Velux (Велюкс). Історія бренду. Огляд продукції

Velux (Велюкс). Історія бренду. Огляд продукції

VELUX Group – всесвітньо відомий виробник мансардних вікон та горищних сходів. Компанія Velux була заснована у 1941 році інженером-будівельником Віллумом Канном Расмуссеном. Центральний офіс Велюкс знаходиться в Данії, на північ від Копенгагена, в місті Хьорсхольм.

 

Засновник компанії Velux, Віллум Канн Расмуссен, народився у 1909-му році в невеликому містечку на острові Манньо, в сім'ї парафіяльного священика. У 1927-му році він став студентом Академії Соро і отримав диплом інженера-будівельника Політехнічного інституту в 1932-му році.
Віллум був цікавим та винахідливим, і протягом всієї своєї кар'єри брав активну участь в розробці продуктів. Расмуссен прожив 84 роки, за своє життя він отримав більше 55 патентів.

 

Віллум Канн Расмуссен бачив можливість використання темного горища під ламаним дахом в якості місця для роботи, відпочинку або сну. Він спроектував підходяще для цього мансардне вікно в будинок, яке могло б відкриватися, наповнювати мансарду природним світлом та забезпечувати достатню вентиляцію приміщення. Так почалася епоха виробництва мансардних вікон Велюкс.

 

У 1952-му році була офіційно зареєстрована торгова марка Velux, в назві якої органічно пов'язані основні риси мансардних вікон і їх ключові властивості – вентиляція і доступ повітря ( «VE» – похідне від слова «вентиляція»), і здатність пропускати велику кількість сонячного світла ( «LUX» – світло). З тих пір датські мансардні вікна на дах почали експортувати до Швеції, Німеччини та інших європейських країн. Мансардні вікна Velux добре зарекомендували себе в Європі, і було прийнято рішення створити торгові точки в Франції (1962 р.), Італії (1970 р.) та Іспанії (1973 р.).

 

Першою торговою точкою за межами Європи стали Сполучені Штати Америки у 1975-му році, а вже через три роки, в 1978-му, в США був побудований завод Velux.

 

На початку 1980-х років компанія Velux зосередилася на Центральній і Східній Європі, а до кінця десятиліття розширила свою присутність на світовому ринку, відкривши торговельні точки в Чилі, Японії та Австралії. Для цих ринків бренд Velux розробив нові продукти, адаптовані до вимог окремих ринків. Наприклад, на північноамериканському ринку популярні високо розташовані вікна на горищі. Тому Велюкс сконструювала спеціальну серію мансардних вікон – зенітні ліхтарі.

 

Сьогодні продукція торгової марки Велюкс продається в більш ніж 70 країнах. Компанія має представництва в 40 країнах, а її виробничі потужності розташовані більш ніж в 11 країнах світу, включаючи Україну. На українському будівельному ринку продукція Velux присутня вже 20 років. За цей час філія в Україні зросла з невеликого офісу із чотирьох чоловік до повноцінної фірми, з власними торговими і технічними консультантами, виробництвом, сервісною службою та мережею сервісних центрів по всій країні. Тисячі продавців, архітекторів та будівельників отримали знання, як підібрати та встановити мансардні вікна в даху мансарди і горищні сходи Велюкс.

 

Набутий досвід і розуміння українського ринку привели до появи мансардних вікон нового покоління, які випускаються в двох колекціях – серія Optima для цінителів практичних рішень і серія Premium для любителів дизайну та передових технологій.

 

МАНСАРДНІ ВІКНА VELUX

 

Мансардні вікна Velux, об'єднані в дві лінійки – Optima і Prumium, представлені безліччю моделей, здатних задовольнити будь-які запити покупців.

 

Мансардні вікна Velux Optima – недорогі та функціональні дерев'яні і ПВХ вікна для мансарди, здатні забезпечити надійний захист від примх погоди та наповнити горищне приміщення природним світлом.

 

Вікна мансардні Велюкс Оптима пропускають на 10% більше денного світла, ніж горищні вікна Велюкс попереднього покоління. Здатність пропускати більше світла була досягнута за рахунок збільшеної площі скління, для чого була встановлена ​​більш вузька рама. Мансардне вікно з елегантною тонкою рамою неодмінно оцінять прихильники сучасного дизайну.

 

Мансардні вікна Velux Optima

Стандарт

Комфорт

GZR 3050 / GZR 3050B

GLR 3073 / GLR 3073B

GLR 3073BT

GLP 0073B

✓ Зручна ручка-планка для моделі GZR 3050 і 3-х позиційна ручка для GZR 3050В.

✓ Більше світла на 10%.

✓ Вмонтована вентиляція з фільтром від пилу та комах.

✓ Загартоване зовнішнє скло.

✓ Зручна ручка-планка для моделі GLR 3073 і 3-х позиційна ручка для GLR 3073В.

✓ Більше світла на 10%.

✓ Вмонтована вентиляція з фільтром від пилу та комах.

✓ Загартоване зовнішнє скло.

✓ Безпечний склопакет: внутрішнє скло «триплекс».

✓ Додатковий контур ущільнення.

✓ Вікно з двома ручками – зручна ручка-планка зверху і поліпшена 3-х позиційна знизу.

✓ Більше світла на 10%.

✓ Вмонтована вентиляція з фільтром від пилу та комах.

✓ Загартоване зовнішнє скло.

✓ Безпечний склопакет: внутрішнє скло «триплекс».

✓ Додатковий контур ущільнення.

✓ Покращена 3-х позиційна ручка.

✓ Більше світла на 10%.

✓ Вмонтована вентиляція з фільтром від пилу та комах.

✓ Загартоване зовнішнє скло.

✓ Безпечний склопакет: внутрішнє скло «триплекс».

✓ Додатковий контур ущільнення.

✓ Вологостійкий білий пластик, який легко мити.

✓ Покращений ПВХ профіль, адаптований для мансардних вікон.

 

Фото – Горищні вікна Velux Optima: 1) GZR 3050, 2) GZR 3050B, 3) GLR 3073BT, 4) GLP 0073B

 

Пластикові і дерев'яні мансардні вікна Велюкс Оптима обладнані енергозберігаючим склопакетом, а також склом «триплекс» з безпечним внутрішнім покриттям та спеціальним покриттям зовнішнього загартованого скла, яке має здатність самоочищення.

 

Верхня ручка-планка дозволяє зручно відкрити мансардне вікно, навіть якщо під ним стоять меблі. Ручка в нижній частині стулки стане відмінним варіантом, коли вікно на горищі розташовується високо і до нього складно дотягнутися. Крім зручності відкривання, ручка знизу дозволяє зафіксувати горищне вікно в одному з двох положень для провітрювання. Але навіть якщо вікно буде повністю закритим, в кімнату все ж буде надходити свіже повітря за рахунок вмонтованої вентиляції. Таким чином, зручна, продумана до дрібниць система відкривання і вбудована вентиляція забезпечать максимальний комфорт в будинку.

 

Мансардні вікна Velux Premium

 

Класичне мансардне вікно Velux GGL, що побачило світ у 1968-му році, є визнаним стандартом функціональності та якості. Нова вдосконалена система ізоляції ThermoTechnology і рама з термічно обробленої деревини ефективно захистять житлову горищну кімнату від холоду. Завдяки спеціальному герметичному ущільнювачу дерев'яне мансардне вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.

 

Що стосується пластикових мансардних вікон Велюкс з лінійки Преміум, вони мають цілісне водонепроникне поліуретанове покриття без стиків, яке, на відміну від звичайних вікон з ПВХ, стійке до забруднень. За рахунок гладких кутів і відсутності з'єднань пил та бруд не накопичуються на поверхні, тому пластикові вікна на мансарді достатньо протерти ганчіркою.

 

Вікна горищні Velux Premium мають ще одну явна перевагу – оновлена ​​ручка-планка у верхній частині вікна в мансарді, яка забезпечує зручність відкривання і, до того ж, обладнана вмонтованим вентиляційним клапаном, що дозволяє провітрювати житлове мансардне приміщення навіть при закритому вікні. Дизайн клапана продуманий до дрібниць, він чітко дає зрозуміти, відкритий він чи закритий.

 

Мансардне вікно Велюкс Преміум легко модернізувати. Ця функція стала можлива з появою в 2002-му році мансардного вікна Velux Integra, який був обладнаний електроприводом та сенсорним пультом для відкривання і закривання вікна з будь-якого місця в будинку. Мансардне вікно Велюкс Інтегра крім віддаленого електрокерування також може працювати в автоматичному режимі з використанням інтелектуальних програм. Наприклад, програма «У відпустці» захистить котедж під час Вашої відсутності, періодично активуючи мансардні вікна, немов хтось із мешканців є вдома. Якщо в цей час почнеться злива, при перших же краплях спрацює датчик дощу, і горищне вікно закриється автоматично.

 

Мансардні вікна Velux Premium

GGL 3070 / GGU 0070

GPL 3070 / GPU 0070

GGL/GGU Integra, GGL/GGU Solar

✓ Зручна ручка з вентиляційним каналом.

✓ Більше світла на 10%.

✓ Мансардне вікно GGL – дерев'яне, вологостійке. Вікно GGU покрите поліуретаном.

✓ Загартоване зовнішнє скло.

✓ Безпечний склопакет: внутрішнє скло «триплекс».

✓ ThermoTechnology.

✓ Покращений енергобаланс.

✓ Відкривання по центральній і верхній осі.

✓ Панорамний вид.

✓ Особливо актуальне при малому куті нахилу покрівлі. Візуально збільшує площу приміщення при відкритому вікні.

✓ Більше світла на 10%.

✓ Мансардне вікно GPL – дерев'яне, вологостійке. Вікно GPU покрите поліуретаном.

✓ Загартоване зовнішнє скло.

✓ Безпечний склопакет: внутрішнє скло «триплекс».

✓ Додатковий контур ущільнення.

✓ Зручна ручка з вентиляційним каналом.

✓ Мансардне вікно з дистанційним керуванням (ДУ).

✓ Живлення від електромережі Integra.

✓ Живлення від сонячного елемента Solar.

✓ Більше світла на 10%.

✓ Загартоване зовнішнє скло.

✓ Безпечний склопакет: внутрішнє скло «триплекс».

✓ ThermoTechnology.

✓ Покращений енергобаланс.

 

Фото – Горищні вікна Velux Premium: 1) GGL 3070, 2) GPL 3070, 3) GGU Integra, 4) GGL Solar

 

Гарний дизайн, м'які лінії, якісні матеріали та функціональність роблять мансардні вікна Velux гармонійним доповненням таунхауса. А для створення оригінальних інтер'єрних рішень спільно зі стандартними мансардними вікнами Ви можете встановити додаткові дахові вікна спеціального призначення:

 • тераса Velux GEL;
 • вікно-балкон Velux Cabrio;
 • нижній похилий елемент Velux GIL/GIU;
 • карнизне вікно Velux VFE/VIU;
 • світловий тунель Velux TWR/TWF;
 • зенітні вікна Velux CVP/CFP;
 • аварійний вихід на дах Velux GTL;
 • експлуатаційний вихід на дах Velux GXL;
 • вікно-люк Velux GVTVLT.

 

      

      

 

АКСЕСУАРИ ДЛЯ МАНСАРДНИХ ВІКОН VELUX

 

Співробітники компанії Velux безперервно працюють не тільки над поліпшенням функціональності та дизайну мансардних вікон, але також прагнуть до розширення асортименту продукції. Таким чином, з 1979 року ведеться активна робота над розробкою та виготовленням аксесуарів для мансардних вікон. На сьогоднішній день є можливість придбати такі зовнішні та внутрішні аксесуари для мансардних Велюкс, як:

 • маркізет;
 • ролети;
 • москітна сітка;
 • затемнююча шторка;
 • римські штори;
 • рулонні штори;
 • штора-плісе;
 • жалюзі.

 

      

 

ДЕ ДЕШЕВО КУПИТИ МАНСАРДНІ ВІКНА VELUX В УКРАЇНІ?

 

Купити мансардне вікно Velux недорого в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com. Також Ви можете зателефонувати нам по телефону, вказаному в контактах. Наші спеціалісти підкажуть Вам вартість мансардних вікон і при необхідності підберуть аксесуари для мансардних вікон Velux.

 

Ціна на мансардні вікна Velux на нашому сайті досить демократична, так як ми безпосередньо працюємо з заводом-виробником. Крім того, продаж мансардних вікон Велюкс здійснюється гуртом і в роздріб. Є можливість самостійно забрати вікна Velux зі складу компанії Буд-Інтех в м. Вінниця або замовити вікна Велюкс з доставкою по Україні в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтаву, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький , Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк чи до іншого населеного пункту.

 

Звертайтеся! Ми з радістю допоможемо Вам перетворити горищне приміщення в стильну житлову зону, наповнену денним світлом та свіжим повітрям, поставивши Вам хороші мансардні вікна від виробника Велюкс!


Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Оптима GZR 3050 78х140 см

7539.00 грн. 8870.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Optima GZR 3050 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом на...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GZL 1051 78х98 см

7743.00 грн. 9110.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GZL 1051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахил...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GLU 0051 114х140 см

18071.00 грн. 21260.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GLU 0051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахил...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GLU 0051 78х118 см

13192.00 грн. 15520.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GLU 0051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом ...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GLU 0051 78х140 см

14118.00 грн. 16610.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GLU 0051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахил...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GLU 0051 78х160 см

16354.00 грн. 19240.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GLU 0051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахил...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GLU 0051 78х98 см

12138.00 грн. 14280.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GLU 0051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахил...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GLU 0051B 78х140 см

14118.00 грн. 16610.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GLU 0051B призначене для установки в скатну покрівлю з кутом...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GLU 0051B 78х98 см

12138.00 грн. 14280.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GLU 0051B призначене для установки в скатну покрівлю з кутом...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GZL 1051 78х118 см

8491.00 грн. 9990.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GZL 1051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахил...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GZL 1051 78х140 см

9010.00 грн. 10600.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GZL 1051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахил...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GZL 1051 78х160 см

10438.00 грн. 12280.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GZL 1051 призначене для установки в скатну покрівлю з кутом нахил...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GZL 1051B 78х118 см

8491.00 грн. 9990.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GZL 1051B призначене для установки в скатну покрівлю з кутом...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GZL 1051B 78х140 см

9010.00 грн. 10600.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GZL 1051B призначене для установки в скатну покрівлю з кутом...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GZL 1051B 78х160 см

10438.00 грн. 12280.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GZL 1051B призначене для установки в скатну покрівлю з кутом...

Товар закінчується
Знижка

Мансардне вікно Velux Стандарт GZL 1051B 78х98 см

7743.00 грн. 9110.00 грн. -15%

Мансардне вікно Велюкс – це дахове вікно, розроблене спеціально для освітлення, вентиляції та ізоляції мансардних приміщень.   Мансардне вікно Velux Standart GZL 1051B призначене для установки в скатну покрівлю з кутом...

Показано з 1 по 16 із 500 (всього 32 сторінок)

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты