Технологія «сухого будівництва» з використанням листових матеріалів набула широкого застосування завдяки економічності, швидкості та легкості виконання робіт. А ще сухе будівництво відкриває простір для фантазій, оскільки будівельні та оздоблювальні листові матеріали дозволяють  створювати не лише ідеально рівні стіни, але також споруджувати цікаві криволінійні конструкції.

 

На сьогоднішній день на українському ринку представлені різноманітні будівельні та оздоблювальні листові матеріали. Однак кожен із них має певні недоліки, що звужує сферу застосування. Одні з них погано витримують вплив вологи та перепади температур. Іншим властива висока крихкість та невисока антивандальна стійкість. Треті підтримують горіння і не можуть похвалитися хорошими екологічними показниками. Але нещодавно фахівці випустили новий продукт, за допомогою якого вирішили всі ці проблеми, створивши вогне-, волого-, морозостійкі армовані цементно-перлітові плити під торговою маркою ArmPanel.

 

Цементно-перлітова плита Армпанель – це аналог Knauf Aquapanel (Кнауф Аквапанель), який за своїм застосуванням схожий з аквапанеллю, але відрізняється покращеними характеристиками та вигіднішою ціною!

 

Цементно-перлітова плита ArmPanel виготовляється за унікальною технологією монолітного лиття. Армпанель складається з цементу, спученого перліту та армуючої скловолоконної сітки. Цемент пов'язує всі компоненти, створюючи міцну тверду основу, яка не підтримує горіння та здатна витримувати екстремальні погодні умови. Перліт робить армпанель легкою, гнучкою та забезпечує їй високі тепло- та звукоізоляційні властивості. А лугостійка сітка зі скловолокна надає аквапанелі додаткової міцності, захищає від кришення та руйнування.

 

Весь комплекс корисних властивостей та споживчих характеристик армпанелі підтверджено відповідними випробуваннями та сертифікатами.

Цементно-перлітова плита ArmPanel 2400х1200х9 мм

1748.00 грн.

ArmPanel – це негорюча, вологостійка, армована з двох боків цементно-перлітова плита для зовнішніх та внутрішніх робіт.   Цементно-перлітова плита ArmPanel є чудовою альтернативою Knauf Aquapanel (Кнауф Аквапанель), що перевершує ана...

Цементно-перлітова плита ArmPanel 2400х1200х12 мм

1879.10 грн.

ArmPanel – це негорюча, вологостійка, армована з двох боків цементно-перлітова плита для зовнішніх та внутрішніх робіт.   Цементно-перлітова плита ArmPanel є чудовою альтернативою Knauf Aquapanel (Кнауф Аквапанель), що перевершує ана...

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

 

ВЛАСТИВОСТІ АРМПАНЕЛІ ТА ЇЇ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД ІНШИМИ ЛИСТОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ

 

Унікальне поєднання таких характеристик як водостійкість, вогнестійкість та морозостійкість у сукупності з доступною ціною дозволяють армпанелі впевнено конкурувати з фіброцементними та магнезитовими плитами, ОСБ, ЦСП та іншими листовими будматеріалами.

 

АРМПАНЕЛЬ І ГІПСОКАРТОН

 

Цементно-перлітовий лист завдяки оригінальній технології виробництва, в процесі якої армуюча сітка не наклеюється на поверхню основи, а вмуровується в цементний сердечник, здатний витримувати великі навантаження та вагу до 40 кг/м2, має ударну в'язкість не менше 10 кДж/м2 і вважається вандалостійким, чого не скажеш про гіпсокартон. Гіпсокартонні листи легко ламаються від удару та не здатні тримати важкі предмети на собі, тому на стіни з гіпсокартону буде проблематично повісити картину і тим більше телевізор. Таким чином, армований цементно-перлітовий лист (АЦПЛ) за своєю міцністю перевершує гіпсокартон у 3-4 рази, при цьому армпанель залишається досить гнучкою.

 

 

Міцність аквапанелі на вигин становить понад 18 МПа, що відповідає дії 180 кг на 1 см2 площі листа. За рахунок цього цементно-перлітові панелі можуть гнутися з радіусом до 1 метра, що дозволяє використовувати аквапанель для створення різних криволінійних форм. З одного боку це не тільки розширює сферу застосування аквапанелі, а й створює умови, за яких у певних проектних рішеннях цементно-перлітовий лист буде єдиним ефективним матеріалом.

 

► АРМПАНЕЛЬ І ГІПСОВОЛОКНИСТІ ПЛИТИ

 

Армований лист цементно перлітовий не ламається і не кришиться, не вбирає вологу, не горить і може монтуватися на вигнуті поверхні. ГВЛ, навпаки, крихкий і ламкий, його не можна зігнути, отже, підійде тільки для створення рівних поверхонь. Він здатний вбирати вологу і є горючим (Г1).

 

 

АРМПАНЕЛЬ І ЦЕМЕНТНО-СТРУЖНІ ПЛИТИ

 

Цементно-перлітові плити, як згадувалося вище, є негорючими (НГ). У той час, як ЦСП відноситься до групи слабогорючих матеріалів (Г1), які горіти не здатні, проте при нагріванні до 135 градусів Цельсія можуть виділяти димові гази:

  • група займистості – В (важкозаймиста);
  • група поширення полум'я – РП1 (не розповсюджує);
  • група димоутворюючої здатності – Д1 (малодимоутворююча);
  • група токсичності продуктів горіння – Т1 (малонебезпечна).

 

 

АРМПАНЕЛЬ І МАГНЕЗИТОВІ ПЛИТИ (СКЛОМАГНІЄВІ ЛИСТИ)

 

Цементно перлітовий лист не горить, не боїться води, добре переносить механічну дію і добре гнеться. При монтажі саморізи легко утоплюються в армпанель, без попереднього свердління та зенкування.

 

Магнезитова плита (СМЛ), на відміну від аквапанелі, легко спалахує, тріскається, боїться води, має низьку адгезію і потребує попереднього свердління отворів під кріплення.

 

 

АРМПАНЕЛЬ І ПВХ ПАНЕЛІ

 

Армована цементно-перлітова панель більш надійна та практична. Вона не горить, не тріскається від навантажень і не піддається механічним впливам, у той час як ПВХ панель легко спалахує, боїться різкої зміни температури, володіє низькою стійкістю до деформуючих впливів, через що її потрібно берегти від ударів і пошкоджень гострими предметами.

 

 

► АРМПАНЕЛЬ І ФАНЕРА

 

Вологостійка цементно-перлітова плита виготовляється з екологічно чистих компонентів, вона не містить азбесту та целюлози. Фанера вважається менш безпечною для здоров'я. Вся справа в тому, що при виготовленні фанери застосовують різні клейові основи, які принципово не можуть бути екологічно чистими, тому що для чистоти матеріалу треба використовувати біологічно та хімічно нейтральні інгредієнти, які коштують дорожче, а, значить, ціна такої фанери буде значно вищою за заявлену у будівельних магазинах.

 

АРМПАНЕЛЬ І ДСП, ДВП, МДФ

 

Цементно перлітова плита більш щільна, удароміцна і удвічі міцніша при механічному впливі, оскільки модуль пружності армпанелі 4000 МПа, а ДСП, ДВП і МДФ – 2000 МПа. До того ж, тендітні листи МДФ, ДСП та ДВП добре горять і набухають при контакті з водою, є менш стійкими до руйнівної дії різноманітних біоагентів та впливу агресивних хімічних складів. А ще ці дерев'яні листові матеріали містять у своєму складі смоли, що не дуже екологічно у житлових приміщеннях.

 

 

АРМПАНЕЛЬ І OSB ПЛИТИ

 

Цементно-перлітова плита розроблена з урахуванням природно-кліматичних умов нашої країни. Вона легко переносить морози до -50 градусів Цельсія і витримує щонайменше 150 циклів поперемінного заморожування і відтавання, тоді як ОСБ плита погано переносить перепади температур.

 

 

Армована цементно-перлітова плита також є водостійкою (показник водопоглинання становить не менше 10%). На відміну від ОСБ плити, яка від вологи здатна набухати, гнити та покриватися цвіллю, аквапанель не набухає у воді і не втрачає своїх властивостей при дії вологи. Це зумовлює широку сферу застосування армпанелі, у тому числі на відкритому повітрі та у приміщеннях з підвищеною вологістю.

 

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ АРМПАНЕЛІ

 

Вологостійкі цементно-перлітові панелі ArmPanel виготовляються у розмірі 2400х1200х12 мм та 2400х1200х9 мм і застосовуються для зовнішніх та внутрішніх робіт.

 

Цементно-перлітова плита за рахунок своєї водостійкості може використовуватися для виконання робіт на відкритому повітрі та у приміщеннях з високим рівнем вологості, у тому числі з перепадами температур і частими переходами через «0». Зокрема, вологостійка цементно-перлітова плита 9х1200х2400 мм підійде для таких зон, як ванні кімнати, криті басейни, лазні, хамами, автомийки, гаражі, підземні парковки, альтанки, тераси, відкриті балкони та лоджії, покрівельні звіси.

 

Найчастіше армована аквапанель 1200х2400х12 мм використовується в цивільному та промисловому будівництві для влаштування стін, стель, фасадів, покрівлі, незнімної опалубки, обгороджувальних конструкцій, для монтажу підлоги сухим способом (суха стяжка).

 

ЦЕМЕНТНО ПЕРЛИТОВА ПЛИТА ДЛЯ СТЕЛЬ, СТІН І ПЕРЕГОРОДОК

 

Цементно-перлітова плита 12 мм і 9 мм завдяки своїй гнучкості дає можливість споруджувати різні увігнуті та опуклі стельові і стінові конструкції. При цьому аквапанель при оформленні інтер'єру дозволяє не тільки грамотно зонувати простір, візуально видозмінюючи його, втілюючи в реальність найоригінальніші дизайнерські задумки. Цементно-перлітовий лист також підвищує несучу здатність перегородок (АЦПП витримує зусилля на вирив на одну точку кріплення 0,7-1,1 кН) і значно покращує шумоізоляцію в квартирі (показник звукоізоляції армпанелі становить 17 дБ, який може бути збільшений до 52 дБ, в залежності від акустичних характеристик матеріалів, що входять до технологічного пирога перегородки).

 

ЦЕМЕНТНО ПЕРЛІТОВА ПЛИТА ДЛЯ ПІДЛОГИ (АКВАПЛИТА НА ПІДЛОГУ, АКВАПАНЕЛЬ ПІДЛОГОВА)

 

Лист цементно перлітовий армований армпанель для підлоги призначений для переходу від дерев'яної основи до цементної в якості проміжного шару. Завдяки такій конструкції з'являється можливість облицювати підлогу керамічною плиткою у дерев'яному будинку або виконати основу підлоги з дощок, OSB або ДСП завтовшки 22 мм.

 

ЦЕМЕНТНО ПЕРЛІТОВА ПЛИТА ДЛЯ ФАСАДУ (ФАСАДНА АКВАПАНЕЛЬ)

 

Армпанель можна використовувати, щоб зводити зовнішні стіни з вентильованим зазором (вентильований фасад). Цементно-перлітові панелі захистять фасад від несприятливих атмосферних явищ та забезпечать додаткове утеплення дерев'яних, кам'яних і цегляних стін у приватних та багатоквартирних будинках. При цьому застосування армпанелі для зовнішньої обробки будинку, на відміну від використання СІП панелі, яка наглухо «запечатує» фасад, не вимагає проведення вентиляції в кожну кімнату.

 

ЦЕМЕНТНО ПЕРЛІТОВА ​ПЛИТА ДЛЯ КАРКАСНОГО БУДІВНИЦТВА

 

Армований цементно-перлітовий лист можна використовувати в каркасно-панельному дерев'яному житловому будівництві, в монолітно-каркасному житловому будівництві, в будівлях зі сталевим каркасом. Завдяки відсутності мокрих процесів застосування акваплити для каркасного будівництва дозволяє прискорити етап зведення стін на 15-25%.

 

ЦЕМЕНТНО ПЕРЛІТОВА ПЛИТА ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ

 

Вологостійка цементно-перлітова плита може застосовуватися для зведення незнімної опалубки при монолітно-бетонних роботах. Армплита дозволить створити ідеально рівну та гладку поверхню, яка не потребує подальшого оштукатурювання та вирівнювання.

 

ЦЕМЕНТНО ПЕРЛІТОВА ПЛИТА ДЛЯ ПОКРІВЛІ

 

Цементно-перлітові плити можна застосовувати при виконанні покрівельних робіт з метою захисту дерев'яних конструкцій від поширення вогню або в якості додаткової шумоізоляції. А також зовнішня вологостійка аквапанель стане відмінною заміною ОСБ плити при створенні негорючої та вологостійкої підкладки під м'яку бітумну черепицю.

 

ЦЕМЕНТНО ПЕРЛІТОВА ПЛИТА ДЛЯ ДИМОХОДІВ І ТРУБ

 

Цементно перлітова панель, будучи негорючою та термостійкою, здатна необмежений час витримувати температуру +90°С без ознак руйнування. Армпанель справляється з частими коливаннями температур та підійде для облицювання димоходів і пічних труб.

 

ЦЕМЕНТНО ПЕРЛІТОВА ПЛИТА ДЛЯ КАМІНІВ І ПЕЧЕЙ

 

Армовані цементно-перлітові листи, будучи надзвичайно вогнестійким матеріалом, застосовуються як основа при облицюванні печей керамічною плиткою, а також як захисний екран між каміном та дерев'яною стіною будинку. Окрім цього, вогнестійкі армпанелі використовують при облаштуванні пожежних виходів та шляхів евакуації людей.

 

          

          

 

Армований цементно-перлітовий лист легко пиляється та ріжеться до будь-якого необхідного розміру. Кріпиться до металевого або дерев'яного каркасу за допомогою шурупів, без попереднього свердління, утворюючи міцне, надійне кріплення без тріщин.

 

Після монтажу внутрішня аквапанель може бути пофарбована акриловою водоемульсійною фарбою, покрита декоративною штукатуркою або шпалерами чи облицьована плиткою, каменем і будь-яким іншим видом фінішної обробки. Завдяки дзеркально рівній лицьовій стороні з напівглянцевим блиском поверхня аквапанелі не вимагає ніякої додаткової підготовки перед чистовою обробкою. При необхідності обробки стиків рекомендується використовувати клей для плитки або клей для мінеральної вати.

 

Вологостійка цементно-перлітова плита армпанель не вимагає спеціальних умов зберігання. Аквапанелі можна залишити просто неба навіть взимку.

 

ДЕ НЕДОРОГО КУПИТИ ЦЕМЕНТНО-ПЕРЛІТОВІ ЛИСТИ АРМПАНЕЛЬ В УКРАЇНІ?

 

Купити армовані цементно-перлитові плити ArmPanel в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com. Для цього Вам необхідно оформити онлайн заявку або зателефонувати нам за номером, вказаним у контактах. Наш менеджер підкаже Вам актуальну вартість акваплити в Вінниці та допоможе правильно підібрати армовані цементно-перлітові листи для промислового чи індивідуального домобудівництва.

 

Ми напряму співпрацюємо із заводом виробника, тому у нас встановлена ​​найнижча ціна на аквапанелі в Вінниці та регіоні. Крім того, продаж армованих цементно-перлітових плит здійснюється нами гуртом та у роздріб.

 

Придбані у нас вологостійкі цементно-перлітові листи (армпанелі) Ви можете забрати самостійно зі складу Буд-Інтех в Вінниці. Якщо Ви мешкаєте не в Вінниці, Ви можете замовити аквапанель з доставкою по Україні. Ми оперативно обробимо Ваше замовлення та відправимо вогнестійкі армовані цементно-перлітові листи в будь-яке місто: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород чи Луцьк.

 

Армовані цементно-перлітові листи гуртом і в роздріб Ви не знайдете ні в Епіцентрі, ні в Леруа Мерлен. Тому якщо Вам потрібна внутрішня аквапанель або зовнішня аквапанель від виробника – звертайтеся в компанію Буд-Інтех! Ми гарантуємо оперативне постачання та взаємовигідні умови співпраці!

 

Вологостійка армована цементно-перлітова панель ArmPanel чудово впорається з поставленими завданнями при будівництві та ремонті об'єктів будь-якої складності!

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты