IKO (Айко). Історія бренду. Огляд продукції

IKO (Айко). Історія бренду. Огляд продукції

Монтаж покрівлі – важлива частина будівництва та ремонту, тому до вибору покрівельного матеріалу потрібно підійти з особливою відповідальністю, адже йому належить захищати будинок від вітру, дощу і температурних перепадів, в той же час зберігаючи естетичний зовнішній вигляд будівлі. Для того щоб отримати гарний та надійний дах, варто купити бітумну черепицю.

 

Бітумна гнучка черепиця серед безлічі покрівельних покриттів, які представлені на будівельному ринку, давно забрала гілку першості у найпопулярніших – металочерепиці та ондуліна, адже гнучка черепиця має цілу низку низку переваг, серед яких:

 • вітростійкість – бітумна покрівля не боїться навіть найсильніших поривів вітру;
 • гнучкість та еластичність – з таким видом черепиці особливо зручно працювати, якщо на даху багато кутів або вигинів;
 • стійкість до підвищеної вологості та ультрафіолету – бітумна черепиця не втратить насиченості свого кольору навіть під тривалим впливом сонячних променів;
 • стійкість до біологічної корозії – бітумка не схильна до поразки цвіллю, грибком або мохами;
 • шумоізоляція – завдяки укладанню бітумної черепиці на покрівлі, всі гучні звуки зведуться до мінімуму;
 • вогнетривкість – бітумна черепиця не сприяє поширенню вогню на своїй поверхні;
 • довговічність і гарантія якості не менше 20-ти років.


IKO – КРАСА, НАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

 

На сьогоднішній день однією з найпопулярніших бітумних черепиці є IKO, яка існує вже понад 60 років і пропонує на міжнародному ринку продукт найвищої якості. Бітумна черепиця застосовується для всіх видів скатних дахів, з кутом нахилу більше 15°, але компанія IKO створила першу в світі самоклеючу гнучку черепицю Cambridge Extrime 9.5°, яка підходить для майже плоскої покрівлі.

 

IKO – єдина в Європі компанія із замкнутим циклом виробництва. У IKO є власні потужності з вироблення бітуму, скловолокна, фарбування гранул та видобутку мінералів для спеціального посипання.

 

Компанія IKO була заснована в 1951 році в Канаді і вже через два роки, в 1953-му, вона представила перший в світі прототип гонту покрівельного матеріалу. А вже в наступному році було запущено перше виробництво бітумної черепиці IKO.

 

З 1954-го року компанія набирає обертів і розширює свою присутність в Північній Америці. Спочатку були відкриті заводи в східній частині Канади – в Брамптоні, провінції Онтаріо. Потім, відчувши успіх, компанія Айко прийняла рішення заявити про себе на європейському ринку. Так в 1972-му році в Бельгії, в місті Хам провінції Лімбург була відкрита штаб-квартира IKO, яка і до цього дня є головним офісом IKO в Європі.

 

В 1979-му році IKO виходить на ринок США і розширює свою присутність за рахунок будівництва нових заводів по всій Північній Америці: в Сілакозі (штат Алабама), в Хіллсборо (штат Техас) та ін.

 

До сьогоднішнього дня IKO сильно зросла. У компанії є понад 25 заводів в Канаді, США, Англії, Бельгії, Голландії, Франції та Словаччини, на яких працює понад 3500 співробітників. Сьогодні компанія поставляє широкий асортимент бітумної черепиці IKO та аксесуарів у 96 країн світу.

 

 

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO

 

Бітумна черепиця IKO має різні форми та колірні рішення, що дозволить Вам створити свій унікальний дизайнерський варіант даху, який прослужить довгі роки, оберігаючи Ваш будинок від будь-якої негоди.

 

Для того щоб отримати гнучку черепицю IKO, потрібно з'єднати базальтове посипання, бітум, склополотно, знову шар бітуму та морозостійку самоклеючу плівку. Бітум додатково насичують киснем, який очищає цей шар матеріалу від шкідливих хімічних речовин. Оксидування також робить бітум більш стійким до температурних перепадів і підвищує термін служби покрівельного покриття.

 

Гранули на поверхні бітумної черепиці можуть бути виконані зі сланцю, кремнію і базальту. Базальтова крихта є найпопулярнішою через набуття округлої форми після обробки камінчиків. Це гарантує якісне зчеплення гранул і бітумного шару черепиці. Базальтове посипання, на відміну від сланцю або кремнію, не втрачає свій колір під впливом ультрафіолету.

 

Гнучка черепиця IKO виготовляється з двох варіантів бітуму:

 • окисленого;
 • АПП-модифікованого.


Окислений бітум – один з найстаріших варіантів обробки цього матеріалу для отримання покрівлі у вигляді м'якої черепиці. Суть цієї технології полягає в тому, щоб шляхом окислення «штучно» зістарити бітум, після чого він твердне і набуває відповідну форму для виробництва черепиці.

 

АПП-модифікований бітум, до якого додають спеціальні термопласти, сприяє поліпшенню еластичності, морозостійкості та стійкості гонту гнучкої черепиці до механічних пошкоджень.

 

Бітумна черепиця Айко крім типу бітуму, який використовують при виробництві, також відрізняється структурою, яка може бути:

 • одношарова;
 • багатошарова (ламінована).


Бітумна черепиця Айко випускалася спочатку з одношаровою структурою, але сьогодні в продуктовій лінійці IKO також є двошарова ламінована бітумна черепиця. Двошарова бітумна черепиця виготовляється шляхом склеювання під впливом високої температури двох шарів в єдину смугу, при цьому нижній шар роблять прямокутним, а на верхні наносять вирізи. Ламінована бітумна черепиця є більш міцною, ніж одношарова, тому їй не страшні навіть екстремальні погодні умови.

 

ЯКІ ВИДИ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ IKO БУВАЮТЬ?

 

Бітумна черепиця IKO розділяється на рядову і гребенево-карнизну. Рядова монтується по всій поверхні даху, а гребенево-карнизна призначається для покрівельного ряду від карниза і для укладання на гребінь.

 

Рядова бітумна черепиця IKO може мати різні форми нарізки:

 • прямокутна;
 • ромбовидна;
 • «бобровий хвіст»;
 • «бджолині соти»;
 • «драконячий зуб».


            

 

Вибрати форму черепиці та колір можна на будь-який смак і дизайнерське рішення. Велика кількість колекцій гнучкої черепиці Айко дозволить підібрати відповідне рішення по малюнку та колірному оформленню саме для Вашого будинку, щоб зробити його екстер'єр унікальним, зі своїм персональним почерком.

 

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress

 

Ламінована бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress – це аналог всім відомої гнучкої черепиці Biltmore, яка раніше вироблялася на заводах IKO. Бітумка Cambridge Xpress має спеціальну лінію для кріплення цвяхів та надійного монтажу. Колірна палітра представлена ​​у восьми варіантах, серед яких чорні, бежеві, сірі, червоні, зелені відтінки: Amazon Green, Earthtone Cedar, Harvard Slate, Eastern Grey, Dual Black, Autumn Brown, Aged Redwood, Riviera Red. Виробник дає гарантію на колекцію Cambridge Xpress 15 років.

 

          

 

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xtreme 9.5°

 

IKO Cambridge Xtreme 9.5 ° – перша в світі самоклеюча ламінована черепиця, яку можна монтувати на поверхню з мінімальним кутом нахилу в 9,5°! Колекція представлена ​​в семи різноманітних відтінках, коричневого, сірого, зеленого, червоного та чорного: Amazon Green, Earthtone Cedar, Harvard Slate, Eastern Grey, Dual Black, Autumn Brown, Aged Redwood, Riviera Red.

 

          

 

Бітумна черепиця IKO ArmourShield

 

IKO ArmourShield – самоклеюча бітумна черепиця, яку можна використовувати на дахах з мінімальним кутом нахилу 15°. Таке покриття стане надійним захистом для будинку від вітру, дощу та ожеледиці, а велика кольорова гамма (Black, Tile Red Ultra, Amazon Green Ultra, Marine Blue Ultra, Chapel Grey Ultra, Dual Brown Ultra, Granite Grey Ultra, Flaming Red Ultra) дозволить втілити у реальність будь-які проекти.

 

          

 

Бітумна черепиця IKO DiamantShield

 

Одношарова бітумна черепиця IKO DiamantShield, виконана у вигляді шестигранників, буде гідно виглядати як на дахах житлових будинків, так і на даху комерційних будівель. Колірна гамма представлена ​​трьома відтінками – Black, Tile Red, Slate, які найбільш часто використовуються при реалізації архітектурних проектів.

 

          

 

Бітумна черепиця IKO Armourglass PLUS

 

IKO Armourglass PLUS – це класична бітумна черепиця прямокутної форми. Вона ідеально підійде як для покриття нової покрівлі, так і для оформлення будівель в стилі минулих століть. Колірна гамма з 5-ти відтінків, від чорного до насичено зеленого або червоного, дозволить задовольнити навіть найвимогливіших замовників.

 

          

 

Бітумна черепиця IKO Victorian PLUS

 

Одношарова бітумна черепиця IKO Victorian PLUS виготовляється на основі АПП-модифікованого бітуму, що додає їй надійності та міцності. Така покрівля не боїться вітру, різких перепадів температур і механічних пошкоджень. Крім того, класичні відтінки чорного та червоного подарують господареві будинку з такою покрівлею частинку великої вікторіанської епохи.

 

          

 

Бітумна черепиця IKO Diamant PLUS

 

Бітумна черепиця IKO Diamant PLUS виконана на основі АПП-модифікованого бітуму, що робить таке покрівельне покриття більш надійним. Під замовлення гнучка черепиця IKO Diamant PLUS доступна в п'яти відтінках: Black, Slate, Amazon Green, Dual Brown, Tile Red.

 

Бітумна черепиця IKO Superglass

 

Гнучка черепиця IKO Superglass має класичну прямокутну форму і представлена ​​в 13-ти відтінках (Black, Amazon Green, Dual Brown, Tile Red, Marine Blue, Slate, Earthtone Cedar, Harvard Slate, Eastern Grey, Dual Black, Autumn Brown, Aged Redwood, Riviera Red), які додадуть будь-якому будинку аристократичного вигляду.

 

          

 

Бітумна черепиця IKO Superglass-Biber

 

Гнучка черепиця IKO Superglass-Biber у відтінках Black, Amazon Green, Dual Brown, Tile Red та Marine Blue ідеально підійде для оформлення покрівлі заміських будинків, приватних котеджів, а також для реконструкції будівель минулих століть. Таке покриття стане не тільки надійним дахом над головою, а й додасть будові шарму минулих століть.

 

          

 

Бітумна черепиця IKO Superglass-Hex

 

Бітумна черепиця IKO Superglass-Hex виконана у вигляді бджолиних сот, яка є однією з найпопулярніших форм нарізки. Гонти гнучкої черепиці Айко Superglass-Hex представлені у відтінках Black, Green, Brown, Red, Red Ultra, Green Ultra, Brown Ultra, які створюють відчуття природного, натурального покриття.

 

Бітумна черепиця IKO Monarch

 

IKO Monarch – бітумна черепиця преміум-класу, виготовлена ​​з додаванням спеціальних полімерів. Щільність такої черепиці більш висока, якщо порівнювати з іншими колекціями. Вона більш гнучка, еластична, стійка до екстремальних температур та нестандартних погодних умов. Представлена ​​гнучка черепиця IKO Monarch благородними відтінками червоного (Tile Red), чорного (Black), сірого (Slate) та насичено коричневого (Dual Brown).

 

          

 

Бітумна черепиця IKO Monarch-Diamant

 

IKO Monarch-Diamant – це бітумна покрівля преміум-сегменту, яка неодмінно сподобається цінителям розкоші, унікальності та неординарності. Така черепиця вдало підійде для оформлення будівель зі складними додатковими конструкціями – куполами, арками, кутами, а класичні відтінки чорного і сірого додадуть дому стилю та естетики.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ IKO

 

Монтаж бітумної черепиці вимагає певних навичок і вправності. Необхідно знати, що і за чим укладати, як правильно кріпити або клеїти. Для цього потрібні відповідні комплектуючі:

 • розжолобковий килим;
 • підкладковий килим;
 • покрівельні цвяхи;
 • бітумна мастика;
 • вентиляційні елементи;
 • металеві планки.

 

ДЕ КУПИТИ БІТУМНУ ЧЕРЕПИЦЮ IKO В УКРАЇНІ?

 

Всі ці комплектуючі для бітумної черепиці IKO Ви можете купити в компанії Буд-Інтех. А також у нас Ви можете купити бітумну черепицю IKO. Для цього Вам необхідно оформити онлайн заявку в нашому інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувати нам за номером, зазначеному в контактах. Наші спеціалісти підкажуть Вам вартість бітумної черепиці Айко, розкажуть як правильно класти гнучку черепицю на фасад, на альтанку або на скатний дах будинку, а також підберуть всі необхідні комплектуючі.

 

Продаж бітумної черепиці IKO в Вінниці здійснюється нами гуртом і в роздріб. Є можливість забрати придбаний товар самостійно з нашого складу в м. Вінниця або замовити бітумну черепицю Айко з доставкою в Київ, Луцьк, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одесу, Черкаси, Кропивницький, Полтаву, Суми, Кривий Ріг, Чернігів, Харків, Одесу, Запоріжжя, Миколаїв, Дніпропетровськ або до іншого населеного пункту.

 

Звертайтеся! Компанія Буд-Інтех допоможе зробити дах Вашого будинку більш естетичним, надійним та довговічним!


Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 49 Earthtone Cedar 349х1038 мм

856.00 грн. 1007.56 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xtreme 9,5° є двош...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 50 Harvard Slate 349х1038 мм

856.00 грн. 1007.56 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xtreme 9,5° є двош...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 52 Dual Black 349х1038 мм

856.00 грн. 1007.56 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xtreme 9,5° є двош...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 53 Autumn Brown 349х1038 мм

856.00 грн. 1007.56 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xtreme 9,5° є двош...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 54 Aged Redwood 349х1038 мм

856.00 грн. 1007.56 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xtreme 9,5° є двош...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 55 Riviera Red 349х1038 мм

856.00 грн. 1007.56 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xtreme 9,5° є двош...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xtreme 9,5° 43 Amazon Green 349х1038 мм

856.00 грн. 1007.56 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xtreme 9,5° є двош...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 43 Amazon Green 349х1038 мм

806.00 грн. 949.19 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xpress є двошаров...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 54 Aged Redwood 349х1038 мм

806.00 грн. 949.19 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xpress є двошаров...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 52 Dual Black 349х1038 мм

806.00 грн. 949.19 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xpress є двошаров...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 53 Autumn Brown 349х1038 мм

806.00 грн. 949.19 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xpress є двошаров...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 49 Earthtone Cedar 349х1038 мм

806.00 грн. 949.19 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xpress є двошаров...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 50 Harvard Slate 349х1038 мм

806.00 грн. 949.19 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xpress є двошаров...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 51 Eastern Grey 349х1038 мм

806.00 грн. 949.19 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xpress є двошаров...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress 55 Riviera Red 349х1038 мм

806.00 грн. 949.19 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого концерну IKO Sales International, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO Cambridge Xpress є двошаров...

Товар закінчується
Знижка

Бітумна черепиця IKO ArmourShield 01 Black 318х1000 мм

612.00 грн. 721.09 грн. -15%

Бітумна черепиця IKO – це покрівельне покриття від всесвітньо відомого виробника IKO Industries LTD, яке випускається на словацькою заводі.   Склад бітумної черепиці IKO   IKO ArmourShield є одношаровою бітумною ...

Показано з 1 по 16 із 44 (всього 3 сторінок)

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты