U-Plast (Ю-Пласт). Історія бренду. Огляд продукції

U-Plast (Ю-Пласт). Історія бренду. Огляд продукції

Пластикові панелі для фасаду – тренд сучасного зовнішнього оформлення дачі, заміського будинку або інших будівель. Вони зносостійкі, довговічні і прості в монтажі. У той же час, такі матеріали мають безліч різних варіантів оформлення в залежності від побажань покупця, його колірних або інших дизайнерських уподобань. Якщо Ви в пошуку такого матеріалу, купуйте сайдинг Ю Пласт!

 

U-PLAST – НАДІЙНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА

 

U-Plast – білоруський виробник сайдинга нового покоління, фасадних панелей і комплектуючих до них. Нововведенням у виробництві є комбінація технологій декорування та природний дизайн. Такий облицювальний матеріал для фасаду складно відрізнити від справжнього дерева або каменю.

 

При виготовленні сайдинга і фасадних панелей використовується термопластичний полімер ПВХ з додатковими домішками, що забезпечує облицювальним панелям для будинку стійкість до корозії, довговічність, безпеку для людей та атмосфери завдяки відсутності токсичних речовин.

 

Пластикові фасадні панелі та вініловий сайдинг Ю-Пласт складаються з високоякісної європейського сировини і виготовляються на власних заводських лініях. Виробник цінує кожного клієнта, тому на фасадні панелі та вініловий сайдинг U-Plast встановлена ​​більш вигідна ціна, ніж у конкурентів, за рахунок продуманої логістики, відсутності необхідності пошуку посередників та інших витрат роботи підприємства.

 

Кожен етап виробництва ретельно контролюється, тому покупець може бути впевнений у заявлених характеристиках товару. Демократична вартість вінілового сайдинга Ю-Пласт дає можливість придбати надійність та естетику вигідно і без зайвих витрат.

 

Компанія U-Plast виробляє фасадні облицювальні матеріали в широкій колірній гамі (від бежевого до насичено чорного) і з різними фактурами (під дерево, під камінь, під цеглу, під сланець), завдяки чому кожен покупець має можливість підібрати необхідний колір сайдинга для обшивки фасадних та цокольних поверхонь, виходячи з дизайнерського рішення і смакових уподобань.

 

ЯКІ ВИДИ САЙДИНГА U-PLAST БУВАЮТЬ?

 

Асортимент вінілового сайдинга досить різноманітний: від класичної імітації корабельної дошки до різних фактур під дерево (дуб, береза) або камінь. Розміри пластикового сайдингу Ю-Пласт також варіюються в кожній колекції. В товарній лінійці виробника є сайдингові панелі розміром 230х3050 мм і 230х3400 мм, тому власник будинку зможе підібрати ті габарити ПВХ сайдинга, які найкраще підійдуть йому для облицювання фасаду.

 

Білоруський сайдинг Ю-Пласт має ряд переваг у порівнянні з іншими матеріалами для обробки зовнішніх стін будинку, серед яких:

 • екологічність;
 • висока міцність;
 • ударостійкість (пластикові сайдингові панелі стійкі до механічних пошкоджень);
 • УФ-стійкість (сайдинг з ПВХ не вигорає на сонці, не тріскається і не розшаровується);
 • стійкість до впливу складних метеоумов (вініловому сайдингу не страшні перепади температури, дощ, сніг, мороз);
 • стійкість до біологічної корозії (пластиковий сайдинг не гниє, не піддається ураженню цвіллю та грибками, не піддається пошкодженню комахами-шкідниками та гризунами);
 • вогнетривкість;
 • доступна ціна;
 • широкий асортимент кольору та фактури;
 • довговічність;
 • простий монтаж.

 

Простота в експлуатації, естетика дизайну та різноманітність кольору представлені в кожній з колекцій Ю-Пласт.

 

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Timberblock. Стилізована під різні види дерева колекція пластикового сайдингу Timberblock не залишить байдужими навіть найвимогливіших покупців. Ялина, дуб, ясен або кедр – імітація дерева на ПВХ буде настільки реалістичною, що так просто не відрізнити навіть на близькій відстані. Тому вініловий сайдинг під дерево з колекції Тімберблок стане чудовою альтернативою натуральній деревині, яка хоча і приваблює своєю текстурою та кольором, але вимагає складного догляду і не настільки довговічна.

 

          

 

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Блок-хаус. Пластиковий сайдинг під блок-хаус Ю-Пласт – це ідеальне поєднання природного дизайну та натуральності фактури. Колірна гамма представлена ​​більш спокійними відтінками – бежевий, кремовий і кава з молоком. Вся продукція U-Plast сертифікована в Європі і має гарантію на стійкість кольору. Такий сайдинг буде довго радувати око, без втрати свого первозданного вигляду.

 

          

 

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус. Перша лінія з виробництва традиційного сайдинга Корабельний брус була запущена у 2007 році. Незважаючи на поважний вік, цей вид облицювання фасадів не втрачає позицій і донині. Крім стандартних нейтральних відтінків в колекції є також рожевий, зелений і блакитний вініловий сайдинг корабельний брус.

 

          

 

ЯКІ ВИДИ ЦОКОЛЬНОГО САЙДИНГА ВИПУСКАЮТЬСЯ НА ЗАВОДІ U-PLAST?

 

Цокольні панелі Ю-Пласт були розроблені спеціально для обшивки цокольної поверхні будівель, а також для додання дому певної стилістики та естетичної краси. Сайдинг для обшивки цоколя може також використовуватись і для облицювання фасаду, якщо замовнику сподобалася фактура та колір. Такий цокольний сайдинг може імітувати грубо обтесаний камінь або дуже старе дерево, що додасть зовнішньому вигляду будинку особливої ​​атмосфери старовини і затишку.

 

Цокольний сайдинг Ю-Пласт Хокла. Преміальна колекція цокольного сайдинга нового покоління Хокла була представлена в 2019-му році. Відмінність цієї колекції полягає у наявності з'єднання шип-паз, яке спрощує монтаж сайдингу і робить його схожим на збір єдиного пазла. Колірна гамма сайдинга під дерево колекції Хокла виконана по новомодному європейському впливу під старовину. Фактура ПВХ сайдинга для цоколя продумана до дрібниць, наприклад, вона може бути стилізована під річні кільця старого дерева. Відрізнити такі панелі від натурального дерева й справді складно. Тому, якщо Ви бажаєте додати Вашому будинку шляхетної старовини – вибирайте для його облицювання цокольний сайдинг під дерево Ю-Пласт Хокла!

 

Цокольний сайдинг Ю-Пласт Стоун-хаус. Вініловий цокольний сайдинг з цієї колекції представлений в різних фактурах: під камінь, цеглу, кварцит і сланець. Кожна лінійка багата на різноманітність відтінків – камінь може бути золотистий, палений або смарагдовий, а, наприклад, цегла від нейтрально-бежевого до насичено-графітового. Така велика кількість кольорів та фактур дозволяє застосовувати декоративний сайдинг Ю-Пласт Стоун-хаус для облицювання не тільки цоколя, а й іншої частини будівлі. Обшивка фасаду такими панелями дозволить додати особливої ​​атмосфери, створити особливий стиль та затишок надійного кам'яного будинку!

 

          

 

ЯКІ ВИДИ ФАСАДНИХ ПАНЕЛЕЙ U-PLAST БУВАЮТЬ?

 

Фасадні панелі – це популярний на сьогоднішній день матеріал для облицювання будівель, який є чудовою альтернативою сайдингу. Основною складовою фасадних панелей Ю-Пласт є полівінілхлорид (ПВХ), до якого додають пластифікатори, модифікатори та барвники. І на виході отримують стилізований під камінь або під дерево облицювальний матеріал.

 

Фасадна панель схожа з сайдингом за складом, але вона більш товста і міцна, за рахунок чого відрізняється більшою стійкістю до ударів та зносостійкістю. Крім того, коекструзійна технологія виробництва фасадних панелей U-Plast дає можливість створювати велику кількість різних фактур під камінь, сланець, цеглу і дерево.

 

Фасадні панелі Ю-Пласт Хокла. Фасадні панелі U-Plast колекції Хокла представлені в двох серіях – Хокла вінтаж і Хокла модрина, які об'єднали в собі практичність та естетику натурального дерева. Облицювальні панелі для фасаду серії Хокла Вінтаж виконані у відтінках охра, кориця, попіл, солома, у той час як пластикові панелі з другої серії доступні під замовлення всього лише у двох відтінках: Хокла модрина медова і Хокла модрина світла.

 

          

 

Фасадні панелі Ю-Пласт Стоун-хаус. Різноманітність фактур і колірних рішень облицювальних панелей в колекції Стоун-хаус вражає. Виробник надає можливість стилізувати будівлю під камінь, під цеглу або під сланець. Для кожної фактури передбачені свої відтінки: камінь (палений, золотистий, смарагдовий), цегла (бежева, графітова, червона, пісочна, коричнева), сланець (бежевий, бурий, світло-сірий), тому навіть найвимогливіший покупець зможе знайти ідеальний варіант для створення на фасаді будинку імітацію кам'яного покриття з грубо обтесаною зовнішньою стороною, яку відрізнити від справжнього каменю зможе не кожен!

 

          

 

Унікальність технологій U-Plast полягає у тому, що при монтажі облицювальних конструкцій важливо враховувати розширення і стиснення матеріалу в результаті перепадів температур. Для цього варто дотримуватися наступних правил:

✓ закріплена панель не повинна постійно знаходиться в натягнутому стані (пам'ятаємо про властивості матеріалу розширюватися під впливом плюсової температури і стискатися під час мінуса за вікном);

✓ для вільного розширення і стиснення просверліть в панелі отвір для болтів на кілька міліметрів ширше;

✓ під час закріплення панелей цвяхи варто забивати тільки по центру, щоб уникнути можливих пошкоджень.

 

Якщо монтаж сайдингу або фасадних панелей Ви будете виконувати вперше і не плануєте залучати для цього досвідчених майстрів, Ви завжди можете звернутись за консультацією до фахівців компанії Буд-Інтех. Вони з радістю дадуть відповідь на Ваші питання, виконають розрахунок сайдингу, фасадних панелей і комплектуючих, необхідних Вам для обшивки фасаду, а також допоможуть підібрати облицювальний матеріал.

 

Купити сайдинг або фасадні панелі від виробника Ю-Пласт в Вінниці, а також замовити комплектуючі для сайдингу та фасадних панелей (кут зовнішній, кут внутрішній, стартова планка, з'єднувальна H планка, фінішна планка, навісна планка, білявіконна планка, планка J-trim), Ви можете в інтернет-магазині bud-inteh.com.

 

Придбаний товар Ви можете забрати самостійно з нашого складу в Вінниці. Також є можливість оформити доставку для великих міст України (Київ, Рівне, Луцьк, Суми, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Чернівці, Хмельницкий, Черкаси, Ужгород, Житомир, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернігів, Запоріжжя, Херсон, Тернопіль, Полтава) і для невеликих населених пунктів.

 

Звертайтеся! Компанія Буд-Інтех з радістю допоможе додати Вашому будинку надійності, затишку та естетики!


Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус білий 230х3050 мм

263.10 грн.

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус – це сучасний облицювальний матеріал білоруського виробництва, який представляє собою панель розміром 230х3050 мм, виконану під дощату обшивку (корабельний брус), у білому відтінку.   ...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус камінь палений 225х3025 мм

505.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 225х3025 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під камінь у відтінку «камінь палений» (коричневий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Кол...

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус ванільний 230х3050 мм

263.10 грн.

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус – це сучасний облицювальний матеріал білоруського виробництва, який представляє собою панель розміром 230х3050 мм, виконану під дощату обшивку (корабельний брус), у відтінку «ванільний»...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус камінь золотистий 225х3025 мм

505.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 225х3025 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під камінь у відтінку «камінь золотистий» (бежевий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Кол...

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус кремовий 230х3050 мм

263.10 грн.

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус – це сучасний облицювальний матеріал білоруського виробництва, який представляє собою панель розміром 230х3050 мм, виконану під дощату обшивку (корабельний брус), у відтінку «кремовий»...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус камінь смарагдовий 225х3025 мм

505.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 225х3025 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під камінь у відтінку «камінь смарагдовий» (сірий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Колі...

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус кава з молоком 230х3050 мм

263.10 грн.

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус – це сучасний облицювальний матеріал білоруського виробництва, який представляє собою панель розміром 230х3050 мм, виконану під дощату обшивку (корабельний брус), у відтінку «кава з молоком&...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус клінкер бежевий 292х1950 мм

530.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 292х1950 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під цеглу у відтінку «клінкер бежевий» (коричневий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус клінкер гірчичний 292х1950 мм

530.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 292х1950 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під цеглу у відтінку «клінкер гірчичний» (бежевий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус клінкер димчастий 292х1950 мм

530.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 292х1950 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під цеглу у відтінку «клінкер димчастий» (білий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: К...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус клінкер пісочний 292х1950 мм

530.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 292х1950 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під цеглу у відтінку «клінкер пісочний» (бежевий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус клінкер теракотовий 292х1950 мм

530.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 292х1950 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під цеглу у відтінку «клінкер теракотовий» (коричневий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГ...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус цегла бежева 230х3025 мм

505.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 230х3025 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під цеглу у відтінку «цегла бежева» (сірий).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Колір ...

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус бежевий 230х3050 мм

263.10 грн.

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус – це сучасний облицювальний матеріал білоруського виробництва, який представляє собою панель розміром 230х3050 мм, виконану під дощату обшивку (корабельний брус), у бежевому відтінку.   ...

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус цегла графітова 230х3025 мм

505.00 грн.

Фасадна панель Ю-Пласт Стоун-хаус – це сучасний облицювальний матеріал розміром 230х3025 мм, з рельєфною поверхнею, виконаною під цеглу у відтінку «цегла графітова» (сіра).   (!!!) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Колі...

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус сірий 230х3050 мм

263.10 грн.

Вініловий сайдинг Ю-Пласт Корабельний брус – це сучасний облицювальний матеріал білоруського виробництва, який представляє собою панель розміром 230х3050 мм, виконану під дощату обшивку (корабельний брус), у сірому відтінку.   ...

Показано з 1 по 16 із 112 (всього 7 сторінок)

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты