Супердифузійна мембрана Strotex-Q NEXTREME 1,5х50 м

2550.00 грн./рулон
Наявність: В наявності
Виробник:Strotex
Код товару: 1119

Краткая информация

Strotex-Q NEXTREME – це чотиришарова відкрита супердифузійна мембрана для покрівлі, виробництво якої здійснюється за інноваційною технологією подвійного волокна (ТПВ), за рахунок чого покрівельна мембрана набуває високу стійкість до погодних умов та ...

Доступні опції

+

Strotex-Q NEXTREME – це чотиришарова відкрита супердифузійна мембрана для покрівлі, виробництво якої здійснюється за інноваційною технологією подвійного волокна (ТПВ), за рахунок чого покрівельна мембрана набуває високу стійкість до погодних умов та механічного пошкодження під час монтажу на даху.

 

Супердифузійна мембрана Strotex-Q NEXTREME окрім стійкості до атмосферних опадів має також багато інших переваг. До плюсів «дихаючої» мембрани для покрівлі можна віднести:

  • високу проникність водяної пари, завдяки якій покрівельна мембрана поглинає вологу і направляє її через вентиляційний зазор зовні;
  • абсолютну водонепроникність, за рахунок чого теплоізоляційний матеріал (мінеральна вата) надійно захищений зовні від дощу та снігу;
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє сповільнити процес старіння, викликаний впливом атмосферних чинників, і забезпечити тривалий термін гідроізоляційного матеріалу.


Відкрита дифузійна мембрана Strotex-Q NEXTREME застосовується в якості попереднього покриття для покрівлі. Завдяки низькому коефіцієнту опору дифузії водяної пари (Sd) мембрана підходить для використання в покрівлях з утеплювачем аж до повної висоти крокв, в яких вона укладається безпосередньо на ізоляцію. Покрівельна мембрана Strotex-Q NEXTREME покращує теплоізоляцію даху, збільшуючи теплову ефективність всієї конструкції.

 

Супердифузійна мембрана Стротекс також є вітрозахисним матеріалом, що дозволяє використовувати її при зведенні стін в каркасних конструкціях.

 

Інструкція для монтажу покрівельної мембрани Strotex-Q NEXTREME

 

► Будівельна мембрана монтується з натягуванням. Укладання вітрогідрозахистної мембрани слід починати з низу даху, паралельно димоходу, маркуванням догори (тобто, до покрівельного покриття). Нижній край повинен заходити на бляшану обробку димоходу.

 

► Окремі смужки гідро вітрозахисної мембрани слід укладати з напуском в 10-15 см, що визначено рисками або поздовжнім написом на мембрані. При нахилі даху менше 22 градуси смужки повинні заходити одна на одну як мінімум на 20 см. Рекомендується склеювати смужки, складені з напуском, а також застосовувати утеплювачі в місцях контрскладок.

 

► При необхідності укладання смуг перпендикулярно димоходу, з'єднання і вертикальні накладки слід виконувати на кроквах та ущільнювати монтажною стрічкою.

 

► У разі повної посадки верхній пояс гідроізоляційної мембрани для покрівлі повинен закривати цвяхи в нижньому шарі. Для пересування по даху слід використовувати утворену заплатную конструкцію.

 

► Супердифузійна мембрана Strotex-Q NEXTREME кріпиться на даху за допомогою покрівельних скоб або цвяхів з великими капелюшками на зовнішній частині крокви, а потім відразу ж закріплюється зверху контрскладкою.

 

► Контрскладки слід кріпити таким чином, щоб виключити потрапляння вологи на цвяхи. У місцях кріплення рекомендується застосовувати спеціальні пінкові стрічки. Дифузійну мембрану не слід укладати без застосування контрскладок.

 

► В місцях, де елементи виступають (наприклад, димоходи, вікна, вентиляційні шахти), слід зробити максимально підігнані надрізи. На поверхню їх встик наклеїти смуги мембрани таким чином, щоб запобігти потраплянню дощу та снігу в шар ізоляції. Крім цих елементів рекомендується зробити точну трубку.

 

► На гребені підпокрівельну пароізоляційну мембрану Стротекс К’ю Некстрім слід укладати з напуском мінімум 15 см та ущільнювати.

 

► У разі нетипових країв застосовувати надійне ущільнення. В кутах і поглибленнях використовувати додаткову подовжню смугу, зробити широкі бічні закладки, а наступні шари накладати один на одний по черзі з обох сторін.

 

Зберігати підпокрівельну мембрану Strotex-Q NEXTREME необхідно в захищеному від атмосферних факторів місці, подалі від джерел тепла (на відстані мінімум 1 метр). Транспортувати покрівельну мембрану Strotex-Q NEXTREME рекомендується критими видами транспорту, попередньо захистивши від механічних пошкоджень.

 

 

Купити покрівельну мембрану Strotex-Q NEXTREME гуртом і в роздріб в Вінниці Ви можете, оформивши онлайн заявку на нашому інтернет магазині bud-inteh.com, або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах.

 

Придбану у нас недорого супердифузійну мембрану Strotex-Q NEXTREME Ви можете забрати самостійно зі складу Bud-Inteh в м. Вінниця. Якщо Ви проживаєте не в Вінниці, Ви можете замовити покрівельну дифузійну мембрану Strotex-Q NEXTREME з доставкою по Україні, в будь-який населений пункт: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Чернігів, Черкаси, Суми, Одеса, Миколаїв, Херсон, Полтава, Кіровоград, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород або Луцьк.

 

Звертайтеся! У нас найвигідніша ціна на підпокрівельні плівки та мембрани і найвигідніші умови покупки!

Технічні характеристики підпокрівельних плівок і мембран
Виробник Strotex
Тип ізоляційного матеріалу супердифузійна мембрана
Призначення гідробар'єр, вітробар'єр
Область застосування для покрівлі, для фасаду
Кількість шарів 4
Щільність 200 г/м2
Ширина рулону 1,5 м
Довжина рулону 50 м
Площа рулону 75 м2
Проникність водяної пари ≥1700 г/м2/24 год
Стійкість до поздовжніх розривів ≥250 Н/5 см
Стійкість до поперечних розривів ≥150 Н/5 см
УФ-стабільність 3 місяці
Пожежна класифікація Е (не поширює вогонь)
Значення Sd ≥0,02 м
Температура застосування від -30°C до +120°C
Країна виробництва Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты