Typar SF (Тайпар СФ). Історія бренду. Огляд продукції

Typar SF (Тайпар СФ). Історія бренду. Огляд продукції

Геосинтетичні матеріали в будівництві – це нові технології і нові рішення, які дозволять використовувати заболочену місцевість як опору для фундаменту будівлі, перетворити дах будинку в розкішний сад, побудувати кілька розв'язок автомагістралі, запобігти руйнівній дії природних чинників на береги річок, ставка та інших водойм. Одним з геосинтетиків, здатних вирішити ці завдання, є геотекстиль.

 

Перший в світі геотекстиль, а точніше термоскріплений геотекстиль, був створений у 1966-му році однією з найбільших в світі наукових та індустріальних корпорацій DuPont (Люксембург). Термічно скріплений геотекстиль від виробника DuPont виготовляється за унікальною, запатентованою технологією і випускається під торговою маркою Typar SF.

 

ГеотекстильTypar SF виробляється методом екструзії гранул первинного 100% поліпропілену, в результаті чого отримують тисячі дуже тонких, нескінченних ниток, які проходять через запатентовану DuPont стадію «напруження» і потім щільно укладаються, утворюючи однорідне павутиноподібне полотно, яке в подальшому термічно та механічно скріплюють для додання Typar SF максимальної міцності.

 

Нетканий термоскріплений геотекстиль Typar SF від виробника DuPont був спеціально розроблений для того, щоб запропонувати унікальну комбінацію властивостей, що забезпечує високоефективне функціонування геотекстилю.

 

Термічно скріплений нетканий геотекстиль Тайпар СФ водопроникний, стійкий до ультрафіолету та хімічних речовин, не схильний до гниття і поразки цвіллю. Він є ізотропним (має однакові характеристики в поздовжньому та поперечному напрямку), відрізняється оптимальним подовженням (не більше 55%), високим рівнем жорсткості і низькою деформацією (запобігає «просіданню» під впливом тиску грунту). А також геотекстиль Тайпар СФ має високий показник енергопоглинання, що робить його дуже стійким до пошкоджень під час монтажу і забезпечує тривалий термін служби геоматеріалу, який становить понад 100 років.

 

Технічна перевага і високі стандарти якості – це всього лише дві причини з багатьох, що дозволяють DuPont гарантувати довгострокову експлуатацію проектів, реалізованих з Typar SF.

 

Геотекстиль Typar SF широко застосовується в дорожньому і гідротехнічному будівництві, ландшафтному дизайні, на об'єктах комерційного, агропромислового або логістичного призначення, де виконує функції розподілу, зміцнення, фільтрації та дренажу.

 

Таблиця – Види і застосування геотекстилю Typar SF

Сфери застосування

Геотекстиль Typar

SF 20

SF 27

SF 32

SF 37

SF 40

SF 44

SF 49

SF 56

SF 65

SF 70

SF 77

SF 85

SF 94

SF 111

Розподіл та зміцнення

Спортивні площадки

+

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Промислові підлоги

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

Парковки для легкових автомобілей

 

 

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

Парковки для вантажних автомобілей

 

 

 

 

 

 

+

+

+

+

 

 

 

Лісові і під'їзні дороги

 

 

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

Під'їзні дороги для важкого транспорту

 

 

 

 

 

 

+

+

+

+

 

 

 

Шосе та автомагістралі

 

 

+

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

Дороги з малою завантаженістю

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Насипи > 2 м

 

 

 

+

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

Злітно-посадкові смуги

 

 

 

 

+

+

+

+

 

 

 

 

 

Залізниці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

+

Моли, хвилерізи, греблі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

+

Фільтрація та дренаж

Дренажні системи

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дренаж фундаменту

 

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дренаж експлуатуємої покрівлі

 

 

 

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

Безтрубні дренажі

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дренаж «зеленої» покрівлі

 

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контроль ерозії

Річкові та озерні набережні

 

 

+

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

Морські набережні

 

 

 

 

 

 

 

+

+

+

+

+

 

Морські берега (у відкрите море)

 

 

 

 

 

 

 

+

+

+

+

+

 

Морські берега (в затоку)

 

 

 

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

Захист від підмивання основи фундаменту

 

 

 

 

 

 

 

+

+

+

+

+

 

Полігони поховання відходів

Захист гідроізоляційних мембран

 

 

 

 

 

 

 

+

+

+

+

+

+

Розділове і фільтраційне покриття

 

 

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

✓  марки геотекстилю Тайпар, що найчастіше застосовуються, +  пропоновані марки геотекстилю Тайпар

 

Термоскріплений геотекстиль Typar SF успішно використовується на будівельних об'єктах України. Зокрема, він був задіяний при реалізації таких приватних та комерційних об'єктів, як: НСК «Олімпійський» (Київ), автосалон Infiniti (Київ), автосалон Porsche (Київ), автокомплекс BMW (Київ), Андріївський узвіз (Київ), будівельний гіпермаркет Леруа Мерлен (Київ), гольф-курорт Superior Golf & Spa Resort (Харків), ТРЦ «Lavina Mall» (Київ), ТРЦ «City Park» (Ірпінь), РК «Павлове поле» (Харків), РК «Атолл» (Харків ), РК «Родничок» (Чернівці), РК «Oasis» (Київ), ЖК «Парковий» (Донецьк), РК «Буковинський» (Чернівці), РК «Арк Палас» (Одеса), РК «Піонер» (Харків), котеджне містечко Зелена Гора (Київська обл.), «Мастербуд» (Київ), овочевий ринок «Столичний» (Київ), ринок «Початок» (Одеса), Навчально-тренувальна база ФК «Металіст» (Харків), стадіон «Донбас Арена» (Донецьк), Стадіон «Україна» (Львів), Національна наукова бібліотека ім. В. Стефаника НАН України (Львів), Одеський національний академічний театр опери та балету та ін.

 

               

               

 

ДЕ КУПИТИ ГЕОТЕКСТИЛЬ TAYPAR SF В УКРАЇНІ?

 

Купити геотекстиль Typar SF в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо з заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на геотекстиль Typar SF. Крім того, продаж геоматеріалу здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбаний у нас нетканий термоскріплений геотекстиль Тайпар СФ Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити геотекстиль Typar SF з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Геотекстиль Typar SF має міжнародний сертифікат якості ISO 9001 та відповідає вимогам стандартів по навколишньому середовищу ISO 14001 (еко менеджмент і аудит). А також геотекстиль Тайпар СФ сертифікований по французькій системі ASQUAL і німецькій системі зовнішнього аудиту (стандарт DIN 18200), тому ми впевнені у високій якості та надійності продукції DuPont.


Геотекстиль термоскріплений Typar SF 27 1,5 м (на метраж)

38.95 грн.

Typar SF 27 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою термічно скріплений нетканий геотекстиль, виготовлений з безперервних поліпропіленових волокон за унікальною технологією, запатентованою концерном DuPont (Люксембург).   ...

Геотекстиль термоскріплений Typar SF 27 5,2 м

40508.00 грн.

Typar SF 27 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою термічно скріплений нетканий геотекстиль, виготовлений з безперервних поліпропіленових волокон за унікальною технологією, запатентованою концерном DuPont (Люксембург).   ...

Геотекстиль термоскріплений Typar SF 32 5,2 м (на метраж)

45.10 грн.

Typar SF 32 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою термічно скріплений нетканий геотекстиль, виготовлений з безперервних поліпропіленових волокон за унікальною технологією, запатентованою концерном DuPont (Люксембург). &nbs...

Геотекстиль термоскріплений Typar SF 40 5,2 м (на метраж)

65.60 грн.

Typar SF 40 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою термічно скріплений нетканий геотекстиль, виготовлений з безперервних поліпропіленових волокон за унікальною технологією, запатентованою концерном DuPont (Люксембург). &nbs...

Геотекстиль термоскріплений Typar SF 56 5,2 м (на метраж)

82.00 грн.

Typar SF 56 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою термічно скріплений нетканий геотекстиль, виготовлений з безперервних поліпропіленових волокон за унікальною технологією, запатентованою концерном DuPont (Люксембург). &nbs...

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты