Перліт – це мінеральна добавка, яку одержують в результаті швидкого випалювання кислих вулканічних склоподібних перлітових порід у завислому стані при температурі 900-1150°C.

 

Спучений перліт являє собою пористий, сипкий, легкий матеріал у вигляді гранул. Зерновий склад перліту складається з гранул розміром 0,16-1,25 мм. Що стосується хімічного складу, основна частина припадає на діоксид кремнію (65%) та оксид алюмінію (близько 16%), а також в перліті містяться вода та оксиди K, Na, Fe, Ca, Mg.

 

Перліт зернистий має низку унікальних властивостей та незаперечних переваг, серед яких екологічна безпека, біологічна стійкість, стерильність та хімічна інертність, вогнестійкість, висока вологоємність, звуко- та теплоізолююча здатність.

 

Перліт не має запаху, не містить важких металів, не виділяє канцерогенів і токсичних речовин при нагріванні. Спучений перліт внаслідок дії мікроорганізмів не гниє і не розкладається, не ушкоджується гризунами та комахами-шкідниками. Нейтральний до дії лугів, слабких кислот та інших хімічних речовин. Перліт є негорючим матеріалом, здатним витримувати температуру до +900°С і вбирати воду у 4 рази більше власної маси. Перлітовий утеплювач не злежується, відрізняється довговічністю і завдяки своїм унікальним теплопровідним та звукоізолюючим властивостям знаходить широке застосування в будівництві.

Утеплювач перліт 0,16-1,25 мм (в мішках 100 л)

0.00 грн.

Перліт – ефективний, дешевий теплоізоляційний матеріал, отриманий внаслідок швидкого випалювання кислих вулканічних склоподібних перлітових порід у завислому стані при температурі 900-1150°C.   Склад перліту   Спучений...

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПЕРЛІТУ В БУДІВНИЦТВІ

 

Перліт при будівництві будинків використовується як добавка в готові сухі будівельні суміші (наприклад, тепла штукатурка для утеплення фасаду), часто застосовується як заповнювач замість піску або щебеню для легких бетонів та розчинів. На основі перліту виробляють теплоізоляційні перлітові блоки та цеглини для кладки стін, цементно-перлітові плити (аквапанелі) для обробки житлових приміщень. Але найчастіше сипучий утеплювач перліт в будівництві служить для насипної теплоізоляції стін, підлоги, даху.

 

          

          

 

► ПЕРЛІТ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ СТІН, ПІДЛОГИ, ДАХУ

 

Пісок перлітовий спучений використовують для заповнення повітряного прошарку різних частин будівлі: підлог, стін, даху. Негорючий перліт застосовують для утеплення горищних перекриттів. Утеплювач перліт підходить для дахів різних форм, в тому числі його можна використовувати для теплоізоляції димоходів, тобто в місцях, де потрібна теплозахисна оболонка.

 

Перліт для утеплення стін дозволяє зберегти тепло в будинку та підвищити звукоізоляцію приміщень, завдяки чому задувка стін перлітом – кращий варіант, ніж пінопласт або пінополістирол.

 

Будівельний перліт зважаючи на стійкість до перепадів температур незамінний при укладанні теплої підлоги, облаштуванні «плаваючих» бетонних і дощатих підлог. Перлітова засипка для стяжки підлоги дозволяє знизити рівень шуму, вирівняти підлогу та виключити ймовірність виникнення корозії в системі трубопроводів, розташованої в області підлоги.

 

Застосування перліту при будівництві приватних будинків та котеджів підвищує ізоляційні якості споруди, робить будівлю пожежобезпечною, а також значно зменшує вагу та об'єм конструкції.

 

► ПЕРЛІТ ДЛЯ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ ШТУКАТУРНИХ СУМІШІВ ТА РОЗЧИНІВ

 

Перліт будівельний спучений застосовується при виробництві легких бетонів, сухих будівельних сумішей та штукатурних розчинів, що відрізняються низьким коефіцієнтом теплопередачі, високою морозостійкістю та відмінними звукопоглинаючими властивостями.

 

Теплозберігаюча штукатурка для фасаду, що виготовляється на основі перліту, застосовується при індивідуальному будівництві опалювальних та неопалюваних будівель. Теплоізоляційна перлітова штукатурка, нанесена на стіни шаром 3 см, рівноцінна 15-ти сантиметровій цегляній кладці. При цьому перлітова штукатурка легко піддається обробці після нанесення: після висихання її можна фарбувати та обклеювати шпалерами.

 

► ПЕРЛІТ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ФОРМОВАНИХ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ ВИРОБІВ

 

Перлітовий пісок фракцією 0,16-1,25 мм з додаванням цементу, гіпсу, синтетичної смоли або рідкого скла в якості сполучного компонента часто використовують для виготовлення формованих виробів для внутрішньої та зовнішньої обробки житлових будівель, а також для теплової ізоляції промислового обладнання з температурою ізолюємої поверхні до +600 градусів за Цельсієм.

 

Перлітові цеглини, плити та блоки можуть бути сформовані за технологією преса або лиття у рельєфних формах, а також за допомогою вібрування чи видавлювання у сталевих та дерев'яних формах. Перлітобетонні блоки екологічно чисті та досить легкі, за рахунок чого їх швидко укладати. Один стіновий блок із перліту в малоповерховому будівництві, з погляду теплоізоляції, замінює чотири цеглини і при цьому дозволяє стінам «дихати».

 

ДЕ НЕДОРОГО КУПИТИ ПЕРЛІТ В УКРАЇНІ?

 

Утеплювач перліт спучений гранульований поставляється в мішках по 100 літрів. Щоб дешево купити перліт в Вінниці, Вам необхідно оформити онлайн заявку в нашому інтернет-магазині budinteh.com або зателефонувати нам за номером, вказаному у контактах. Наш менеджер підкаже Вам скільки коштує перліт та розкаже, як використовують перліт в будівництві, як правильно виконується задувка перліту у стіни та чим можна замінити перліт.

 

Ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому у нас встановлена ​​найвигідніша ціна на перліт в Вінниці та Вінницькій області. Крім того, ми надаємо нашим клієнтам можливість купити перліт гуртом та у роздріб.

 

Придбаний у нас сипкий утеплювач перліт в мішках 100 л Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех, що знаходиться в м. Вінниця. Якщо Ви мешкаєте не в Вінниці, Ви можете замовити перліт від виробника оптом з доставкою по Україні. Ми оперативно обробимо Ваше замовлення та відправимо утеплювач перліт 100 л в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтаву, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано -Франківськ, Ужгород, Луцьк чи будь-який інший населений пункт.

 

Звертайтесь! Так дешево купити перліт для будівництва як в компанії Буд-Інтех, Ви не зможете ні в Епіцентрі, ні в Леруа Мерлен, ні у будь-якого продавця на ОЛХ!

 

Вибирайте найкращі будівельні матеріали для дому – купуйте перліт!

Перліт – дешеве та ефективне утеплення з необмеженим терміном експлуатації!

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты