Воронка жолоба INES 120/80

0.00 грн.
Наявність: Немає в наявності
Виробник:INES
Код товару: 1269

Краткая информация

Водостічна система є важливим елементом покрівельної системи будь-якої будівлі, так як призначена забезпечити швидке відведення дощової і талої води з даху, що дозволить запобігти пошкодженню фасаду та цоколя й швидке зношення фундаменту в результаті...

Доступні опції

+

Водостічна система є важливим елементом покрівельної системи будь-якої будівлі, так як призначена забезпечити швидке відведення дощової і талої води з даху, що дозволить запобігти пошкодженню фасаду та цоколя й швидке зношення фундаменту в результаті негативного впливу атмосферних опадів.

 

На сьогоднішній день найпопулярнішим зовнішнім водостоком, який повністю задовольняє сучасним вимогам, служить не тільки необхідною функціональною деталлю будь-якого будинку, а й частиною його декоративного оздоблення, є водостічна система INES (Польща).

 

Водостічна система INES розроблена за французькими стандартам польською компанією Cellfast – виробником відомої пластикової водостічної системи BRYZA.

 

Водостічна система INES 120/80 складається з безлічі комплектуючих, які дозволяють змонтувати технологічно правильний покрівельний водостік, здатний ефективно відвести воду з поверхні даху. Одним з головних компонентів водостічної системи для даху є зливоприймач (дощоприймач, воронка, лійка).

 

Зливоприймач прохідний INES – це елемент водостічної системи, який використовується для збору та відведення дощової і талої води з водостічної ринви у водостічну трубу. Прохідна воронка жолоба встановлюється в будь-якій точці водостічної ринви і кріпиться таким чином, щоб вісь лійки зливоприймальника точно співпадала з віссю вирізаного отвору в жолобі. При цьому тримачі жолоба, між якими кріпиться прохідна лійка, повинні знаходиться на відстані не більше 50 см один від одного.

 

Воронка жолоба прохідна може використовуватися для монтажу на даху приватних будинків, багатоповерхових житлових та адміністративних будівель, промислових об'єктів будь-якого архітектурного планування, а також на гаражі та альтанці.

 

Воронка прохідна для жолоба ​ INES 120/80 виготовляється на основі полівінілхлориду (ПВХ), який має такий же склад, як і у водостічної системи BRYZA. До складу пластикового водостоку ІНЕС також входять спеціальні барвники, які надають йому рівномірний насичений колір, стійкий до вигорання під впливом прямих сонячних променів, що підтверджують лабораторні дослідження.

 

Водостічна система з пластика є екологічно безпечною, так як не містить шкідливих сполук свинцю та кадмію. Крім екологічної безпеки, пластиковий зливоприймач прохідний INES 120/80 має інші відмінні експлуатаційні властивості:

  • висока механічна міцність (покрівельний водостік з пластика добре витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів літа та намерзання льоду взимку);
  • УФ-стійкість (пластикова водостічна система INES стійка до вигорання на сонці, а рівномірність її кольору забезпечена фарбуванням ПВХ в масі та додаванням фарбників безпосередньо в матеріал);
  • стійкість до біологічної корозії (водостічний жолоб ПВХ не гниє, не уражається цвіллю і не піддається пошкодження гризунами та комахами-шкідниками);
  • стійкість до атмосферних опадів;
  • стійкість до перепадів температур;
  • хімічна стійкість (спеціальні компоненти, які додаються при виробництві пластикової водостічної системи INES, забезпечують захист від опадів, що містять кислоти та солі);
  • тривалий термін служби.


Прохідна воронка водостічної системи INES 120/80 для установки на водостічний жолоб діаметром 120 мм доступна під замовлення в шести відтінках: білий, коричневий, червоний, зелений, цегляний, графітовий. Широка колірна гамма водостічної системи ІНЕС 120/80 дозволить підібрати відтінок водостоку, який буде вдало поєднуватися з колірним рішенням даху та фасаду будівлі.

 

Що стосується конструктивних особливостей, пластиковий зливоприймач водостоку INES оснащений ущільнювачами з EPDM каучуку, які забезпечують герметичність з'єднання елементів водостічної системи та компенсують лінійне розширення виробу при температурних коливаннях.

 

ПВХ водостічна система INES 120/80 відрізняється високою якістю, що підтверджено міжнародним стандартом ISO 9001:2000 та 10-ти річною гарантією від виробника.

 

 

Купити водостічну систему INES 120/80 гуртом і в роздріб в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com. Також Ви можете зателефонувати нам за номером, представленому в контактах. Наш менеджер допоможе Вам виконати розрахунок необхідної Вам кількості елементів водостічної системи, а також підкаже їх вартість.

 

Придбану у нас пластикову водостічну систему Ви можете забрати зі складу Bud-Inteh, який знаходиться в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити водостічну систему з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на водостічні системи та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики водостічної системи
Виробник INES
Типорозмір системи INES 120/80
Тип водостічної системи пластикова
Елемент водостічної системи зливоприймач прохідний
Матеріал полівінілхлорид (ПВХ)
Діаметр труби 80 мм
Діаметр жолоба 120 мм
Гарантія 10 років
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты