Мансардне вікно Roto Q-4 H2S AL S1 78х118 см

20521.00 грн./шт 25651.90 грн.
Наявність: Немає в наявності
Виробник:Roto
Код товару: 1205

Краткая информация

Мансардне вікно Roto – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Roto Q-4 H2S AL S1 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахилу від 15 до 90°. Воно також ...

Доступні опції

+

Мансардне вікно Roto – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.

 

Мансардне вікно Roto Q-4 H2S AL S1 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахилу від 15 до 90°. Воно також підійде для монтажу на плоскі покрівлі, з ухилом від 0 до 10°, але тільки якщо використовувати оклад для мансардного вікна.

 

Мансардне вікно Roto Q-4 H2S AL S1 виготовлено з деревини сосни, в кольорі антрацит металік, і покрито трьома шарами лаку для захисту від агресивного впливу вологи та сонця.

 

Дерев'яне вікно для мансарди Roto Designo WDF R45 H оснащено однокамерним склопакетом Roto 2S Standard, заповненим газом аргоном. У склопакеті використане зовнішнє загартоване скло, що значно підвищує безпеку, так як в разі розбиття скла виключається падіння гострих осколків, тим самим, знижується ризик отримання травм.


Енергозберігаюче вікно на дах Roto Q-4 H2S AL S1 має вісь повороту в 1/2 висоти, тобто по центральній осі. Мансардне вікно з центральною віссю відкривання Roto Q-4 H2S AL S1 має розмір 78х118 см, але також можливе виготовлення мансардних вікон Roto Q-4 H2S AL S1 в розмірі 55х78, 55х98, 55х118, 66х118, 66х140, 78х98, 78х140, 78х160, 94х118, 94х140, 94х160, 114х118, 114х140 см.

 

Центрально-поворотне мансардне вікно Roto Q-4 H2S AL S1 відрізняється інноваційною технологією монтажу «на клік» – установка мансардного вікна супроводжується звуковим сигналом, що гарантує правильність та швидкість виконання монтажу на кожному етапі.

 

     

 

Вікно на мансарду Roto Q-4 окрім простого та легкого монтажу з ліцензією на «klik» має також й інші переваги:

  • регульована фурнітура дозволяє усувати зазори та перекоси, які можуть виникнути в результаті роботи конструкції даху, без демонтажу покрівлі та вікна на мансарді;
  • ергономічна ручка, розташована вгорі, забезпечує легкий доступ до вікна і в той же час залишається важкодоступною для дітей;
  • колір накладок (антрацит металік) ідеально поєднується з будь-яким покрівельним покриттям і дозволяє дизайнерам створювати оригінальні та незвичайні архітектурні рішення;
  • дерев'яне горищне вікно Рото має III клас безпеки: міцне загартоване скло і спеціальні запобіжники не дозволяють видавити склопакет, що запобігає проникненню злодіїв у будинок через мансардне приміщення;
  • мансардне вікно Roto Q-4 H2S AL S1 можна монтувати в комбінації з іншими вікнами Q-4/QT4;
  • можливість установки автоматики після монтажу мансардного вікна Roto Q-4 H2S AL S1 або під час його експлуатації (під замовлення клієнта).

 

Дерев'яне мансардне вікно Roto Q-4 H2S AL S1 відповідає міжнародному сертифікату FSC, який підтверджує, що деревина, яка використовується при виробництві вікон Рото, відповідає нормам екологічно відповідального управління лісами.

 

 

Мансардні вікна Рото не тільки нешкідливі для навколишнього середовища та здоров'я людини, але й є низькоемісійними, що підтверджено результатами досліджень, проведеними німецьким науково-дослідним інститутом Sentinel-Haus-Institute.

 

Мансардні вікна Roto мають 15-ти річну гарантію від виробника, яка поширюється на такі несправності, як: розбиття скла при граді (для склопакетів із зовнішнім загартованим склом), тріщини фурнітури; тріщини в пластикових та дерев'яних профілях.

 

 

Купити мансардне вікно Roto недорого в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com. Також компанія Буд-Інтех надає можливість замовити аксесуари для мансардних вікон Roto. Якщо Вас цікавить вартість мансардних вікон або Ви хочете дізнатися як встановити мансардне вікно або як врізати мансардне вікно в готовий дах – зателефонуйте нам за телефоном, вказаному в контакті. Спеціалісти Bud-Inteh з радістю Вас проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші питання стосовно вікон Рото.

 

Ціна на мансардні вікна Roto на нашому сайті досить демократична, так як ми безпосередньо працюємо з заводом-виробником. Крім того, продаж мансардних вікон Рото здійснюється гуртом і в роздріб. Є можливість самостійно забрати вікна Roto зі складу компанії Буд-Інтех в м. Вінниця або замовити вікна Рото з доставкою по Україні в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький , Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк чи до іншого населеного пункту.

 

Звертайтеся! Компанія Буд-Інтех з радістю допоможе Вам за допомогою мансардних вікон Roto перетворити приміщення на горищі Вашого будинку в місце з ідеальним освітленням та унікальною атмосферою!

Технічні характеристики мансардного вікна
Країна виробництва Німеччина
Виробник Roto
Серія Roto Q-4
Тип вікна мансардне вікно
Матеріал дерево
Спосіб відкриття по центральній вісі (1/2 висоти вікна)
Розмір вікна 78х118 см
Площа скла 0,59 м2
Кут нахилу покрівлі від 15 до 90°
Інтегрований термо-блок ні
Розташування ручки зверху
Регулювання положення стулки так
Термоізоляція вікна Uw 1,2 Вт/(м2хК)
Звукоізоляція вікна Rw 31-33 дБ
Клас безпеки вікна III клас
Точки блокування стулки 3
Положення для мікропровітрювання 1
Дистанційне керування ні
Встановлені на заводі кутники і віконні накладки ні
Водонепроникна система монтажу окладів без шурупів так
3 захисні шари для захисту деревини від вологи та УФ так
Гарантія 15 років
Технічні характеристики склопакета
Тип стеклопакета Roto 2S Standard
Конструкція склопакета однокамерний
Формула склопакета 4/16/4
Заповнення склопакета аргон
Антиконденсатне покриття зовні ні
Загартоване безпечне зовнішнє скло, стійке до граду так
Багатошарове клеєне внутрішнє скло (триплекс) ні
Коефіцієнт опору теплопередачі вікна Rо 1,2 (м2х°С)/Вт
Клас звукоізоляції II клас
Повітропроникність IV клас
Коефіцієнт опору теплопередачі склопакета Rс 1,0 (м2х°С)/Вт
Коефіцієнт енергопередачі 52%
Водонепроникність E 1200

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты