Мансардні вікна Roto

Мансардні вікна Roto

       

 

Мансардні вікна – це важливий і необхідний елемент сучасного приватного будинку. З їх допомогою можна втілити нові можливості в архітектурі будівлі, а також дизайні та стилістиці мансардного приміщення, переобладнавши старе й занедбане горище у затишну дитячу кімнату, стильну ванну кімнату, комфортний робочий кабінет або творчу студію.

 

Горищні вікна забезпечують приємне природне освітлення мансарди і якісне провітрювання приміщення, а також перешкоджають легкому проникненню всередину приміщення, гарантуючи безпеку мешканців. До того ж, мансардні вікна виконують й естетичну функцію, оскільки прикрашають будинок як зовні, так і зсередини.

 

 

ROTO – ВИЗНАНИЙ СИМВОЛ КОМФОРТУ, ЕСТЕТИКИ ТА ІННОВАЦІЙ В ОБЛАСТІ ВІКОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

 

Roto – торгова марка зі світовим ім'ям. Вона існує на ринку з 1935-го року і на сьогоднішній день займає лідируючі позиції в області розробки і виробництва дерев'яних та пластикових мансардних вікон, а також механізмів, фурнітури та аксесуарів для вікон.

 

Міжнародний концерн «Roto Frank AG» зумів створити горищні вікна, які підходять для всіх типів будівель – від житлових до офісних, і для всіх покрівель з різними типами покриттів: єврошифер, профнастил, металочерепиця, композитна, керамічна, цементно-піщана, бітумна черепиця.

 

Мансардні вікна Roto (Рото) характеризуються цілим рядом унікальних технічних рішень, які дозволяють виділятися серед вікон інших популярних виробників (Fakro, Velux) і займати лідируюче місце в своїй ніші!

 

► Найбільшою перевагою вікон Рото є протизламна регульована фурнітура власного виробництва – жоден інший виробник не надає такої можливості своїм клієнта! Віконна фурнітура Roto дозволяє навіть після установки мансардного вікна регулювати стулки щодо коробки, забезпечуючи, таким чином, рівномірне притиснення гумових ущільнювачів.

 

Дерев'яні мансардні вікна виготовляються з клеєної сосни без сучків. Шви зрощування є тільки на недоступних погляду місцях. Внутрішня частина рами має цілісні дерев'яні накладки і створюється враження, що використовується тільки цілісний брус.

 

Дерев'яні вікна Roto мають найвищий коефіцієнт опору теплопередачі, тому відповідають вимогам пасивного будівництва (NS15, NF40).

 

► Використовуваний у виробництві мансардних пластикових вікон Рото німецький ПВХ профіль REHAU з часом не тьмяніє, не вимагає спеціального догляду та регулярного фарбування, а також піддається вторинній переробці.

 

Трьох- і чотирикамерні ПВХ профілі, посилені сталевими елементами, гарантують герметичність та безпеку конструкції і є запорукою стабільності мансардних вікон.

 

Roto пропонує найширший асортимент вікон, універсально підібраних для будь-якого виду мансарди. А великий вибір типорозмірів в кожній моделі дозволить навіть самому вимогливому покупцеві знайти саме те, що йому потрібно!

 

Металева ручка в нижній частині стулки уможливлює установку мансардного вікна якомога вище від рівня підлоги (верхній край вікна може перевищувати навіть 2 метри!), що дозволить світлу глибше проникати в житловий простір мансарди.

 

Вбудований термоізоляційний блок WD, основою якого є поліпропілен, послужить чудовим захистом горищного вікна від холодного повітря та опадів.

 

► Мансардні вікна Рото – це незаперечна висока німецька якість, яка підтверджена офіційною гарантією від виробника в 15 років!

 

 

Варто також відзначити, що:

♦ В компанії «Roto Frank AG», яка має за плечима 80 років досвіду, налічується понад 1500 запатентованих рішень!

♦ Практичні рішення Roto присутні у більш, ніж 500 млн вікон у всьому світі!

♦ Неперевершена якість Roto – «Made in Germany» – була удостоєна почесного титулу «Краще виробництво 2010 року»!

 

 

МАНСАРДНІ ВІКНА РОТО – КУПИТИ ПРОСТО, ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРИЄМНО!

 

Як ми вже відзначили, дерев'яні та пластикові мансардні вікна німецького виробника Рото відрізняються легкістю монтажу, можливістю функціонувати при будь-яких кліматичних умовах, продуманістю всіх елементів з технічної точки зору, екологічністю матеріалів, бездоганною якістю, а також унікальністю конструктивних рішень, аналогів яким немає у інших виробників .

 

Мансардні вікна Roto дійсно можна назвати кращою пропозицією на будівельному ринку. І хоча їх ціна висока, але абсолютно виправдана, адже вікна для мансарди з відміткою «german made» – красива, хороша, якісна та високотехнологічна конструкція, вибравши яку Ви не помилитеся, так як вона не потребуватиме ремонту тривалий час, тим самим заощаджуючи Ваші гроші.

 

Переконатися в тому, що Рото – це вибір на довгі роки, який обов'язково окупається, можете і Ви! Стати володарем німецьких енергозберігаючих вікон для даху та подаруйте собі комфортне життя прямо зараз!

 

Купити мансардні вікна Рото Ви можете в компанії Буд-Інтех, зателефонувавши нашим менеджерам за телефоном, вказаному в контактах, або оформивши online-замовлення в нашому інтернет-магазині.

 

І неважливо, де Ви проживаєте – Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Суми, Львів, Миколаїв, – ми здійснюємо доставку по всій Україні!

 

До того ж, Roto дарує нам унікальну можливість купити вікна для мансарди відразу в повній комплектації (з готовою пароізоляцією та термоізоляційним блоком), а також доповнити їх необхідними аксесуарами: москітною сіткою, жалюзі, сонцезахисними тканинними шторками, зовнішніми маркізетами і ролетами.

16

Читайте також

Поширені питання про мансардні вікна Roto

Поширені питання про мансардні вікна Roto

Сьогодні власники приватних будинків все частіше стали використовувати підпокрівельний простір як жи...

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты