ASKO (Польща). Історія бренду. Огляд продукції

ASKO (Польща). Історія бренду. Огляд продукції

Під час ремонту будинку важливо не упустити навіть ті частини будівлі, які, здавалося б, не так кидаються в очі як, наприклад, дах або фасад. Йдеться про внутрішню сторону звисів покрівлі.

 

Сучасне різноманіття покрівельних матеріалів вражає. Сьогодні на будівельному ринку знайдуться різні покриття для скатної покрівлі: бітумна черепиця, керамічна черепиця, металочерепиця, шифер, профнастил та інші. Яке дахове покриття Ви б не вибрали, універсальним варіантом для підшивки карнизних і фронтонних звисів стануть пластикові софіти.

 

ПВХ софіти для даху виробляються багатьма зарубіжними та вітчизняними брендами, але найбільш затребуваними серед покупців є покрівельні софіти ASKO.

 

ASKO – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ НА ДОВГІ РОКИ

 

Компанія ASKO була заснована в 1993-му році в Польщі, в Люблінському воєводстві. АСКО розпочала свою діяльність як оператор ринку сайдингу та карнизної підшивки дахів – софітів. В 2001-му році у зв'язку з постійно зростаючим попитом на вінілові панелі на польському ринку будматеріалів компанія прийняла рішення запустити власне виробництво ПВХ панелей для внутрішніх робіт. А в 2009-му році асортимент ASKO поповнився ламінованою карнизною підшивкою, з якою компанія вийшла на ринок України в 2010-му році. Висока якість такої обшивки, широкий спектр текстур та кольорів швидко зробили софіти ASKO фаворитами українського ринку будматеріалів.

 

Софіти ASKO представляють собою профільовані панелі, виготовлені з полівінілхлориду (ПВХ) методом ламінації, який полягає в нанесенні на ПВХ основу спеціальної багатошарової плівки, за рахунок чого вуличний софіт для карниза стає більш міцним та стійким до механічних пошкоджень.

 

Ламіновані пластикові софіти ASKO, окрім високої міцності, удароміцності та стійкості на розрив, мають безліч інших позитивних властивостей, які вигідно відрізняють польські софіти на дах від конкурентів. До переваг покрівельних софітів АСКО можна віднести:

  • екологічність (ламіновані софіти ПВХ нетоксичні, безпечні для людини та навколишнього середовища);
  • УФ-стійкість (пластикові софіти для даху не вигоряють на сонці, не тріскаються і не розшаровуються);
  • вологостійкість;
  • стійкість до атмосферних явищ;
  • стійкість до перепадів температур в діапазоні від -50 до +60°С;
  • стійкість до біологічної корозії (покрівельний софіт ПВХ не гниє і не уражається цвіллю та грибками).

Крім того, пластиковий софіт для підшивки карниза даху має тривалий термін служби (не менше 25 років), протягом якого не втрачає своїх високих експлуатаційних якостей, що підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001, Національним інститутом гігієни Польщі та Інститутом Будівельної Техніки.

 

Вініловий софіт ASKO застосовується не тільки для підшивки карнизних звисів для додання завершеності та естетичності покрівлі будинку. Він забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору та захищає його від попадання всередину комах або гризунів.

 

ВИДИ СОФІТІВ ASKO

 

Покрівельні софіти ASKO мають розмір 0,305х3,5 м і випускаються в двох варіантах виконання:

  • перфоровані;
  • без перфорації.


Перфорований софіт представляє собою панель зі спеціальними отворами для забезпечення вентиляції підпокрівельного простору для запобігання накопичення вологи, пилу та дрібного сміття.

 

Софіт без перфорації має вигляд цілісної, гладкої панелі. Вентиляційні отвори в такому софіті відсутні, тому його головне завдання – закрити звіси карниза або фронтону та підкреслити красу покрівлі будинку.

 

              

 

Вибір між двома видами софітів потрібно здійснювати, виходячи з дизайнерської задумки оформлення загального вигляду будинку, особистий розсуд і необхідності в перфорованих софітах або ж її відсутності. У будь-якому випадку, який вид софіту для підшивки покрівельного звису Ви б не вибрали, в асортименті ASKO є як неперфоровані софіти, так і софіти з перфорацією. Представлені вони колекцією NEO.

 

Софіти ASKO NEO представлені в широкій колірній гамі. Тут можна знайти класичні софіти – білі і коричневі, а також софіти в бежевому, світло-сірому та графітовому кольорі. У колекції NEO є й декоративні софіти під дерево у відтінках червоне дерево, червоне дерево тік, яблуня, світла сосна, вінчестер, золотий дуб, темний дуб, горіх.

 

13 колірних рішень (5 однотонних і 8 відтінків під дерево) софітів ASKO NEO дозволить легко і вдало комбінувати карнизну підшивку з вініловим сайдингом, фасадними панелями для обшивки зовнішніх стін, водостічною системою та іншими елементами будівлі.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ СОФІТІВ ASKO

 

Оздоблення карниза даху софітами досить просте, здійснити його можна самостійно завдяки спеціально розробленій компанією АСКО формі замка, яка забезпечує надійність кріплення та перешкоджає температурному розширенню софітів. Також щоб виконати підшивку карниза даху софітами своїми руками швидко і якісно, ​​необхідно дотримуватися інструкцій та рекомендацій від виробника і використовувати спеціальні аксесуари для софітів (стартова U-планка, з'єднувальна H-планка, кут зовнішній і кут внутрішній).

 

ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ СОФІТІВ ASKO

 

Установка обрешітки

 

Каркас для підшивки звисів даху встановлюється по периметру карнизу паралельно стіні. Якщо карнизний звис має ширину менше 40 см, відстань між рейками не повинна перевищувати 30-40 см. Якщо ширина карнизного звису перевищує 40 см, Вам знадобиться додаткова рейка між зовнішньою і внутрішньою рейками. Встановлювати поперечні бруски не потрібно.

 

Рекомендується використовувати для обрешітки дерев'яні рейки перетином 40х60 мм або оцинкований профіль. У разі облаштування дерев'яної обрешітки, рейки повинні бути прямими, сухими (вологість не більше 15-18%), без сучків.

 

Монтаж софітів

 

Оздоблення даху софітами починається з монтажу J-trim планки. Встановлюється вона по краю обрешітки паралельно стіні будинку. При цьому необхідно враховувати лінійне температурне розширення та стиснення панелей, для чого слід виміряти відстань між J-планками і відняти від цього числа 6 мм (на метр матеріалу).

 

У пази J-профілю встановити софіт ASKO паралельно стіні будинку та зафіксувати антикорозійними саморізами, шурупами або цвяхами з капелюшком не менше 8 мм і з ніжкою діаметром 3 мм. Саморізи повинні розміщуватися з кроком 30-40 см, в спеціальних отворах строго по центру і під прямим кутом. Відстань між кріпленням та поверхнею софіта повинна бути не менше 1 мм. Фіксацію пластикових софітів слід виконувати не дуже щільно. ПВХ панелі не повинні перебувати в стані натягу, щоб не перешкоджати вільному розширенню та стисненню на спеці або морозі.

 

Вінілові софіти для підшивки карнизного звису на даху можна укладати як в горизонтальному положенні, так і під кутом.

 

Кутове з'єднання софітів

 

Софіти на кутах можна з'єднувати двома способами: прямо і по діагоналі. В обох варіантах підшивки даху для кутового стикування софітів Вам знадобляться два J профілі, з'єднаних задніми стінками, або Н профіль. Добірні елементи для софіта монтуються на обрешітку в якості додаткової опори.

 

Порізка ПВХ софітів

 

Вініловий софіт ASKO необхідно різати у захисних окулярах, з дотриманням всіх запобіжних заходів під час роботи з ріжучими інструментами.

 

Для більш м'якого та чистого зрізу циркулярною пилкою варто використовувати полотно з тонкими зубцями у зворотному напрямку. Для більш акуратного різання ножицями по металу, використовувати полотно інструменту варто лише на 3/4, а не по всій довжині. Відрізати панель потрібно починати з кріпильної частини.

 

Якщо порізка здійснюється за допомогою ножа, необхідно кілька разів зігнути і розігнути пластиковий софіт по раніше проведеній борозні, поки вона не зламається. Софіт прорізати наскрізь не потрібно.

 

Зберігання та транспортування софітів

 

Зберігати та перевозити упаковані пластикові софіти слід на рівній, плоскій поверхні таким чином, щоб вони мали опору по всій своїй довжині. В одній стопці не повинно бути більше 15 упаковок. При тривалому зберіганні софітів на відкритому майданчику в плівці або поліетилені, рекомендується розкривати упаковку для забезпечення додаткової циркуляції повітря.

 

При дотриманні правил зберігання та монтажу, оздоблення звисів даху софітами буде служити Вам довгі роки. А на механічну стійкість і стійкість кольору софітів ASKO діє 10-ти річна гарантія від виробника.

 

ДЕ КУПИТИ СОФІТИ ASKO?

 

Купити софіти ASKO недорого в Вінниці Ви можете в інтернет магазині bud-inteh.com або зателефонувавши нам за номером, зазначеному в контактах. Наші фахівці підкажуть Вам вартість софітів під дах і при необхідності виконають розрахунок софіта та добірних планок в спеціалізованій комп'ютерній програмі.

 

Ціна на софіти ASKO з комплектуючими на нашому сайті досить демократична, так як ми безпосередньо працюємо з заводом-виробником. Крім того, продаж софітів ASKO здійснюється шуртом і в роздріб. Є можливість самостійно забрати покрівельні софіти зі складу компанії Буд-Інтех в м. Вінниця або замовити софіти АСКО з доставкою по Україні в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Кривий Ріг, Чернівці, Тернопіль, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк чи до іншого населеного пункту.


Товар закінчується
Знижка

Пластиковий софіт без перфорації ASKO NEO (білий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Вініловий софіт з перфорацією ASKO NEO (білий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Пластиковый софит без перфорации ASKO NEO (коричневий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Вініловий софіт з перфорацією ASKO NEO (коричневий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Пластиковий софіт без перфорації ASKO NEO (графітовий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Вініловий софіт з перфорацією ASKO NEO (графітовий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Пластиковий софіт без перфорації ASKO NEO (світло-сірий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Вініловий софіт з перфорацією ASKO NEO (світло-сірий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Пластиковий софіт без перфорації ASKO NEO (бежевий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Вініловий софіт з перфорацією ASKO NEO (бежевий)

575.00 грн. 677.48 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Пластиковий софіт під дерево золотий дуб ASKO NEO (без перфорації)

749.00 грн. 881.28 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Перфорований софіт під дерево ASKO NEO (золотий дуб)

749.00 грн. 881.28 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Пластиковий софіт під дерево темний дуб ASKO NEO (без перфорації)

749.00 грн. 881.28 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Перфорований софіт під дерево ASKO NEO (темний дуб)

749.00 грн. 881.28 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Пластиковий софіт під дерево світла сосна ASKO NEO (без перфорації)

749.00 грн. 881.28 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Товар закінчується
Знижка

Перфорований софіт під дерево ASKO NEO (світла сосна)

749.00 грн. 881.28 грн. -15%

Софіти ASKO – це покрівельний матеріал, який застосовується для оформлення горизонтальних, обернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів.   Софіт для підшивки фронтонних і карнизних звисів відмі...

Показано з 1 по 16 із 28 (всього 2 сторінок)

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты