологу і не накопичує її.

► Лист утеплювача добре ріжеться звичайним будівельним ножем на необхідні формати і легко монтується.

 

Монтаж мінеральної вати

 

Монтаж мінеральної вати в рулонах необхідно проводити при температурі повітря і основи від +5 до +25 градусів Цельсія. Укладання плити з кам'яної вати слід виконувати на міцну і очищену від пилу, бруду та жиру поверхню. Теплоізоляційні плити з мінеральної вати необхідно нарізати розміром на 0,5 см більше, ніж ширина заповнюючої конструкції, що дозволить щільно заповнити утеплювачем простір між конструктивними елементами.

 

При правильному монтажі термін служби кам'яної вати ПАРОК може скласти до 50 років! Довговічність матеріалу гарантується добірною високоякісною сировиною, унікальними власними виробничими лініями, а також високим контролем якості продукції.

 

 

Купити утеплювач базальтовий PAROC гуртом та в роздріб в м. Вінниця Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com. Ми підтримуємо великий вибір мінеральної вати від перевіреного виробника PAROC на своєму складі, тому придбану у нас мінеральну вату в Вінниці Ви можете забрати відразу ж зі складу Буд-Інтех. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити базальтову вату для труб з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

При необхідності, менеджер компанії Буд-Інтех зробить розрахунок необхідної кількості жорсткої теплоізоляції для труб, стін, підлоги, стелі, фасаду або горища.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на мінеральну вату та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики утеплювача
Виробник PAROC
Тип вати базальтова вата
Вид вати мати
Щільність 65 кг/м3
Товщина 50 мм
Ширина 1000 мм
Довжина 5000 мм
Теплопровідність 0,0330 Вт/мхК
Група горючості НГ (негорюча)
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты