Кут жолоба внутрішній 135° RainWay 130/100

667.64 грн./шт
Наявність: В наявності
Виробник:RainWay
Код товару: 10.130.12.001

Краткая информация

Водостічна система є важливим елементом покрівельної системи будь-якої будівлі, так як призначена забезпечити швидке відведення дощової і талої води з даху, що дозволить запобігти пошкодженню фасаду та цоколя і швидкому зношуванню фундаменту в резуль...

Доступні опції

+

Водостічна система є важливим елементом покрівельної системи будь-якої будівлі, так як призначена забезпечити швидке відведення дощової і талої води з даху, що дозволить запобігти пошкодженню фасаду та цоколя і швидкому зношуванню фундаменту в результаті негативного впливу атмосферних опадів.

 

На сьогоднішній день найпопулярнішим зовнішнім водостоком, який повністю задовольняє сучасним вимогам і служить не тільки необхідною функціональною деталлю будь-якого будинку, а й частиною його декоративного оздоблення, є водостічна система RainWay (Україна).

 

Водостічна система RainWay 130/100 складається з безлічі комплектуючих, які дозволяють змонтувати технологічно правильний покрівельний водостік, здатний ефективно відвести воду з поверхні даху. Одним з головних компонентів водостічної системи для даху є внутрішній кут жолоба 135°.

 

Кут жолоба внутрішній 135 RainWay – це елемент водостічної системи, призначений для установки на внутрішніх кутах покрівлі для зміни напрямку водостічного жолоба. Внутрішній поворотний кут 135° водостічної системи RainWay 130/100 підходить для установки на водостічний жолоб діаметром 130 мм, а його кріплення здійснюється між двома крайніми тримачами таким чином, щоб відстань між тримачами і поворотом лобової дошки не перевищувала 20 см.

 

Поворотний кут 135° може використовуватись для монтажу на даху приватних будинків, багатоповерхових житлових та адміністративних будівель, промислових об'єктів будь-якого архітектурного планування, а також на гаражі і альтанці.

 

          

          

 

Внутрішній кут 135° для водостічної системи RainWay 130/100 виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ) – екологічно безпечного матеріалу, який не містить шкідливих сполук свинцю і кадмію. Крім екологічної безпеки, внутрішній кут для пластикової водостічної системи RainWay 130/100 має інші відмінні експлуатаційні властивості:

  • висока механічна міцність (покрівельний водостік з пластика добре витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку та намерзання льоду взимку);
  • УФ-стійкість (пластикова водостічна система Ренвей стійка до вигорання на сонці, а рівномірність її кольору забезпечена фарбуванням ПВХ в масі і додаванням фарбників безпосередньо у матеріал);
  • стійкість до біологічної корозії (внутрішній кут жолоба ПВХ водостоку не гниє, не уражається цвіллю і не піддається пошкодженню гризунами та комахами-шкідниками);
  • стійкість до атмосферних опадів;
  • стійкість до перепадів температур в діапазоні від -40 до +60 градусів Цельсія;
  • хімічна стійкість (пластикова водостічна система RainWay стійка до опадів, що містить кислоти і солі);
  • стійкість до лінійних розширень;
  • невелика вага, що дозволяє уникнути додаткового навантаження на покрівлю будинку;
  • простота монтажу;
  • тривалий термін служби.

 

Внутрішній кут жолоба водостічної системи RainWay 130/100 має кут повороту 135 градусів і доступний під замовлення в білому (RAL 9003), коричневому (RAL 8017), зеленому (RAL 6009), червоному (RAL 3004), сірому (RAL 7040), цегляному (RAL 8004), графітовому (RAL 7024), чорному (RAL 9005) кольорі. Широка колірна гамма водостічної системи RainWay 130/100 дозволить підібрати відтінок водостоку, який буде вдало поєднуватися з колірним рішенням даху і фасаду будівлі.

 

Що стосується конструктивних особливостей, кут внутрішній 135 пластикової водостічної системи Ренвей 130/100 оснащений вкладкою з ущільнювачами з EPDM каучуку, які дозволяють швидко виконати монтаж пластикового водостоку без використання клею та забезпечити надійну герметичність з'єднань, при цьому не перешкоджаючи лінійному розширенню ринви.

 

ПВХ водостічна система RainWay 130/100 завдяки застосуванню первинної сировини та використанню особливої ​​технології Co-Ex відрізняється високою якістю, яка підтверджена міжнародними сертифікатами, а також 10-ти річною гарантією від виробника.

 

 

Купити водостічну систему RainWay 130/100 гуртом і в роздріб в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com. Також Ви можете зателефонувати нам за номером, представленому в контактах. Наш менеджер допоможе Вам виконати розрахунок необхідної Вам кількості елементів водостічної системи, а також підкаже їх вартість.

 

Придбану у нас пластикову водостічну систему Ви можете забрати зі складу Bud-Inteh, який знаходиться в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити водостічну систему з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на водостічні системи та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики водостічної системи
Виробник RainWay
Типорозмір системи RainWay 130/100
Тип водостічної системи пластикова
Елемент водостічної системи кут внутрішній
Матеріал полівінілхлорид (ПВХ)
Діаметр труби 100 мм
Діаметр жолоба 130 мм
Кут повороту 135°
Температура експлуатації від -40 до +60°С
Гарантія 10 років
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты