Прямий подовжувач кронштейна жолоба RainWay

Прямий подовжувач кронштейна жолоба RainWay

67.85 грн.
Наявність: В наявності
Виробник:RainWay
Код товару: 10.100.01.350

Краткая информация

Водостічна система є важливим елементом покрівельної системи будь-якої будівлі, так як призначена забезпечити швидке відведення дощової і талої води з даху, що дозволить запобігти пошкодженню фасаду та цоколя і швидкому зношуванню фундаменту в резуль...

Доступні опції

+

Водостічна система є важливим елементом покрівельної системи будь-якої будівлі, так як призначена забезпечити швидке відведення дощової і талої води з даху, що дозволить запобігти пошкодженню фасаду та цоколя і швидкому зношуванню фундаменту в результаті негативного впливу атмосферних опадів.

 

На сьогоднішній день найпопулярнішим зовнішнім водостоком, який повністю задовольняє сучасним вимогам і служить не тільки необхідною функціональною деталлю будь-якого будинку, а й частиною його декоративного оздоблення, є водостічна система RainWay (Україна).

 

Водостічна система RainWay 90/75 складається з безлічі комплектуючих, які дозволяють змонтувати технологічно правильний покрівельний водостік, здатний ефективно відвести воду з поверхні даху. Одним з головних компонентів водостічної системи для даху є адаптер труби (перехідник труби).

 

Прямий подовжувач кронштейна жолоба RainWay – це елемент водостічної системи, який використовується для монтажу водостоку на крокви (до установки покрівлі) або знизу (після того, як покрівля вже була покладена). При необхідності, прямий подовжувач кронштейна желоба можно згинати під потрібним кутом для створення правильного ухилу жолоба.

 

Подовжувач кронштейна жолоба може використовуватися для монтажу водостічної системи Ренвей на даху приватних будинків, багатоповерхових житлових та адміністративних будівель, промислових об'єктів будь-якого архітектурного планування, а також на гаражі і альтанці.

 

          

          

 

Подовжувач кронштейна ринви RainWay виготовляється з металу (оцинкованої сталі) – міцного, екологічно безпечного матеріалу, який не містить шкідливих сполук і має тривалий термін служби.

 

 

Купити водостічну систему RainWay 90/75 та RainWay 130/100 гуртом і в роздріб в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com. Також Ви можете зателефонувати нам за номером, представленому в контактах. Наш менеджер допоможе Вам виконати розрахунок необхідної Вам кількості елементів водостічної системи, а також підкаже їх вартість.

 

Придбану у нас пластикову водостічну систему Ви можете забрати зі складу Bud-Inteh, який знаходиться в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити водостічну систему з доставкою по Україні, незалежно від того, де знаходиться Ваш об'єкт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на водостічні системи та найвигідніші умови співпраці!

Технічні характеристики водостічної системи
Виробник RainWay
Типорозмір системи RainWay 90/75, RainWay 130/100
Тип водостічної системи пластикова
Елемент водостічної системи подовжувач кронштейна жолоба
Матеріал оцинкована сталь
Діаметр труби 75 мм, 100 мм
Діаметр жолоба 90 мм, 130 мм
Температура експлуатації від -40 до +60°С
Гарантія 10 років
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты