Відплив цокольний для металосайдингу 2000 мм

Відплив цокольний для металосайдингу 2000 мм

92.00 грн./шт
Наявність: В наявності
Код товару: 269

Краткая информация

Відплив цокольний – це планка, яка встановлюється для закриття щілин між облицювальним матеріалом фасаду та цоколем, а також для захисту матеріалу цоколя від попадання та скупчування на ньому вологи і, відповідно, захисту фундаменту будинку від відси...

Доступні опції

+

Відплив цокольний – це планка, яка встановлюється для закриття щілин між облицювальним матеріалом фасаду та цоколем, а також для захисту матеріалу цоколя від попадання та скупчування на ньому вологи і, відповідно, захисту фундаменту будинку від відсирівання.

 

Монтаж відливів здійснюється зверху на цоколь під кутом в 10 градусів – такий нахил гарантує нормальний відтік дощової води і, відповідно, надійний захист цокольного поверху.

 

Цокольний відлив, так само як і металевий сайдинг, виготовляється зі сталі товщиною 0,4-0,5 мм, на поверхню якої нанесено спеціальне полімерне покриття: PE, PEMA або Printech.

 

Поліестер (PE) надає поверхні лицьового боку планки блиск глянцю, в той час як матовий поліестер (PEMA) наділяє поверхню матовою шорсткістю.

Комплектуючі для металосайдинга, виконані у поліестеровому покритті, можуть бути пофарбовані в будь-який колір згідно палітри RAL. А спеціальне покриття Printech, що наноситься офсетним способом, дозволяє виконати добірні елементи під дерево, в кольорі «сосна», «береза», «золотий дуб», «темний дуб», «структурний дуб 3D», «дуб венге».

 

При обробці фасаду будинку Ви можете використовувати аксесуари для сайдингу того ж кольору, що й облицювальні панелі. А для створення цікавих візуальних акцентів Ви можете вибирати відтінок відливів для цоколя, відмінний від колірного рішення залізних сайдингових панелей.

 

За допомогою правильної установки відливів на цоколь будинку монтаж металевого сайдингу (з профілем як під блок хаус, так і дошку) пройде максимально легко, а виконане фасадне облицювання буде служити довго та відрізнятися своєю акуратністю і красою.

 

 

Купити комплектуючі для сайдингу металевого недорого Ви можете в інтернет-магазині компанії Буд-Інтех – офіційного представника заводу-виробника.

 

При необхідності, наші фахівці зроблять для Вас розрахунок кількості сайдингових панелей та добірних планок у спеціалізованій комп'ютерній програмі, а також нададуть консультацію по монтажу конкретної конфігурації фасаду.

 

Виробництво сайдингу сталевого з полімерним покриттям знаходиться в місті Вінниця, але доставка металосайдингу з комплектуючими можлива і в будь-який інший обласний центр України: Київ, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Одеса, Миколаїв, Суми, Харків, Дніпропетровськ (Дніпро), Ужгород, Полтава, Кіровоград (Кропивницький), Херсон.

Технічні характеристики металосайдингу
Поверхня під дерево / однотонна
Довжина 2 м
Товщина металу 0,4-0,5 мм
Виробник металу Німеччина / Китай / Корея / Польща / Туреччина
Тип покриття поліестер / матовий поліестер / Printech
Температура експлуатації від -60 до +120°C
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано           Добре

Спасибо мы Вам перезвоним в ближайшее время!

Введите ваши контакты