Водостічне коліно 67,5º INES 120/80

0.00 грн.
Наявність: Немає в наявності
Виробник:INES
Код товару: 1274

Краткая информация

Водостічна система є важливим елементом покрівельної системи будь-якої будівлі, так як призначена забезпечити швидке відведення дощової і талої води з даху, що дозволить запобігти пошкодженню фасаду та цоколя й швидке зношення фундаменту в результаті...

Доступні опції

+

Водостічна система є важливим елементом покрівельної системи будь-якої будівлі, так як призначена забезпечити швидке відведення дощової і талої води з даху, що дозволить запобігти пошкодженню фасаду та цоколя й швидке зношення фундаменту в результаті негативного впливу атмосферних опадів.

 

На сьогоднішній день найпопулярнішим зовнішнім водостоком, який повністю задовольняє сучасним вимогам, служить не тільки необхідною функціональною деталлю будь-якого будинку, а й частиною його декоративного оздоблення, є водостічна система INES (Польща).

 

Водостічна система INES розроблена за французькими стандартам польською компанією Cellfast – виробником відомої пластикової водостічної системи BRYZA.

 

Водостічна система INES 120/80 складається з безлічі комплектуючих, які дозволяють змонтувати технологічно правильний покрівельний водостік, здатний ефективно відвести воду з поверхні даху. Одним з головних компонентів водостічної системи для даху є водостічне коліно 67,5°.

 

Коліно водостічне INES – це елемент водостічної системи, який являє собою трубчастий елемент, загнутий під кутом 67,5°, що дозволяє встановити зовнішній водостік навіть в ускладнених для монтажу місцях, де існують які-небудь перешкоди для його розміщення.

 

Водосточное коліно 67,5° застосовується для огинання різних архітектурних перешкод для забезпечення ефективного відведення дощової і талої води з даху і може використовуватися для монтажу на даху приватних будинків, багатоповерхових житлових та адміністративних будівель, промислових об'єктів будь-якого архітектурного планування, а також на гаражі та альтанці.

 

Водостічне коліно​ INES 120/80 виготовляється на основі полівінілхлориду (ПВХ), який має такий же склад, як і у водостічної системи BRYZA. До складу пластикового водостоку ІНЕС також входять спеціальні барвники, які надають йому рівномірний насичений колір, стійкий до вигорання під впливом прямих сонячних променів, що підтверджують лабораторні дослідження.

 

Водостічна система з пластика є екологічно безпечною, так як не містить шкідливих сполук свинцю та кадмію. Крім екологічної безпеки, пластикове водостічне коліно INES 120/80 має інші відмінні експлуатаційні властивості:

  • висока механічна міцність (покрівельний водостік з пластика добре витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів літа та намерзання льоду взимку);
  • УФ-стійкість (пластикова водостічна система INES стійка до вигорання на сонці, а рівномірність її кольору забезпечена фарбуванням ПВХ в масі та додаванням фарбників безпосередньо в матеріал);
  • стійкість до біологічної корозії (водостічний жолоб ПВХ не гниє, не уражається цвіллю і не піддається пошкодження гризунами та комахами-шкідниками);
  • стійкість до атмосферних опадів;
  • стійкість до перепадів температур;
  • хімічна стійкість (спеціальні компоненти, які додаються при виробництві пластикової водостічної системи INES, забезпечують захист від опадів, що містять кислоти та солі);
  • тривалий термін служби.


Коліно 67,5° водостічної системи INES 120/80 має діаметр 80 мм і доступне під замовлення в шести відтінках: білий, коричневий, червоний, зелений, цегляний, графітовий. Широка колірна гамма водостічної системи ІНЕС 120/80 дозволить підібрати відтінок водостоку, який буде вдало поєднуватися з колірним рішенням даху та фасаду будівлі.

 

ПВХ водостічна система INES 120/80 відрізняється високою якістю, що підтверджено міжнародним стандартом ISO 9001:2000 та 10-ти річною гарантією від виробника.

 

 

Купити водостічну систему INES 120/80 гуртом і в роздріб в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com. Також Ви можете зателефонувати нам за номером, представленому в контактах. Наш менеджер допоможе Вам виконати розрахунок необхідної Вам кількості елементів водостічної системи, а також підкаже їх вартість.

 

Придбану у нас пластикову водостічну систему Ви можете забрати зі складу Bud-Inteh, який знаходиться в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити водостічну систему з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на водостічні системи та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики водостічної системи
Виробник INES
Типорозмір системи INES 120/80
Тип водостічної системи пластикова
Елемент водостічної системи коліно водостічної труби
Матеріал полівінілхлорид (ПВХ)
Діаметр труби 80 мм
Діаметр жолоба 120 мм
Кут повороту 67,5º
Гарантія 10 років
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты