Tipptex BS (Тіптекс БС). Історія бренду. Огляд продукції

Tipptex BS (Тіптекс БС). Історія бренду. Огляд продукції

Геосинтетичні матеріали (геосинтетики) – це інноваційне рішення в сучасному будівництві, що докорінно змінило характер робіт, пов'язаних із закріпленням укосів, облаштуванням підпірних стінок, основ доріг і т.п. Застосування геоматеріалів дозволяє мінімізувати використання бетону, сталі, природного каменю при будівництві, а також полегшити проведення робіт та зменшити їх обсяг, що призводить до зменшення матеріальних витрат у кілька разів.

 

Одним з геосинтетичних матеріалів, які сьогодні найчастіше використовуються для будівництва дороги, облаштування покрівлі, є геотекстиль Bonar (Бонар).

 

Концерн Bonar Geosyntetics Kft з виробництва технічного текстилю був заснований більше 30-ти років тому. За цей час назва компанії декілька разів змінювалась – Bonar Technical Fabrics, Geotipptex, Bonar, Low&Bonar, але відданість високим стандартам якості та обслуговуванню завжди залишалася незмінною.

 

На сьогоднішній день Bonar Geosyntetics Kft є одним з провідних постачальників геотекстилю з виробничими майданчиками в Бельгії та Угорщини. Геотекстиль виготовляється на заводах концерну Bonar за унікальною технологією і випускається під торговою маркою Tipptex BS.

 

Види та технічні характеристики геотекстилю Tipptex BS

 

Геотекстиль Tipptex BS являє собою тонке, однорідне полотно чорного кольору, виготовлене з поліпропіленових волокон за допомогою преса з голками, механічно скріплене і термічно зміцнене каландруванням (прокатування матеріалу між двома нагрітими валиками).

 

Нетканий голкопробивний геотекстиль Tipptex BS, в залежності від щільності і типу сировини, буває кількох видів. Щоб покупцеві було простіше орієнтуватися в різновидах, геотекстиль Тіптекс БС має певні марки.

 

 

Геотекстиль Tipptex

BS 9

BS 12

BS 16

BS 25

Поверхнева щільність, г/м2

110

145

200

300

Товщина при тискові 2 кН/м2, мм

1,0

1,1

1,3

1,8

Міцність на розрив уздовж, кН/м

9

12

16

25

Міцність на розрив поперек, кН/м

9

12

16

25

Граничне подовження уздовж, %

40

40

45

50

Граничне подовження поперек, %

45

45

45

50

Стійкість до продавлювання CBR, Н

1500

2000

2800

4200

Продавлювання конусом, мм

30

24

19

12

Розмір пор 090w, мкм

90

80

80

70

Швидкісний індекс VlH50, м/с

0,1

0,1

0,07

0,045

Водопропускна здатність, л/(м2хсек)

100

100

70

45

Ширина полотна, м

5

Длина полотна, м

100

 

Голкопробивний геотекстиль Tipptex BS нетоксичний, володіє високою міцністю на розрив, стійкістю до ультрафіолету і хімічних речовин, що містяться в грунті, грунтових та поверхневих водах. Нетканий геотекстиль Тіптекс БС відрізняється високим показником опору до продавлювання (пробивання) та розриву, а також ізотропністю, тобто здатністю рівномірно розподіляти механічні навантаження у поздовжньому і поперечному напрямках полотна. Все це дозволило забезпечити геоматеріалу тривалий термін служби, який може скласти більше 100 років.

 

Застосування геотекстилю Tipptex BS

 

Термооброблений геотекстиль Tipptex BS завдяки своїм відмінним властивостям та особливій технології виробництва знайшов широке застосування у цивільному будівництві, де він виконує функції поділу, фільтрації, армування, дренажу та захисту. Зокрема, голкопробивний геотекстиль найчастіше використовують для:

  • благоустрою території (створення доріжок з тротуарної плитки, прибудинкової парковки для автомобілів);
  • розділення різнофракційних матеріалів в конструкціях одягу автомобільних, тимчасових, під'їзних і лісовозних доріг, а також залізничних та трамвайних колій;
  • будівництва злітно-посадкових смуг аеродромів, де голкопробивний геотекстиль служить в якості розділяючого шару між старим асфальтобетонним і новим бетонним покриттям;
  • облаштування дамби і греблі, де термооброблений голкопробивний геотекстиль застосовують в якості зворотного фільтра при захисті укосів кам'яною накидкою, габіонними матрацами або залізобетонними плитами;
  • зведення армогрунтових підпірних стін з використанням георешітки з метою запобігання суфозії (висипання) грунту через ячейки георешітки;
  • захисту HDPE, ТПО і ПВХ мембрани, обмазувальної або наплавляємої гідроізоляції, а також екструдованого пінополістиролу від механічних пошкоджень в процесі будівництва та подальшої експлуатації.

 

Нетканий голкопробивний геотекстиль Tipptex BS довів свою ефективність у численних будівельних проектах по всьому світу. Цей геосинтетичний матеріал успішно використовується також і на будівельних об'єктах України. Зокрема, термооброблений геотекстиль Тіптекс БС був задіяний при реалізації таких приватних і комерційних об'єктів, як: Перший столичний хлібозавод (Київ), автокомплекс BMW (Київ), Вінницька міська клінічна лікарня №2 та ін.

 

Геотекстиль Tipptex BS, як й інші геосинтетичні матеріали, вироблені угорським концерном Bonar Geosyntetics Kft, проходять ретельний контроль у власних лабораторіях і тестуються на найвищому рівні у відповідності з найвищими галузевими стандартами (CE, Asqual, Benor, HPQ, IVG, Norgeospec), що гарантує довготривалу експлуатацію проектів, реалізованих з Tipptex BS.

 

ДЕ КУПИТИ ГЕОТЕКСТИЛЬ TIPPTEX BS В УКРАЇНІ?

 

Купити геотекстиль Tipptex BS в Вінниці Ви можете в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Ми напряму співпрацюємо Із заводом виробника, тому на нашому сайті встановлена ​​вигідна ціна на геотекстиль Tipptex BS. Крім того, продаж геоматеріалУ здійснюється гуртом і в роздріб.

 

Придбаний у нас голкопробивний нетканий геотекстиль Тіптекс БС Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити геотекстиль Tipptex BS з доставкою по Україні: Київ, Житомир, Рівне, Чернігів, Суми, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків або будь-який інший населений пункт.

 

Геотекстиль Tipptex BS відповідає вимогам стандартів по навколишньому середовищу і міжнародним стандартам ISO 9001, тому ми гарантуємо високу якість та надійність продукції виробника Bonar!


Геотекстиль голкопробивний Tipptex BS 9 5 м (на метраж)

36.90 грн.

Tipptex BS 9 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою нетканий геотекстиль, виготовлений з поліпропіленових волокон за допомогою преса з голками, механічно скріплений і термічно зміцнений каландруванням (прокатування матеріалу між дв...

Геотекстиль голкопробивний Tipptex BS 12 5 м (на метраж)

45.10 грн.

Tipptex BS 12 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою нетканий геотекстиль, виготовлений з поліпропіленових волокон за допомогою преса з голками, механічно скріплений і термічно зміцнений каландруванням (прокатування матеріалу між д...

Геотекстиль голкопробивний Tipptex BS 16 5 м (на метраж)

61.50 грн.

Tipptex BS 16 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою нетканий геотекстиль, виготовлений з поліпропіленових волокон за допомогою преса з голками, механічно скріплений і термічно зміцнений каландруванням (прокатування матеріалу ...

Геотекстиль голкопробивний Tipptex BS 25 5 м (на метраж)

86.10 грн.

Tipptex BS 25 – це геосинтетичний матеріал, який являє собою нетканий геотекстиль, виготовлений з поліпропіленових волокон за допомогою преса з голками, механічно скріплений і термічно зміцнений каландруванням (прокатування матеріалу ...

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты